Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Elżbieta Romanowska przerwała milczenie. Wspomniała o Katarzynie Dowbor
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 02.10.2023 16:06

Elżbieta Romanowska przerwała milczenie. Wspomniała o Katarzynie Dowbor

Elżbieta Romanowska
KAPIF

Wciąż nie milkną echa związane z niespodziewaną zmianą prowadzącej “Nasz nowy dom”. Gdy to stanowisko objęła Elżbieta Romanowska, w sieci zrobiła się istna burza. Internauci nie byli przekonani do tej decyzji, twierdząc, że nikt nie jest w stanie zastąpić Katarzyny Dowbor. Nowej gospodyni zapewne nie było lekko, gdy wciąż pojawiały się niepochlebne komentarze dotyczące jej nowego zadania. W końcu Elżbieta Romanowska zabrała głos i wspomniała o Katarzynie Dowbor. Z ust aktorki padły ważne słowa.

Wielkie zmiany w programie "Nasz nowy dom"

Gdy w mediach pojawiła się informacja dotyczącą usunięcia Katarzyny Dowbor z “Naszego nowego domu”, wśród fanów programu wywołała ona ogromny szok i zdezorientowanie. Nie byli w stanie zrozumieć, dlaczego Edward Miszczak podjął właśnie taką decyzję, którą oni uważali za ogromnie niekorzystną dla formatu. Katarzyna Dowbor prowadziła “Nasz nowy dom” od pierwszego odcinka, była jego, wydawałoby się, nierozłączną twarzą, wobec tego fani nie byli w stanie wyobrazić sobie kogokolwiek innego w tej roli.

Rodzina zginęła na A1. Firma tuningowa wydała oświadczenie w sprawie BMW

Katarzyna Dowbor zdradziła, że nie ogląda nowych odcinków "Naszego nowego domu"

Odejście z programu było zapewne dla Katarzyny Dowbor ogromnym ciosem zadanym prosto w serce. Na szczęście dziennikarka ma wokół siebie bliskie osoby, które w tym trudnym czasie okazały jej ogromne wsparcie i pomogły stanąć na nogi. Obecnie prezenterka, wprawdzie z zadrą w sercu, jednak optymistycznie patrzy w przyszłość. Jakiś czas temu wyjawiła, że na horyzoncie pojawiło się kilka interesujących propozycji pracy, w tym program wnętrzarski, podczas którego Katarzyna Dowbor będzie ulepszać swój dom, a tymi zmaganiami podzieli się z widzami.

Jakiś czas temu dziennikarka podczas rozmowy z Wirtualnymi Mediami wyjawiła, że nie obejrzała ani jednego odcinka “Naszego nowego domu” z nową prowadzącą. Wyjaśniła, dlaczego podjęła taką właśnie decyzję.

- Nie oglądałam programu. To trochę moje dziecko, byłam przy jego tworzeniu, więc po co sobie ból zadawać - wyznała ze smutkiem Katarzyna Dowbor.

Serwis poprosił także dziennikarkę o komentarz dotyczący danych oglądalności programu. Jak informują WirtualneMedia.pl, pierwszy odcinek 21. sezonu “Naszego nowego domu” z nową prowadzącą na czele, miało obejrzeć średnio 904 tys. osób. Ta liczba oznacza, że w czwartkowy wieczór przed telewizorami zasiadło o blisko 140 tys. widzów mniej niż w czasie, gdy to nowy sezon otwierała Katarzyna Dowbor. Dawna prowadząca te informacje skomentowała w bardzo delikatnych słowach.

- Dobre wychowanie nakazuje, żebym nie komentowała tej informacji. Od komentowania są widzowie, oni oceniają program, mają w ręku pilota i nim głosują - powiedziała Katarzyna Dowbor.

Elżbieta Romanowska szczerze o Katarzynie Dowbor

Elżbieta Romanowska, która od niedawna jest nową prowadzącą “Nasz nowy dom”, postanowiła wypowiedzieć się na temat Katarzyny Dowbor. Przy okazji zdradziła, że zajecie miejsca dawnej gospodyni programu, było dla niej oraz dla reszty ekipy formatu ogromnym wyzwaniem. 

- Absolutnie nie używałabym słowa zastąpić, bo wszyscy o tym wiemy - pani Katarzyna od wielu lat prowadziła ten program i nie ma co tu dyskutować. Jest ikoną, do tej pory była twarzą tego programu i absolutnie to jest rzecz oczywista. Myślę, że to jest też tak, że wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę, że to nie będzie łatwe dla nikogo. Na pewno nie było to absolutnie łatwe dla pani Katarzyny, nie było to łatwe dla całej ekipy, dla produkcji, dla całego zespołu, który tworzy ten program. I nie było to łatwe dla mnie - powiedziała Elżbieta Romanowska w rozmowie z Vivą.