Rozrywka.Goniec.pl > Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor i Maciej Rock
10.07.2024 13:55 Ujawniono nową prowadzącą“ Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Widzowie zachwyceni

Od samego początku emisji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” funkcję współprowadzącego pełnił Maciej Dowbor. Niedawno jednak prezenter ogłosił, że odchodzi z Polsatu, co jednocześnie wiązało się z pojawieniem się w muzycznym show nowego gospodarza. Stacja właśnie podała, kto zajmie jego miejsce. Okazuje się, że będzie to znana prezenterka - Agnieszka Hyży.

Maciej Dowbor
03.07.2024 22:37 Maciej Dowbor zdradził przyczyny odejścia z Polsatu. Dosadne słowa

Maciej Dowbor do niedawna był jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Polsatu. Miesiąc temu, ku zaskoczeniu wszystkich, postanowił zakończyć swoją prawie 20-letnią współpracę ze stacją. Jego decyzja wywołała falę spekulacji i emocji wśród fanów oraz środowisku medialnym. Dopiero miesiąc później zdecydował się podzielić się kulisami swojej decyzji i planami na przyszłość.

Robert Janowski
18.06.2024 13:15 Robert Janowski odszedł z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Polsat wydał oświadczenie

Robert Janowski opuszcza program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym pełnił rolę jurora. Polsat wydał w tej sprawie oświadczenie.

Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor
14.06.2024 21:56 Piotr Gąsowski reaguje na odejście Macieja Dowbora z Polsatu. "Coś Ty zrobił?"

Maciej Dowbor, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Polsatu, niedawno ogłosił swoje odejście po blisko 20 latach współpracy ze stacją. Decyzja ta zaskoczyła zarówno jego fanów, jak i współpracowników, w tym Piotra Gąsowskiego, z którym Dowbor przez lata prowadził popularny program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dziennikarz postanowił zareagować.

The Voice of Poland
13.06.2024 13:40 Wielkie zmiany w "The Voice of Poland". Szykują się głośne powroty

W “The Voice of Poland” kilkukrotnie miały miejsca zmiany trenerów, a w programie wzięło udział wiele gwiazd, oceniających wokalne popisy uczestników. Pojawiły się pogłoski, że program ponownie przejdzie metamorfozę, a do ekipy dołączy znany z Polsatu prezenter.

Maciej Dowbor
13.06.2024 11:46 Wiadomo, dlaczego Maciej Dowbor odszedł z Polsatu. Ujawniono nowe fakty

Maciej Dowbor przez wiele lat był pracownikiem Polsatu, jednak teraz wyjawił, że jego blisko 20-letnia przygoda ze stacją właśnie dobiega końca. Dlaczego zdecydował się na ten krok? Pojawiły się pewne spekulacje.

Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski
13.06.2024 08:50 Piotr Gąsowski skomentował decyzję Dowbora o odejściu z Polsatu. Dosadne słowa

Maciej Dowbor nieoczekiwanie zamieścił w sieci specjalne oświadczenie, w którym wyjaśnił, że po niemal 20 latach żegna się z pracą w Polsacie. Jego wpis wywołał ogromne poruszenie, także wśród znanych osób, Głos zabrał również Piotr Gąsowski, z którym prezenter przez wiele lat współpracował. Nie zabrakło poruszających słów.

Maciej Dowbor
12.06.2024 22:28 Maciej Dowbor odchodzi po 19 latach. "Coś się we mnie wypaliło"

Maciej Dowbor, jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów Telewizji Polsat, zaskoczył wszystkich oświadczeniem, które nagle opublikował w mediach społecznościowych. 12 czerwca prezenter przekazał informację, że po latach zdecydował się “zakończyć związek” ze stacją.

Katarzyna Dowbor
27.05.2024 09:00 Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z mamą. Trudno uwierzyć, ile lat ma pani Krystyna

W Dzień Matki wiele znanych osobistości publicznych składa życzenia swoim rodzicielkom, a wśród nich nie zabrakło również Katarzyny Dowbor. Popularna prezenterka i gospodyni programu "Pytanie na śniadanie" z tej okazji podzieliła się na Instagramie wyjątkowym zdjęciem ze swoją 91-letnią mamą, Krystyną.

Maciej Dowbor
17.05.2024 15:15 Maciej Dowbor liczy na powrót hitu Polsatu. "Mam dużo kredytów do spłacenia"

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dobiega końca. Dzisiaj, tj. 17 maja zostanie wyemitowany finałowy odcinek jubileuszowej edycji show. Czy jesienią ukaże się kolejne wydanie programu? Maciej Dowbor nie ukrywa swoich nadziei na dalszy angaż, wspominając przy okazji o kredytach.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
20.03.2024 22:20 "TTBZ": chce odejść z programu do TVP. Kto go zastąpi?

Produkcję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" może czekać istne trzęsienie ziemi. Krążą plotki, że jedna z gwiazd formatu poważnie rozważa rezygnację z pracy i transfer do TVP. To ewentualne odejście spowodowałoby kolejne kadrowe roszady. Kto bierze pod uwagę zerwanie współpracy z Polsatem i - co równie ważne - kto mógłby na tym skorzystać?

Katarzyna i Maciej Dowborowie
12.03.2024 08:54 Co za doniesienia! Maciej Dowbor dołączy do ukochanej gwiazdy?

Maciej Dowbor to niewątpliwie twarz Polsatu. Prezenter obecnie prowadzi wraz z Maciejem Rockiem “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, jednak chodzą pogłoski, że niebawem będzie można oglądać go na antenie TVP. Czyżby miał dołączyć do obsady “Pytania na śniadanie”, gdzie pracuje jego mama, Katarzyna Dowbor?

Maciej Dowbor
18.02.2024 20:09 Maciej Dowbor zatrzymany przez policję. W sieci pojawił się film

Maciej Dowbor tego popołudnia nie zaliczy do najlepszych. Gwiazdor Polsatu został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji, a nagranie z tego momentu w mig obiegło media społecznościowe. Co przeskrobał?

Maciej Dowbor Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
03.02.2024 18:06 Maciej Dowbor nie gryzł się w język. Co sądzi o zwolnieniu Cichopek i Kurzajewskiego? Dosadne słowa

Zwolnienie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z "Pytania na śniadanie" odbiło się szerokim echem w polskim show-biznesie. Co na ten temat sądzi Maciej Dowbor? Okazuje się, że gwiazdor Polsatu patrzy na tę sytuację z zaskakującej perspektywy.

Piotr Gąsowski Maciej Dowbor
02.02.2024 12:01 Piotr Gąsowski nagle wspomniał o zarobkach Macieja Dowbora w "TTBZ". O wszystkim powiedział prosto ze sceny

Piotr Gąsowski, czyli jedna z głównych postaci programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, wcześniej odszedł z formatu ze względu na zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej. Teraz oficjalnie powraca, co cieszy zarówno widzów, jak i kolegów po fachu. Na ostatniej odbytej ramówce Polsatu powiedział jednak coś, co nie wszystkim mogło się spodobać. Wspomniał o zarobkach Macieja Dowbora. Te słowa padły prosto ze sceny!

Maciej Dowbor
01.02.2024 18:28 "Są też decyzje beznadziejne". Porażające słowa Macieja Dowbora o powrocie Gąsowskiego do "TTBZ"

Niebawem ruszy jubileuszowa edycja “Twoja twarz brzmi znajomo”. Będzie ona wyjątkowa, bowiem uczestnikami zostaną niektórzy z finalistów poprzednich serii. Dodatkowo do show powróci Piotr Gąsowski, który niegdyś odszedł z formatu solidarnie z Katarzyną Skrzynecką, gdy ta otrzymała wypowiedzenie. A co o tym powrocie myśli Maciej Dowbor? Prowadzący nie gryzł się w język, gdy wspominał o “beznadziejnych decyzjach”.

Krzysztof Respondek
22.12.2023 20:40 Maciej Dowbor zamieścił prywatne zdjęcie. Wspomniał, jak nazywał Krzysztofa Respondka. Ledwo można powstrzymać łzy

22 grudnia zmarł Krzysztof Respondek - utalentowany artysta i lubiany kabareciarz. Informacja o jego śmierci poruszyła wiele osób, w tym tych, którzy mieli okazję współpracować z kabareciarzem. Zmarłego postanowił pożegnać również Maciej Dowbor. Przy okazji zdradził, jak go nazywał.

Natalia Janoszek i Maciej Dowbor
19.12.2023 13:14 Maciej Dowbor jeszcze nigdy nie został tak poniżony. Janoszek dosadnie o tym, w jaki sposób dostał się do telewizji

Natalia Janoszek, po pewnym czasie ciszy z jej strony, która prawdopodobnie wyniknęła ze śledztwa Krzysztofa Janowskiego, powróciła na salony. Młoda aktorka wzięła udział w nowym programie, a ostatnio udzieliła wywiadu portalowi “Świat Gwiazd”. Podczas tej rozmowy, wspomniała o Macieju Dowborze, a w jej wypowiedzi nie zabrakło przykrych słów. Czy to rozpocznie ich słowną potyczkę?

Elżbieta Romanowska i Maciej Dowbor
01.12.2023 13:56 Posadzili Romanowską obok Dowbora i wtedy się zaczęło! Nieprzyjemna sytuacja na świątecznym spotkaniu Polsatu

Zastąpienie Katarzyny Dowbor przez Elżbietę Romanowską w "Nasz Nowy Dom" to jedna z najbardziej zaskakujących decyzji, której dokonano w ciągu ostatnich lat. Mama Macieja Dowbora przez lata była twarzą programu, a widzowie uwielbiali jej podejście do bohaterów programu. Niestety, ktoś uznał, że obsadę formatu trzeba nieco odmłodzić, co dodatkowo rozjuszyło wiernych widzów.

Maciej Dowbor
29.10.2023 16:12 "Wielki smutek, będziemy tęsknić". Fani Macieja Dowbora właśnie jednoczą się z nim w bólu

Maciej Dowbor podzielił się z fanami pełnym nostalgii wpisem, który również ich zainspirował do pełnych wzruszających słów komentarzy. Nietrudno się domyślić, czyja śmierć wzbudziła aż takie emocje. To popularny aktor, o którym 29 października piszą media na całym świecie. Jak pożegnał go gospodarz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Katarzyna Dowbor na zdjęciu z młodości,
15.10.2023 13:18 Katarzyna Dowbor na zdjęciu z młodości. Widzicie podobieństwo do sławnego syna?

Jedną z najbardziej doświadczonych prezenterek w polskiej branży telewizyjnej jest Katarzyna Dowbor. Debiutowała na antenie cztery dekady temu, a zdjęcie z tamtego okresu przyprawia nie tylko o nostalgię, ale prowokuje także do pewnych porównań. Pokusiliśmy się o zestawienie, na którym podobieństwo do sławnego syna jest piorunujące. 

Jarosław Jakimowicz Maciej Dowbor
02.10.2023 18:40 Jarosław Jakimowicz grozi Maciejowi Dowborowi? Wymowny komentarz byłego gwiazdora TVP

Jarosław Jakimowicz zareagował na słowa Macieja Dowbora po Marszu Miliona Serc. Były gwiazdor TVP pouczył prezentera Polsatu, jednak oprócz kilku jadowitych słów pokusił się także na pewną dwuznaczną sugestię. Co Jarosław Jakimowicz chciał dać do zrozumienia Maciejowi Dowborowi?

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
17.08.2023 21:37 Maciej Dowbor podjął ważną decyzję. Cierpiała na tym cała jego rodzina

Maciej Dowbor ostatnio zaskoczył wszystkich wyznaniem dotyczących sporych zmian w jego życiu. Mąż Joanny Koroniewskiej zdradził, że ta decyzja naprawdę sporo go kosztowała, ale nie miał innego wyjścia. W grę wchodziło życie rodzinne.

Maciej Dowbor, Paweł Królikowski
14.08.2023 16:19 Maciej Dowbor po latach wyznał prawdę o Pawle Królikowskim. Opowiedział o trudnych momentach

Maciej Dowbor pracował razem z Pawłem Królikowskim na planie show “Twoja twarz brzmi znajomo”. Po kilku latach wyjawił szczegóły tej współpracy i opowiedział o tym, jak mu się współpracowało z kolegą z planu. Wyjawił także prawdę o trudnych momentach i okolicznościach odejścia Królikowskiego z pracy.

Maciej Dowbor
08.07.2023 18:49 Maciej Dowbor zabrał córkę na koncert Lizzo. Niebywałe, co ich spotkało

Maciej Dowbor wraz żoną, Małgorzatą Koroniewską i córką Janiną wybrali się na koncert Lizzo w Madrycie. To, co spotkało ich na miejscu przechodzi wszelkie wyobrażenia – doszło do niecodziennego splotu wydarzeń, które ich pociecha zapamięta na długo. Nagrania obiegły sieć. Co takiego przytrafiło się nastolatce i jej rodzinie? 

Maciej Dowbor
21.06.2023 15:33 Maciej Dowbor był wściekły na to, co zobaczył w telewizji. Wspomniał o wstydzie i żenadzie

Mecz, który odbył się 20 czerwca pomiędzy reprezentacją Polski, a Mołdawii w eliminacjach do Euro 2024, wywołał ogromne emocje wśród fanów piłki nożnej. Zaskakujący wynik końcowy dolał oliwy do ognia. Maciej Dowbor postanowił wypowiedzieć o fatalnej porażce Polaków i nie przebierał w słowach.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
08.06.2023 15:52 Maciej Dowbor zdradzał Joannę Koroniewską. Smutna prawda ich małżeństwa wyszła na jaw

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Chociaż wydaje się, że ich małżeństwo to płynąca mlekiem i miodem sielanka, to nie zawsze tak było. Syn Katarzyny Dowbor ma za sobą miłosny epizod, który niemal zrujnował jego relację z Joanną Koroniewską. Kim była kobieta, dla której stracił głowę i co działo się dalej? Przypominamy historię, o której wielu fanów popularnej pary nie miało pojęcia. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
31.05.2023 10:54 W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" szykują się poważne zmiany? Na horyzoncie kolejne zwolnienia?

Edward Miszczak po objęciu stanowiska dyrektora programowego w telewizji Polsat rozpoczął wielką rewolucję. Nie bał się wręczyć zwolnienia dotychczasowym gwiazdom uwielbianych przez widzów formatów. Gdy zdawało się, że pracownicy stacji najgorsze mają już za sobą, w mediach zaczęły pojawiać się nowe niepokojące informacje. Edward Miszczak ma rzekomo planować roszady w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto tym razem znajdzie się na jego celowniku?

  • 1
  • 2