Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Doda właśnie ogłosiła radosne wieści. Fani gratulują sukcesu
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 15.02.2024 10:20

Doda właśnie ogłosiła radosne wieści. Fani gratulują sukcesu

KAPiF, canva, Doda świętuje nie tylko urodziny
KAPiF, canva, Doda świętuje nie tylko urodziny

Doda właśnie wypoczywa na rajskich wakacjach. Co chwilę raczy swoich fanów zachwycającymi widokami. W podróży towarzyszy jej ukochany Dariusz, a para ma co świętować. Nie tylko urodziny piosenkarki, ale coś jeszcze. Właśnie ogłosiła wielką premierę. Fani nie mogą wyjść z zachwytu, a gratulacje co chwilę pojawiają się na jej profilu. Zapowiada się kolejny HIT!

Doda nie zwalnia tempa

Można spokojnie powiedzieć, że Doda osiągnęła w Polsce już wszystko. Na wiele lat zapisze się w muzycznej historii naszego kraju. To jednak jej nie wystarcza. W ostatnim czasie wystąpiła w dwóch programach rozrywkowych i stworzyła niebywałą trasę koncertową, która zachwyciła jej fanów.

To nie koniec, a Dorota Rabczewska przed wyjazdem na urlop musiała bardzo intensywnie pracować nad swoim kolejnym dziełem. To absolutna nowość w jej karierze.

Wpadła w histerię na oczach widzów "Jaka to melodia". Prowadzący zdębiał

Doda smaży się na plaży, a w Polsce

Doda, co chwilę wrzuca nagrania i zdjęcia ze swojego rajskiego urlopu. W podróż zabrała ze sobą ukochanego Dariusza. Para wczoraj raczyła się przysmakami, a do tego przerabiali wspólne zdjęcia, które piosenkarka umieściła na swoim instagramowym profilu.

KAPiF, Doda z nowym produktem
Fot. KAPiF, Doda z nowym produktem

To jednak niejedyna rzecz, która się na nim pojawia. Kilka zdjęć wprawiło fanów w kompletnie osłupienie. Czegoś takiego się nie spodziewali.

Nowe "dziecko" w dorobku Dody

Tajemnicza fotografia zachowana w przygaszonych barwach. Na piasku leży przedmiot, który przypomina połówkę księżyca podzieloną na dwie części, jasną i ciemną. Gdy przeczytamy opis, wszystko staje się jasne. Doda ku radości fanów, wypuściła na rynek swoje perfumy. Obserwatorzy szaleją z radości:

  • Prawie zgniotłem telefon z wrażenia!
  • Obawiam się, że serwery mogą tego nie wytrzymać. Gratulacje!

Luna to coś wyjątkowego, składa się bowiem z bergamotki, cytryny i wody morskiej. Wyczuć można również bursztyn, drzewo sandałowe, mech i drewno cedrowe. Sprzedaż ruszyła dosłownie przed chwilą, a to z okazji urodzin wokalistki. Za flakon perfum trzeba zapłacić 289 zł.

Perfumy Dody już w sprzedaży
Fot. KAPiF, Perfumy Dody już w sprzedaży

Do tego firmuje je sloganem: “pachnieć Luną to pachnieć bezczelnie sexowną nonszalancją”.

Tagi: Doda