Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Najpierw śmierć mamy, a teraz to. Zeiske zwróciła się do fanów
Maja Szewczak
Maja Szewczak 14.02.2024 08:06

Najpierw śmierć mamy, a teraz to. Zeiske zwróciła się do fanów

Najpierw śmierć mamy, a teraz to
fot.Instagram: @iza_zeiske

Izabela Zeiske stała się sławna dzięki programowi “Gogglebox. Przed telewizorami”. Widzowie od razu  polubili uczestniczkę, która wykorzystując rozgłos, zaczęła być aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio poinformowała fanów o śmierci swojej mamy. Bohaterka programu w środku nocy wyznała, z czym musi się zmagać. 

"Gogglebox. Przed telewizorami" podbija serca widzów

“Gogglebox. Przed telewizorami” to popularny program rozrywkowy, który od początku emisji zyskuje coraz większą oglądalność. Reality show, oparte na brytyjskim formacie, emitowane jest na TTV. Widzowie kochają oglądać rodziny, grupy przyjaciół lub pary, które oglądają i komentują różne programy telewizyjne takie jak “Rolnik szuka żony”, czy paradokumenty. Narratorem w pierwszej sesji była aktorka Joanna Kurowska, natomiast od drugiej rolę pełni Radosław Popłonikowski. 

Jedna z uczestniczek, Izabela Zeiska, została pokochana przez widzów programu i dlatego, postanowiła kontynuować swoją karierę w mediach społecznościowych. Z reguły kobieta poprawia humor fanów, niestety ostatnio przekazała smutne wieści. 

Hanna Lis w żałobie. "Cały dom jest dzisiaj brakiem”

Smutna wiadomość od Izabeli Zeiske

Izabela Zeiske przekazała ostatnio smutne wieści fanom. Podzieliła się informacją, która sprawiła jej ogromny ból. Uczestniczka programu “Gogglebox. Przed telewizorami” dodała wpis na Istagramie, w którym mówi o tym, że jej mama “Bunia” odeszła. Widzowie również znali mamę bohaterki, ponieważ popularna “Bunia” występowała w produkcji razem z córką i wnukiem. 

Serce nasze przepełnia żal, smutek… rozpacz. Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania SERDUSZKO naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI… Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat, zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze. MAMUNIU byłaś ogromnie troskliwą, kochającą bez granic, oddaną bez reszty Matką i Babcią… - napisała Izabela na Instagramie 

fot.Instagram: @iza_zeiske

Izabela Zeiske w nocy dodała niepokojący wpis

Izabela Zeiske była bardzo związana z mamą, dlatego mocno przeżywa jej śmierć i jak sama wyznała, nie umie się z tym pogodzić. Uczestniczka pokochana przez widzów, dzień przed tragedią poprosiła swoich fanów o modlitwę za mamę. Wyznała również, że jej stan jest poważny i że została hospitalizowana. 

Bardzo was proszę o modlitwę i o zdrowie. Błagam was - powiedziała Izabela

Niestety śmierć mamy nie jest ostatnią smutną informacją dla bohaterki programu. Izabela ostatniej nocy dodała niepokojący wpis w mediach społecznościowych, z których wynika, że dalej nie wierzy, w to co się stało, a do tego ogromnego cierpienia dochodzą również sprawy urzędowe, z którymi musi się teraz zmagać. 

Nie odzywam się, jest  mi bardzo ciężko, ogromny smutek, rozpacz. Nie mogę się pogodzić z tym, co się stało. Do tego dochodzą wszystkie sprawy urzędowe, które trzeba załatwić, związane z pogrzebem - wyznała z przykrością Izabela 

Izabela Zeiske
Instagram: @izabela_zeiske
fot.Instagram: @iza_zeiske