Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak naprawdę wygląda życie Kariny. Zdjęcie nie kłamie
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 10.02.2024 17:11

Tak naprawdę wygląda życie Kariny. Zdjęcie nie kłamie

Karina z "Chłopaków do wzięcia"
Tak naprawdę wygląda życie Kariny, fot. kadry z programu "Chłopaki do wzięcia", mat. prasowe

Karina z “Chłopaków do wzięcia” nieprzerwanie dzieli się z internautami swoim życiem. W ostatnim czasie zdobyła się na wyznanie i wyjaśniła, jak naprawdę teraz wygląda jej życie. Najnowszy post uczestniczki formatu poruszył serca internautów. 

Karina z "Chłopaków do wzięcia" stała się gwiazdą w sieci

“Chłopaki do wzięcia”, jak sama nazwa wskazuje, to program dla samotnych mężczyzn, którzy postanowili z pomocą programu telewizyjnego odnaleźć upragnioną miłość. Wśród bohaterów formatu możemy wymienić Stefana, który wiele sezonów temu zaczął pojawiać się w programie razem ze swoją siostrą Kariną. 

Kobieta szybko zyskała sympatię widzów, a dziś jest już pierwszoplanową postacią programu. Ponadto prężnie działa w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się swoimi przygodami, przemyśleniami i pozostaje w stałym kontakcie z obserwatorami. 

Karina dała popis. Tego się nie da się "odzobaczyć"!

Karina z "Chłopaków do wzięcia" musiała wyjechać z Polski

Karina swego czasu zdobyła się na wyznanie dotyczące pracy. Jak twierdzi, w jej otoczeniu trudno o znalezienie dobrze płatnej i stabilnej pracy. Wspomniała również o miejscu zamieszkania, które jak się okazuje, również prowadzi do wielu komplikacji. Dojazdy do pracy przy obecnych pensjach nie opłacają się, dlatego kobieta zdecydowała się podjąć radykalne kroki

Dziś wyjeżdżam do Niemiec, muszę zostawić rodziców i moje kociaki, szczurki. Pomimo że nie jadę na długo, to mega się stresuję i jest mi przykro. Próbowałam pracować w kraju, ale tu w pobliżu jest mało możliwości dla kobiet. Najniższa krajowa + koszty dojazdu, zwyczajnie się nie opłaca. Więc jadę za granicę, tam jest inny świat, jak chodzi o zarobki. Nie tracę nadziei, że doczekam się czasów, że tu, na terenie, moja praca będzie tyle warta, co za granicą - wyjaśniła jakiś czas temu Karina.

Bohaterka “Chłopaków do wzięcia” postanowiła znaleźć pracę za granicą. Stanęło na Niemczech. Karina ma już za sobą jeden wyjazd, po którym powróciła do Polski na jakiś czas. Obecnie ponownie szykuje się do kolejnego wyjazdu za granicę. 

Tak wygląda życie Kariny z "Chłopaków do wzięcia"

Karina właśnie przekazała, że szykuje się do kolejnego wyjazdu za granicę. Jak sama przyznała, musi zmierzyć się z ponownym rozstaniem z jej pupilami. Mowa o kotkach, do których jest bardzo przywiązana. W dniu wyjazdu Karina z “Chłopaków do wzięcia” opublikowała rozczulające zdjęcie z jednym z kotów, które podpisała wymownymi słowami. 

Tak przeważnie wyglądają moje noce i poranki, a teraz muszę zostawić moją kotkę samą i resztę kotów też... Za godzinę wyjazd za granicę po chleb.

Z postu wynika, że Karina spędza wiele czasu ze swoimi pupilami, a rozłąka z nimi budzi w niej wiele emocji. Na szczęście może liczyć na wsparcie fanów, którzy zasypali ją mnóstwem ciepłych słów. 

  • Szczęśliwej podróży życzę i wszystkiego dobrego.
  • Powiedz kociakom, że musisz zarobić na saszety. Wybaczą.
  • Szczęśliwej drogi, a czas leci szybko i za chwilę będziesz wracać.
  • Dasz radę Karinko, aby do przodu. Powodzenia - czytamy w komentarzach pod postem Kariny.