Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Karina świętowała walentynki z uczestnikiem "Rolnika". Co ich łączy?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 14.02.2024 19:21

Karina świętowała walentynki z uczestnikiem "Rolnika". Co ich łączy?

Chłopaki do wzięcia
Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Karina Koch jest jedną z uczestniczek “Chłopaków do wzięcia”. Kobieta pojawiła się w programie wraz z bratem i szybko zainteresowała widzów. Jest bardzo aktywna w social mediach, a w ostatnim czasie zamieściła walentynkowe zdjęcie. Nie była na nim jednak sama, a partnerował jej mężczyzna, który brał udział w “Rolnik szuka żony”.

Karina gwiazdą "Chłopaków do wzięcia"

Karina Koch jest jedną z nielicznych kobiet, które biorą udział w “Chłopakach do wzięcia”. W programie pojawiła się wraz z bratem, który również skarżył się na samotność i obydwoje liczyli, że udział w show odmieni ich życie. W pewnym momencie o Stefanie zrobiło się głośno za sprawą jego głośnego związku z Aldoną, zaś Karina, choć próbowała i spotykała się z mężczyznami, pozostawała singielką.

Kobieta zdecydowanie wyciska, ile się da z rozpoznawalności, jaką dał jej udział w programie. Działa prężnie w sieci, gdzie systematycznie zamieszcza materiały, utrzymując przy tym stały kontakt ze swoimi obserwatorami. Dzieli się z nimi swoimi troskami, radościami, a także głębokimi przemyśleniami. W ostatnim czasie wyjawiła im, że ruszyła do Niemiec za pracą.

Chłopaki do wzięcia
kadr programu "Chłopaki do wzięcia" prod. Polsat/Polsat Box Go
Karina wyjechała za granicę i prosi o pomoc. Potrzebuje jednego

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pochwaliła się walentynkowym zdjęciem

Z okazji walentynek Karina Koch zamieściła okolicznościowe zdjęcie, przepełnione czerwonym kolorem i uroczymi maskotkami w kształcie serduszek. Uwagę internautów przykuł ważny szczegół - uczestniczka do fotografii nie pozowała sama, a z mężczyzną. Zwrócili uwagę, że znają go z innego programu, a mianowicie z “Rolnik szuka żony”.

Karol, bo tak ma na imię mężczyzna ze zdjęcia, pojawił się w jubileuszowej edycji programu na zaproszenie Agnieszki. Wybrali się na randkę, miło im się rozmawiało, ostatecznie jednak rolniczka postanowiła zrezygnować z dalszej kontynuacji znajomości z nim i mężczyzna wrócił do domu jako singiel.

Rolnik szuka żony
kadr programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP
Rolnik szuka żony
kadr programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP
Rolnik szuka żony
kadr programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP

Karina jest z Karolem z "Rolnik szuka żony"?

Co ciekawe Karina już wcześniej dodawała nagrania i zdjęcia z Karolem. Choć wielu widzom wydawało się, że bardzo do siebie pasują i mogą tworzyć zgraną parę, czas pokazał, że nie łączy ich namiętne uczucie. Ostatecznie z ich “związku” została jedynie znajomość, utrzymywana do dziś. 

Czyżby teraz coś miało się zmienić pomiędzy nimi, a miłość, którą wypatrywali widzowie, ostatecznie zalała ich serca? Ponowne spekulacje pojawiły się za sprawą walentynkowej fotografii, która dla niektórych mogła świadczyć o tym, że Karina i Karol są razem. A co o tym mówią sami zainteresowani? Kobieta wyjawiła, jak faktycznie jest pomiędzy nimi.

To zdjęcie, które ja wstawiłam, było zrobione tydzień temu […] Podkreślam, że ja z Karolem nie jesteśmy razem. Między nami nie ma, nie wiem, miłości, czy czegoś tam, tylko po prostu się przyjaźnimy. A to nie trzeba być chyba parą miłosną, żeby zrobić sobie zdjęcie walentynkowe -  wyjaśniła Karina.