Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Będzie kolejna zmiana w programie "Nasz nowy dom"? Fani oniemieli na wieść o nowym sezonie. Powróci Dowbor?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 19.11.2023 18:01

Będzie kolejna zmiana w programie "Nasz nowy dom"? Fani oniemieli na wieść o nowym sezonie. Powróci Dowbor?

Nasz nowy dom
Będzie kolejna zmiana w programie "Nasz nowy dom"? Fot. kadr z programu "Nasz nowy dom", prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat Box Go / Kapif

Pierwszy sezon "Nasz nowy dom" z udziałem Elżbiety Romanowskiej powoli dobiega końca. Polsat uznał, że to doskonały moment, by podjąć decyzje dotyczącego kolejne edycji. Czy aktorka znów zostanie do niego zaproszona, czy stacja o powrót poprosi Katarzynę Dowbor? Zaskakujące wieści.

"Nasz nowy dom" po odejściu Katarzyny Dowbor stracił oglądalność

Gdy Elżbieta Romanowska przejmowała schędę w "Nasz nowy dom" po Katarzynie Dowbor, nie mogła liczyć na poparcie widzów. Wielu zapowiadało, że po tej zmianie przestanie oglądać show, inni zaś twierdzili, że wraz z odejściem pierwotnej prowadzącej program utraci dawną świetność.

Choć początkowo wydawało się, że obawy internautów mają poparcie w rzeczywistości (hit Polsatu notował spory spadek oglądalności), to finalnie rezultaty nie były aż tak złe. Czy to wystarczy, by gwiazda "Pierwszej miłości" nie musiała obawiać się o dalszą pracę?

Ela Romanowska nie do poznania. Właśnie wyciekły zdjęcia, które przyprawiają o zawrót głowy. To naprawdę ona?!

Elżbieta Romanowska zdołała przekonać do siebie widzów programu "Nasz nowy dom"?

Elżbieta Romanowska z pewnością nie chciałaby zakończyć swojej przygody z programem "Nasz nowy dom" na jednym sezonie. Wówczas mogłaby rozpatrywać to jako osobistą porażkę, a według wirtualnej społeczności także nauczkę, by nie zastępować uwielbianej gwiazdy.

Gdy emocje po tych kadrowych roszadach opadły, zmieniła się także retoryka w mediach społecznościowych. Z czasem widzowie zaczęli doceniać nową gospodynię. Paradoksalnie z każdym nowym odcinkiem zyskiwała, a w porównaniach z poprzedniczką nie wypadała już tak blado. Czym najbardziej wzbudziła zaufanie?

Po obejrzeniu dzisiejszego odcinka, utwierdzam się w przekonaniu, że uwielbiam panię Elę w tym programie! Prawdopodobnie oburzę wielu, ale u pani Kasi ciut brakowało mi ciepła w stosunku do bohaterów. Choć miła, uśmiechnięta, ale czuć było jakiś dystans. U pani Eli to ciepło czuję. Nie wiem, czy naturalne, czy nie, ja to lubię. I podoba mi się bardzo też fakt, że pani Ela pozostaje w finale z bohaterami i ich przyjaciółmi. A nie ucieka, jak pani Kasia - czytamy na Facebooku.

Abstrahując od tego, czy było to autentyczne zachowanie, czy celowy zabieg reżyserów mający na celu ocieplenie wizerunku, aktorka miała powody, żeby z nadzieją patrzeć w przyszłość. Czy podobnym entuzjazmem pałają włodarze Polsatu, czy raczej żałują decyzji o zwolnieniu Katarzyny Dowbor? Wszystko jest już jasne.

Elżbieta Romanowska Nasz nowy dom
Będzie kolejna zmiana w programie "Nasz nowy dom"? Fot. Kapif

Kto poprowadzi nowy sezon "Nasz nowy dom"?

Jak dowiedział się “Super Express”, Katarzyna Dowbor nie wróci do show "Nasz nowy dom". Jej miejsce w nowym sezonie dalej piastować będzie Elżbieta Romanowska, która według zapewnień tabloidu… już rozpoczęła remonty domów uczestników, którzy wkrótce na antenie Polsatu opowiedzą swoje historie.

Efekty pracy 40-leniej gwiazdy Polsatu, Wiesława Nowobilskiego i reszty ekipy budowlanej działającej pod presją czasu telewidzowie poznają już wiosną 2024 roku.

W programie szykuje się kilka zmian - powrócą m.in. wizualizacje remontowanych domów - donosi “Super Express”.

 A Wy jak oceniacie cały sezon przeboju "Nasz nowy dom" pod wodzą Elżbiety Romanowskiej?

Źródło: Super Express