Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Najnowsze zdjęcie Ani i Kuby. Wkrótce zostaną rodzicami
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 13.02.2024 22:11

Najnowsze zdjęcie Ani i Kuby. Wkrótce zostaną rodzicami

Rolnik szuka żony
kadr programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP;Najnowsze zdjęcie Ani i Kuby

Anna wzięła udział w jubileuszowej edycji “Rolnik szuka żony” z nadzieją na poznanie mężczyzny, który skradnie jej serce. Szybko okazało się, że ten pomysł był strzałem w dziesiątkę, ponieważ do programu zgłosił Jakub, który wyraźnie wpadł w oko uroczej rolniczce. Para spodziewa się narodzin dziecka, jednak nie rezygnują z możliwości wypoczynku. Wybrali się nad morze, a mężczyzna zamieścił w sieci ich wspólną fotografię. 

Anna i Jakub dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony" zyskali miłość

Jubileuszowa edycja “Rolnik szuka żony” przepełniona była emocjami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji, a widzowie wręcz nie mogli nawet przypuszczać, co czeka na nich w nadchodzących odcinkach. Wszystko za sprawą uczestników i ich miłosnych perypetii. 

Choć w programie powstały cztery rokujące pary, ostatecznie przetrwała tylko jedna. Anna i Jakub dość szybko zorientowali się, że są sobie pisani i postanowili rozwijać w dalszym ciągu swoją relację. Po czasie okazało się, że ich miłość wyraźnie zaowocowała.

Rolnik szuka żony
kadr programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP; Najnowsze zdjęcie Anny i Jakuba
Ewa z "Rolnika" w utworze Chylińskiej. Posypały się komentarze

Anna i Jakub z "Rolnik szuka żony" spodziewają się dziecka

Anna i Jakub zdecydowanie zadbali o to, by minione Święta Bożego Narodzenia były niezapomniane nie tylko dla nich, ale także dla fanów programu. W wigilię zakochani pochwalili się zaręczynami, a internauci, którzy ochoczo im gratulowali, zapewne nawet nie spodziewali się, że rolniczka i jej teraz już narzeczony dozują im informacje.

Podczas trwania finałowego odcinka “Rolnik szuka żony” para wyznała, że spodziewa się dziecka. Zdradzili, że już wiosną na świat przyjdzie ich syn. Zakochani na tę chwilę nie wyjawili, na kiedy Ania ma dokładny termin porodu ani jak planują dać dziecku na imię, za to ewidentnie korzystają ze wspólnie spędzonych chwil jeszcze we dwójkę.

Rolnik szuka żony
kadr programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP; Najnowsze zdjęcie Anny i Jakuba

Anna i Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazali wspólne zdjęcie

Wygląda na to, że Anna i Jakub w pełni starają się wykorzystać czas, w którym mogą pobyć jeszcze sam na sam, a nie zostało im go wiele, bowiem już na wiosnę przyjdzie na świat ich wspólna pociecha. Jak zdradziła rolniczka za pośrednictwem social mediów, obecnie mają chwilę przerwy od pracy na gospodarstwie, być może dlatego postanowili udać się za zasłużony urlop.

Zakochani wybrali się nad morze, a Anna regularnie relacjonuje w sieci ich pobyt, pokazując przy tym, jak wygląda Bałtyk zimą. Z jej instagramowych relacji można wywnioskować, że dużo spacerują i cieszą się wspólnie spędzonym czasem.

Nie tylko rolniczka zamieszczała w sieci kadry z wyjazdu - robił to również Jakub. Na jego InstaStories trafiła fotografia, na której pozuje z ukochaną, wyraźnie wtuloną w jego ramię. Za to na kolejnym kadrze możemy dostrzec Annę w całej okazałości, co może być dla niektórych zaskakujące, bowiem kobieta od pewnego czasu wyraźnie unikała zamieszczania materiałów, na którym widać jej brzuch, chcąc zachować przy tym odrobinę prywatności.

Rolnik szuka żony
Instagram @jakub_manikowski;Najnowsze zdjęcie Ani i Kuby
Rolnik szuka żony
Instagram @jakub_manitowski; Najnowsze zdjęcie Anny i Jakuba