Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ewa z "Rolnika" w utworze Chylińskiej. Posypały się komentarze
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 11.02.2024 18:47

Ewa z "Rolnika" w utworze Chylińskiej. Posypały się komentarze

Rolnik szuka żony
fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony", instagram.com/ewaa_ka93; Ewa z "Rolnika" w utworze Chylińskiej

Ewa Kryza była jedną z uczestniczek jubileuszowej edycji “Rolnik szuka żony”. Choć pojawiła się w programie z nadzieją na odnalezienie prawdziwej miłości, ostatecznie jej związek z Waldemarem nie przetrwał. Mimo to uczestniczka show nadal zapewne wierzy, że jej serce niebawem zabije mocniej do interesującego mężczyzny, a póki co, oddaje się swojej pasji - śpiewaniu. Kobieta niedawno zamieściła w sieci nagranie z występu, podczas którego wykonała utwór pierwotnie śpiewany przez Agnieszkę Chylińską. Jak jej poszło? Reakcja internautów wiele wyjaśnia.

Ewa za pomocą "Rolnik szuka żony" szukała miłości

Ewa była jedną z uczestniczek jubileuszowej edycji "Rolnik szuka żony". Tak jak wiele innych kobiet napisała list do Waldemara i po czasie okazało się, że mężczyzna również jest nią zainteresowany. Zaprosił ją do swojego gospodarstwa, gdzie konkurowała o względy gospodarza z Anną oraz Dorotą. 

Widzowie dość szybko dostrzegli, że pomiędzy tą dwójką wyraźnie iskrzy, co przyczyniło się do decyzji, że pozostałe kobiety wróciły do swoich domów, a następnie Waldemar i Ewa rozwijali swoją relację. Fani formatu byli świadkami ich wzlotów i upadków, bowiem dwójka uczestników miewała odmienne zdania.

Ostatecznie jednak rozstali się, o czym poinformowali w finałowym odcinku “Rolnik szuka żony”. Gospodarz wyjawił, że poczuł coś do kobiety, lecz ta jednak miała nie odwzajemnić jego uczuć, a relację zakończyć w trakcie rozmowy telefonicznej. Ewa za to wyznała przed kamerami, że Waldemar miał być bardzo impulsywny.

Rolnik szuka żony
kadr programu “Rolnik szuka żony” prod. TVP, wyd. 2023;Ewa z "Rolnika" w utworze Chylińskiej
W mediach huczy od plotek. To koniec miłości bohaterów "Rolnika"?

Ewa z "Rolnik szuka żony" może pochwalić się talentem wokalnym

Ewa Kryza niemal bez wahania przyjechała do gospodarstwa Waldemara na jego zaproszenie, chcąc bliżej poznać mężczyznę, którym wyraźnie była zainteresowana. Choć początkowo wydawała się delikatną kobietą, szybko okazało się, że ma w sobie siłę i werwę, która pozwoliła jej w pocie czoła pracować w obejściu rolnika.

Oprócz trudnej pracy w gospodarstwie Ewa pochwaliła się jeszcze innym swoim talentem, a mianowicie śpiewaniem. Waldemar zadbał o to, by jego ówczesna wybranka mogła pokazać widzom, jak brzmi jej głos.

Rolnik szuka żony
kadr programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP; Ewa z “Rolnika” w utworze Chylińskiej

Ewa z "Rolnik szuka żony" wykonała utwór Agnieszki Chylińskiej

Ewa, zanim jeszcze wzięła udział w “Rolnik szuka żony”, występowała na scenie, miała także okazję wziąć udział w programie muzycznym “Disco Star”. Dlatego też nikogo nie dziwi, że choć nie wyszło jej z Waldemarem, swoją karierę dalej próbuje aktywnie rozwijać i przy nadarzających się okazjach, śpiewać przed publicznością. Swoimi występami ochoczo chwali się w sieci.

Tym razem Ewa zamieściła na Instagramie nagranie, na którym słychać, że wykonuje niełatwy utwór, który w pierwowzorze śpiewała Agnieszka Chylińska, a mianowicie “Winna”. Filmik szybko został skomentowany przez internautów. Czy spodobała się internetowej widowni? 

  • A niby tak cicha, skromna kobieta, a tu się okazuje, że potrafi nieźle “zagrzmieć”.
  • Idealna piosenka dla Ciebie, ton głosu i reszta, świetnie wyszło.
  • Piękny głos.
  • Lubię ostre granie, Ewka, czadu.
  • Mega. Zdecydowanie to repertuar dla Ciebie - czytamy w komentarzach.