Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rodzinna tragedia. Ciężarna gwiazda TVN pogrążyła się w żałobie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 14.02.2024 19:27

Rodzinna tragedia. Ciężarna gwiazda TVN pogrążyła się w żałobie

Nie żyje mama gwiazdy TVN
fot. kadr z programu "40 konta 20", sezon 2, finał, ossyugioh / canva.com

Gwiazda programu TVN pogrążyła się w żałobie. Niedawno informowała, że zostanie mamą, a teraz musiała pożegnać się z bliską jej osobą. Zamieściła w sieci poruszający wpis.

Nie żyje mama gwiazdy TVN

Nie żyje mama jednej z gwiazd TVN. Celebrytka wystąpiła w drugiej edycji “40 kontra 20”, a nawet udało się jej go zwyciężyć. Niedawno informowała, że spodziewa się dziecka, a teraz przekazała smutne wieści za pośrednictwem Instagrama. Zamieściła poruszający wpis, w którym wspomina zmarłą rodzicielkę. Nie wyjawiła jednak, co było przyczyną jej śmierci, za to opowiedziała o wielkiej miłości kobiety do kwiatów.

Każdy, kto znał moją Mamę, wie, że Mama uwielbiała kwiaty. Mama nie mogła się doczekać posadzenia pierwszych kwiatów w swoim ogrodzie […] Cieszyłam się, widząc Cię tak zadowoloną i szczęśliwą z sadzenia kwiatów. Automatycznie na mojej twarzy pojawił się uśmiech szczęścia, wtedy, kiedy Cię obserwowałam w ogródku - możemy przeczytać.

Katarzyna Kilanowska
fot. Instagram @katarzyna_kilanowska
Hanna Lis w żałobie. "Cały dom jest dzisiaj brakiem”

Gwiazda TVN skierowała specjalną prośbę do internatów

Gwiazda programu “40 kontra 20” w swoim niezwykle poruszającym wpisie nie tylko wystawiła swojej mamie piękną laurkę, zachwalając ją, jednocześnie również ubolewając nad jej przedwczesną śmiercią. Skierowała także prośbę do innych osób. Dotyczyła ona kwiatów, które tak uwielbiała mama celebrytki.

Każdy, kto chce, może zamówić kwiaty za pośrednictwem strony internetowej pogrzebu Mamy. Te kwiaty będą obecne w kościele, a następnie zostaną złożone na cmentarzu podczas pogrzebu - napisała na InstaStory.

Katarzyna Kilanowska
fot. Instagram @katarzyna_kilanowska
Katarzyna Kilanowska
fot. Instagram @katarzyna_kilanowska

Gwiazda TVN niebawem zostanie mamą

Katarzyna Kilanowska jest zwyciężczynią drugiej edycji “40 konta 20”, jednak związek, który stworzyła w programie, ostatecznie nie przetrwał próby czasu. Serce celebrytki skradł inny mężczyzną, a uczucie, jakie ich połączyło, było tak silne, że owocowało ślubem i ciążą.

Wesołych Świąt, Kochani. My te święta spędzamy w Dubaju. Jest nas więcej niż widać na zdjęciu. Tak, dobrze widzisz. W następne Święta Bożego Narodzenia będzie nas 6. Planowaliśmy urodzić w maju i tak się stało. Maj 2024. 23 tygodni teraz - pochwaliła się Katarzyna Kilanowska tuż przed końcem roku.

Tagi: gwiazdy