Rozrywka.Goniec.pl > Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak

Paulina i Jakub Rzeźniaczkowie
11.09.2023 08:28 Paulina i Jakub Rzeźniczakowie spodziewają się dziecka. Żona piłkarza zdradza: "Ostatni okres nie był dla nas łatwy"

Paulina i Jakub Rzeźniaczakowie potwierdzili informację dotyczącą tego, że spodziewają się dziecka. W social mediach od pewnego czasu pojawiały się plotki związane z tym tematem, jednak zakochani dopiero teraz zdecydowali się na ujawnienie tej radosnej wiadomości. Podczas rozmowy z Pudelkiem ukochana piłkarza zdradziła, jak obecnie się czuje i dlaczego tak długo zwlekali z publicznym wyjawieniem ciąży.

Jakub Rzeźniczak
04.09.2023 12:16 Jakub Rzeźniczak znowu nabroił? Piłkarz opublikował w mediach przeprosiny. "Wybacz żono"

Jakub Rzeźniczak to dość kontrowersyjna postać, o której najczęściej wspomina się w kontekście burzliwego życia uczuciowego i tragicznej śmierci jego synka Oliwiera, który w zeszłym roku zmarł po przegranej walce z nowotworem. Teraz piłkarz znowu nabroił?

Magdalena Stępień
29.08.2023 08:39 Jakub Rzeźniczak znów zostanie ojcem? Magdalena Stępień zabrała głos. "Wiem od dawna"

W sieci pojawiły się ostatnio spekulacje na temat ciąży żony Jakuba Rzeźniczaka. Teraz do tych plotek odniosła się jego była partnerka, Magdalena Stępień. Modelka zwróciła się do fanów z prośbą.

Magdalena Stępień
01.07.2023 12:52 Magdalena Stępień przerwała milczenie po wywiadzie Rzeźniczaka: "Silnie toksyczna wydzielina"

Magdalena Stępień do tej pory nie wypowiadała się na temat głośnego wywiadu byłego partnera. Rzeźniczak rozgadał się u Żurnalisty na temat ich związku, dlatego internauci zasypali ją prośbami o komentarz w tej sprawie. W końcu modelka zdobyła się na małą uszczypliwość.

Jakub Rzeźniczak i Oliwier
26.06.2023 19:38 Jakub Rzeźniczak wspomniał ostatnie chwile umierającego synka. "Trzymałem go za rękę"

Jakub Rzeźniczak w kontrowersyjnym wywiadzie udzielonym Żurnaliście zarzucił byłej partnerce... prostytucję, po czym wspomniał o ostatnich chwilach spędzonych z umierającym synkiem. Rozstrzał tematów był ogromny, a jego rozmowa odbiła się głośnym echem w polskich mediach.

Jakub Rzeźniczak
26.06.2023 15:31 Wiadomo, jakie wiadomości dostaje Jakub Rzeźniczak po niechlubnym wywiadzie

Jakub Rzeźniczak podczas rozmowy z Żurnalistą opowiedział o swoich relacjach z byłymi kobietami. Piłkarz wypowiedział wiele gorzkich słów w ich kierunku, co oburzyło nie tylko same zainteresowane, ale także i internautów. Obecna żona Jakuba Rzeźniczaka wyznała, że dostaje on mnóstwo wiadomości. Zdradziła ich treść.

Karolina Korwin Piotrowska  Jakub Rzeźniczak
26.06.2023 10:31 Jakub Rzeźniczak na celowniku Karoliny Korwin - Piotrowskiej. Nie przebierała w słowach

Wciąż nie milkną echa po ostatnim wywiadzie Jakuba Rzeźniczaka. Piłkarz, podczas rozmowy z Żurnalistą wyznał, że Ewelina Taraszkiewicz, czyli mama jego córki, była “dziewczyną na telefon”. Jego słowa postanowiła skomentować słynąca z ciętego języka Karolina Korwin - Piotrowska. Nie zostawiła na Jakubie Rzeźniczaku suchej nitki.

Joanna Opozda  Jakub Rzeźniczak
26.06.2023 09:28 Joanna Opozda miażdży Jakuba Rzeźniczaka w odpowiedzi na jego zarzuty

Jakub Rzeźniczak w rozmowie z Żurnalistą wyznał wiele faktów ze swojego życia. Niektórzy zarzucają mu kłamstwo. Inni są za to oburzeni jego słowami i zarzutami kierowanymi w ich stronę. Jedną z tych osób była Joanna Opozda. Odpowiedziała piłkarzowi, miażdżąc go bezlitośnie.

Jakub Rzeźniczak
25.06.2023 19:39 Jakub Rzeźniczak ujawnił prawdę o śmierci syna. Mówił o dziwnym zachowaniu lekarzy

Ostatnio Jakub Rzeźniczak udzielił bardzo szczerego wywiadu. Nie obyło się bez historii o swoich byłych partnerkach i prowadzonych z nimi sporach. To, co porusza jednak najbardziej, to opowieść o chorobie i śmierci swojego synka Oliwierka. W rozmowie z Żurnalistą piłkarz wspomniał o dziwnym zachowaniu izraelskich lekarzy. Do czego chcieli go nakłonić? 

Jakub Rzeźniczak
25.06.2023 16:18 Żona Jakuba Rzeźniczaka poroniła. "Paulina była w ciąży i straciliśmy dziecko"

Jakub Rzeźniczak w ostatnim wywiadzie podzielił się smutnymi wiadomościami. Jego żona Paulina poroniła. W rozmowie z Żurnalistą piłkarz opowiedział o wielu historiach ze swojego życia prywatnego, w tym o związku z Pauliną i burzliwych relacjach z byłymi partnerkami. Na koniec rozmowy wyznał, że w niedawnym czasie spotkała go dramatyczna sytuacja. Jego żona straciła ciążę. 

Jakub Rzeźniczak
25.06.2023 12:50 Niebywałe, co Jakub Rzeźniczak wygadywał o byłych partnerkach. Ewelina mu nie daruje

Jakub Rzeźniczak podczas rozmowy z Żurnalistą wyznał, że Ewelina Taraszkiewicz była “dziewczyną na telefon”. Matka jego córki postanowiła, że nie zostawi tak tego. Wściekła się, gdy usłyszała, co mówi o niej piłkarz.

Magdalena Stępień
03.06.2023 22:07 Magdalena Stępień opowiada o synku ledwo powstrzymując łzy. "Jemu się nie udało"

Magdalena Stępień w lipcu ubiegłego roku przeżyła śmierć synka, który zmarł na rzadki nowotwór wątroby. Modelka została zaproszona na tegoroczne Onkoigrzyska, gdzie miała okazję porozmawiać z dziećmi chorującymi na raka oraz ich rodzicami. Ze łzami w oczach relacjonowała spotkanie w mediach społecznościowych.

Magdalena Stępień Jakub Rzeźniczak
21.03.2023 08:18 Magdalena Stępień o nowej partnerce Jakuba Rzeźniczaka: "Każdy zostanie rozliczony"

Magdalena Stępień jest aktywna na Instagramie i często organizuje dla fanów serię pytań i odpowiedzi. Jedna z dociekliwych internautek zapytała pogrążoną w żałobie modelkę o nową żonę Jakuba Rzeźniczaka, dla której ten zostawił ją w ciąży. Magdalena Stępień tym razem nie wykazała się czułością, a raczej przenikliwym chłodem. Udzieliła zaskakującej odpowiedzi.  

Magdalena Stępień
16.03.2023 13:51 Magdalena Stępień zdobyła się na poruszające wyznanie. Opowiedziała o "nowym życiu bez dziecka"

Magdalena Stępień kilka miesięcy temu pochowała swojego synka Oliwiera. Walkę o życie chłopca obserwowała cała Polska, jednak ostatecznie nowotwór go pokonał. Teraz modelka po żałobie wróciła na Instagram i opowiedziała o swoim nowym życiu bez ukochanego dziecka, a także wspomina zmarłego Oliwierka. Gwiazda "Top Model" opowiedziała, jak sobie radzi. 

Magdalena Stępień
07.03.2023 12:41 Magdalena Stępień nie wytrzymała, wytoczyła ciężkie działa i szykuje pozwy. "Będzie to nauczka dla innych"

Jakiś czas temu Magdalena Stępień padła ofiarą zmasowanego hejtu ze względu na wystawne życie i zbiórkę zorganizowaną na leczenie jej synka chorującego na nowotwór. Choć chłopiec ostatecznie zmarł, to celebrytka wciąż musi mierzyć się z zarzutami dotyczącymi zbiórki, którą założono na potrzeby ratowania życia małego Oliwiera.

Magdalena Stępień z synem
18.02.2023 12:59 Magdalena Stępień ujawniła, co jej syn czuł tuż przed śmiercią. Jej słowa łamią serce

Magdalena Stępień stara się przepracować żałobę po swoim zmarłym synku. Zdradziła niedawno, jak Oliwier czuł się tuż przed śmiercią i jak ona sama poradziła sobie z odejściem dziecka. Jej słowa poruszają do głębi i łamią serce.

Magdalena Stępień otworzyła się na temat pogrzebu syna Oliwiera
05.01.2023 14:07 Magdalena Stępień wspomniała pogrzeb synka, doszło do druzgoczących scen. "Są granice zdrowego zachowania"

Magdalena Stępień po raz kolejny zabrała głos na temat śmierci swojego synka, Oliwiera. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka, prosząca o poszanowanie prywatności, ponownie publicznie rozdrapała rany dotyczące wydarzeń z pogrzebu dziecka. Nie ukrywa, że doszło do czegoś, co przekroczyło jej granice.

jakub rzeźniczak
29.12.2022 19:55 Jakub Rzeźniczak ma zasądzone alimenty, chciał je obniżyć. Zapadła oficjalna decyzja

Jakub Rzeźniczak w oczach wielu jest nie tyle piłkarzem, ile stałym bywalcem rubryki towarzyskiej w kolorowej prasie. W oparach skandalu kończą się jego relacje z kolejnymi kobietami, jednak z jedną z nich łączy go córka. Emilia Taraszkiewicz opiekuje się pięciolatką, a sportowiec płaci ustalone przez sąd alimenty na utrzymanie dziecka. Sprawa znów stanęła na ostrzu noża, gdy ekspartnerka wystąpiła o zwiększenie kwoty, zaś piłkarz zażądał ich obniżenia. Sąd już zadecydował, padła konkretna suma.

Ewelina Taraszkiewicz Jakub Rzeźniczak
23.12.2022 11:37 Ewelina Taraszkiewicz pozwała Jakuba Rzeźniczaka o alimenty. Co postanowił sąd?

W czwartek w Warszawie odbyła się rozprawa sądowa o alimenty, którą mama Inez wytoczyła Jakubowi Rzeźniczakowi. Jaki wyrok zapadł w tej sprawie?

Jakub Rzeźniczak, Ewelina Taraszkiewicz
10.12.2022 12:34 Jakub Rzeźniczak zaniedbuje córkę? Była partnerka piłkarza: "Inez chodzi na terapię"

Jakub Rzeźniczak jest ojcem 5-letniej Inez z pozamałżeńskiego związku z Eweliną Taraszkiewicz. Kobieta udzieliła obszernego wywiadu na temat relacji piłkarza z córką. Jej zdaniem sportowiec zaniedbuje dziewczynkę.

Jakub Rzeźniczak wziął ślub na Florydzie. Niesławny piłkarz wydał fortunę
29.11.2022 09:56 Jakub Rzeźniczak wziął ślub na Florydzie. Zdjęcia z uroczystości obiegły internet

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka oficjalnie zostali małżeństwem, choć dopełnić muszą jeszcze kilku formalności, aby ich ślub ważny był również w Polsce. Para wzięła ślub w tajemnicy, podczas swojego pobytu na Florydzie. O samej ceremonii wiedziało zaledwie kilka osób.

Jakub Rzeźniczak Paulina Nowicka
22.11.2022 15:14 Mundial 2022. Tak Jakub Rzeźniczak i jego ukochana wspierają polskich piłkarzy przed meczem z Meksykiem

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zagrzewają do walki polskich piłkarzy. Zakochani pochwalili się na Instagramie zdjęciami, na których pozują w koszulkach w biało-czerwonych barwach. Uroczy widok?

Magdalena Stępień
06.11.2022 16:12 Magdalena Stępień opowiedziała w TVN o ostatnich chwilach życia Oliwierka

Magdalena Stępień i tragedia jej dziecka opisywane były w mediach kilka miesięcy temu. Po wyczerpującej walce z chorobą, chłopiec odszedł w nocy z 26 na 27 lipca. W niepublikowanej wcześniej rozmowie z "Dzień dobry TVN" matka opowiedziała o ostatnich chwilach ze swoją pociechą.

Magdalena Stępień
30.09.2022 10:36 Magdalena Stępień zabrała głos po śmierci synka: "Jednego dnia straciłam wszystko”

Magdalena Stępień w końcu ponownie pokazała się w mediach społecznościowych po raz pierwszy od śmierci jej synka, Oliwiera. Celebrytka zamieściła wzruszający wpis, w którym dokładnie omawiała to, jak się teraz czuje i co by oddała, by maluch wciąż był przy niej.

Oliwier
02.08.2022 10:10 Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak pożegnali swojego syna. Matka chrzestna dziecka zamieściła smutny wpis

Synek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka został pożegnany przez swoją mamę chrzestną we wzruszającym wpisie. Kobieta odniosła się do popularnej piosenki znanej polskiej wokalistki. Śmierć małego Oliwiera rozdarła setki serc. Wielu fanów do końca wierzyło, że małemu bohaterowi uda się ostatecznie wygrać z chorobą. Synek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka nie żyje Informacja o śmierci małego Oliwiera, synka Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka, która pojawiła się w mediach w ubiegłym tygodniu, wstrząsnęła światem show-biznesu. Choć chłopiec był ciężko chory, nikt nie przypuszczał, że przegra walkę z nowotworem wątroby. - Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 - napisała na swoim Instagramie mama dziecka. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez MAGDALENA STĘPIEŃ (@magdalena___stepien) Wyrazy współczucia i kondolencje spływały nie tylko od fanów rodziców chłopca, ale i od wielu gwiazd przyjaźniących się z nimi: piłkarzy Wisły Płock, Joanny Krupy, czy Anny Wendzikowskiej. Poruszający wpis pojawił się również na Instagramie matki chrzestnej zmarłego dziecka. Czytając pełne bólu słowa kobiety, ciężko powstrzymać się od łez. Smutne wyznanie - 27 lipca pękły nasze serca. Na miliardy kawałków. Oliwierek, mój wspaniały Chrześniak, zakończył swoją ziemską wędrówkę - zaczęła swój wpis matka chrzestna dziecka Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Kobieta podkreśliła, że rodzice zmarłego chłopca mają jej pełne wsparcie i wyraziła wdzięczność, że pewnego dnia postanowili, by to właśnie ona mogła trzymać do chrztu ich pociechę. W swojej relacji na Instagramie chrzestna małego Oliwiera zamieściła natomiast fragment piosenki Sanah "Aniołom Szepnij To". Tekst utworu wyświetlał się na tle błękitnego nieba i spowitych zachodzącym słońcem chmur. "Już jest po, więc aniołom szepnij to / Że tęskni ktoś za dotykiem twoich rąk" - śpiewa piosenkarka we wspomnianym utworze. InstagramArtykuły polecane przez Goniec.pl:Anita Lipnicka pokazała córkę, ma niepolskie imię. Każdego zaskoczy, kto jest jej ojcemIzabella Krzan wypoczywa na Mazurach. Niestety, doszło do bolesnego incydentuByła żona Jana Englerta jest poważnie chora. Przebywa w specjalistycznym ośrodkuŹródło: goniec.pl

Magdalena Stępień dziecko
29.07.2022 15:18 Magda Stępień i Kuba Rzeźniczak pożegnają zmarłego synka. Rodzina ma prośbę do żałobników

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczek są pogrążeni w rozpaczy po śmierci syna Oliwiera. Dziecko chorowało na śmiertelną chorobę i chociaż rodzice robili wszystko, by je przed nią uchronić, nie udało się. Pogrążona w smutku rodzina wystosowała specjalną prośbę do żałobników.Oliwier przez kilka miesięcy dzielnie stawiał czoła chorobie nowotworowej. Rak wątroby systematycznie wyniszczał jednak jego organizm. Mama zdecydowała się na drogie leczenie w Izraelu, a aby zebrać potrzebną na leczenie kwotę, zorganizowała zbiórkę internetową.Pomimo niesnasek dotyczących byłych małżonków, w obliczu choroby ich dziecka zdecydowali się "grać do jednej bramki". Wspólnie zachęcali do zbiórki, a ta okazała się bardzo dobrym pomysłem. Dzięki ludzkiej wrażliwości i hojności udało się zgromadzić kwotę prawie 500 tysięcy złotych.Niestety, kilka dni temu na łamach Instagrama Magda Stępień przekazała przykrą i druzgocącą wiadomość: Oliwierek nie żyje.- Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni – brzmiał wzruszający wpis.Śmierć rocznego dzieciątka wzbudziła w ludziach ogromne poruszenie. Wyrazy głębokiego współczucia do Stępień i Rzeźniczaka skierowało duża grupa osób. Wśród wpisów można znaleźć kondolencje, jakie złożył minister sportu i turystyki, Kamil Bortniczuk. - Proszę przyjąć wyrazy współczucia – rzekł urzędnik.

jakub rzeźniczak
28.07.2022 18:52 Jakub Rzeźniczak w ostatniej chwili zdążył pożegnać się ze swoim synem. "Był przy dziecku do końca"

Jakub Rzeźniczak zdążył jeszcze pożegnać się ze swoim umierającym synkiem. Według informacji przekazanych przez jego zaufane grono, niemal w ostatniej chwili wybrał samolot lecący do Izraela i poleciał, by zdążyć dzielić z Oliwierem ostatnie chwile. Wcześniej między Jakubem Rzeźniczakiem a jego byłą partnerką, Magdaleną Stępień, trwała walka - m.in. właśnie o to, gdzie powinien być leczony ich syn. Ostatecznie matka dziecka zabrała chłopca na leczenie do Izraela. Jak twierdził piłkarz, jego kontakty zapewniały o tym, że leczenie w tym kraju nie miało wielkiego sensu.

Nie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka. Wraz z Magdaleną Stępień od kilku miesięcy walczyli o jego życie
28.07.2022 14:46 Nie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka. Wraz z Magdaleną Stępień od kilku miesięcy walczyli o jego życie

W czwartek, 28 lipca, przekazano tragiczną informację o śmierci małego Oliwiera. Roczny chłopiec zmarł w wyniku guza wątroby, którego leczono w Izraelu. Była partnerka piłkarza przebywała z nim w klinice i prosiła o wsparcie zbiórki na leczenie, która wywoływała w mediach sporo kontrowersji. Ostatni raz informowała o stanie chłopca w czerwcu.

  • 1
  • 2