Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Posadzili Romanowską obok Dowbora i wtedy się zaczęło! Nieprzyjemna sytuacja na świątecznym spotkaniu Polsatu
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 01.12.2023 13:56

Posadzili Romanowską obok Dowbora i wtedy się zaczęło! Nieprzyjemna sytuacja na świątecznym spotkaniu Polsatu

Elżbieta Romanowska i Maciej Dowbor
Elżbieta Romanowska i Maciej Dowbor mają ze sobą na pieńku/AKPA

Zastąpienie Katarzyny Dowbor przez Elżbietę Romanowską w "Nasz Nowy Dom" to jedna z najbardziej zaskakujących decyzji, której dokonano w ciągu ostatnich lat. Mama Macieja Dowbora przez lata była twarzą programu, a widzowie uwielbiali jej podejście do bohaterów programu. Niestety, ktoś uznał, że obsadę formatu trzeba nieco odmłodzić, co dodatkowo rozjuszyło wiernych widzów.

Elżbieta Romanowska i Maciej Dowbor unikają się jak ognia? Atmosferę można było kroić nożem

Decyzja o zwolnieniu Katarzyny Dowbor wstrząsnęła widzami i rozgrzewała Internet tygodniami. Na miejsce uwielbianej gospodyni zatrudniono aktorkę, Elżbietę Romanowską. Choć trudno mieć nowej prowadzącej cokolwiek do zarzucenia, to dla wielu widzów wystarczy fakt, że nie jest "Kasią".

Choć Katarzyna Dowbor nie może winić młodszej koleżanki, za decyzję Edwarda Miszczaka, to podczas niedawnego spotkania gwiazd Polsatu doszło do dość niekomfortowej sytuacji. Nikogo nie dziwi, że Maciej Dowbor, po skandalicznej decyzji dyrektora programowego stacji, stanął murem za sławną mamą. Tymczasem podczas świątecznego spotkania posadzono go obok kobiety, która pośrednio pozbawiła Katarzynę Dowbor pracy.

Będzie kolejna zmiana w programie "Nasz nowy dom"? Fani oniemieli na wieść o nowym sezonie. Powróci Dowbor?

Maciej Dowbor ma za złe Elżbiecie Romanowskiej, że zastąpiła jego mamę w "Nasz nowy dom"?

Całkiem niedawno gwiazdy Polsatu nagrywały piosenkę świąteczną "Święta marzeń jak co rok", a na planie teledysku doszło do krępującego spotkania. Jak donosi informator portalu shownews.pl, Elżbieta Romanowska miała okazję spotkać Macieja Dowbora... i nie było to miłe spotkanie.

Choć trudno cokolwiek zarzucić nowej prowadzącej remontowego show, aktorka nie została ciepło przyjęta przez widzów "Nasz Nowy Dom", którzy niemal zbojkotowali nowy sezon w ramach solidarności z uwielbianą byłą gospodynią. Wśród osób, które nie pałają szczególną sympatią do gwiazdy, znalazł się również Maciej Dowbor. Gdy prezentowano ramówkę na jesień 2023, Maciej Dowbor ponoć stroił dziwne miny, gdy na scenę wyszła Elżbieta Romanowska.

Tak naprawdę jedyną względnie nieprzyjemną sytuacją było zachowanie Maćka Dowbora podczas konferencji ramówkowej przed startem jesiennej ramówki Polsatu. Podczas gdy prowadzący zapowiadali kolejny sezon "Naszego Nowego Domu" i debiut nowej prowadzącej, on stroił dziwne miny - informował we wrześniu informator portalu shownews.pl.

Elżbieta Romanowska i Maciej Dowbor podczas świątecznego spotkania nie wymienili nawet słowa

Tym razem sytuacja była jeszcze bardziej napięta. Elżbieta Romanowska i Maciej Dowbor spotkali podczas nagrań piosenki "Święta marzeń jak co rok". Choć w studio panowała świąteczna atmosfera, a niektórzy przyrównywali spotkanie do "firmowej Wigilii", to aktorka i prezenter ponoć unikali się jak ognia.

Jak donosi portal shownews.pl, sytuację zaognił fakt, że Elżbieta Romanowska została posadzona przy stoliku za Maciejem Dowborem i Maciejem Rockiem, a do towarzystwa dano jej Wieśka Nowobilskiego z "Nasz Nowy Dom". Fotograf uchwycił kilka jej niezadowolonych min, gdy ktoś zbliżał się do syna Katarzyny Dowbor. Aktorka poza planem zachowywała się dość swobodnie, namiętnie rozmawiając z Maciejem Rockiem i... kompletnie ignorując Macieja Dowbora, z którym nie zamieniła nawet słowa. Co ciekawe, w sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Wygląda na to, że sytuację zainicjowała Ewa Wachowicz. Myślicie, że te uśmiechy to tylko pozory?

Źródło: shownews.pl