Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Elżbieta Romanowska smukła jak antylopa. Na tych zdjęciach trudno ją rozpoznać!
Maja Szewczak
Maja Szewczak 05.02.2024 20:16

Elżbieta Romanowska smukła jak antylopa. Na tych zdjęciach trudno ją rozpoznać!

Elżbieta Romanowska smukła jak antylopa
fot.KAPIF

Elżbieta Romanowska kojarzona jest przede wszystkim z roli w kultowym polskim serialu “Ranczo”. Teraz w wyniku perturbacji w Telewizji Polskiej wylądowała jako prowadząca program “Nasz nowy dom” i zastąpiła w tym Katarzynę Dowbor. Aktorka od zawsze dumnie pokazuje swoją sylwetkę i nie wstydzi się jej. Jak wyglądała kiedyś? Była smukła jak antylopa…

Elżbieta Romanowska w nowej roli

Elżbieta Romanowska jakiś czas temu miała okazję być wyróżniona przez Edwarda Miszczaka, który jak sam przyznał, już dawno planował zmianę prowadzącej program “Nasz nowy dom”. Wcześniej z programem, który pomaga remontować domy rodzin w trudnych sytuacjach, związana była Katarzyna Dowbor. 

Okazało się, że Romanowska świetnie się sprawdziła w nowej roli, a widzowie przyjęli ją bardzo ciepło. Podczas programu musi mierzyć się z pewną trudnością. Jak sama wyznała, ma problem z wrażliwością i emocjonalnością. Wykazuje się ogromną empatią w stosunku do potrzebujących pomocy rodzin, ale też wyroniła parę razy kilka łez.

Ponadczasowe wyznanie na grobie polskich gwiazd emanuje siłą. Te słowa chwytają za serce

Elżbieta Romanowska i negatywne komentarze na temat jej sylwetki

Romanowska nie ma problemów ze swoją wagą, zawsze nosi dopasowane ubrania i wygląda obłędnie. Jednak z powodu swojej wagi musiała znosić obelgi tych, którym się to nie podobało. W rozmowie z Super Expressem powiedziała, jak odpowiada na takie komentarze. 

Kiedy zaczynałam przygodę w “Tańcu z Gwiazdami”, dostawałam bardzo obraźliwe e-maile w stylu “ty gruba świnio” czy “gdyby pani miała odrobinę godności, to by pani zrezygnowała z tego show”. Albo “ledwo podskoczysz, zrobisz dziurę wielkości krateru”. Niektórzy ludzie nie chcą mnie zranić i wymyślają, że jestem puszysta. Kiedyś jednej pani odpowiedziałam, że puszysty to może być koc - wyznała w wywiadzie 

fot.KAPIF;Elżbieta Romanowska 

Elżbieta Romanowska i jej dawna sylwetka

Co ciekawe, Elżbieta Romanowska w przeszłości wyglądała zupełnie inaczej. Jej sylwetka była szczuplejsza. Nosiła także grzywkę i miała farbowane włosy na jasny blond. Na profilu “Tele nostalgia” na Instagramie publikującym stare zdjęcia z seriali i programów wylądowała młodsza Romanowska. Internauci mogli przypomnieć sobie, jak kiedyś wyglądała aktorka. 

Jak wyglądała niegdyś Elżbieta Romanowska? Zobaczcie sami.

fot.AKPA; Elżbieta Romanowska
fot.AKPA;Elżbieta Romanowska 
fot.AKPA;Elżbieta Romanowska