Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magdalena Narożna poinformowała, że przeszła zabieg. Wokalistka skomentowała swój stan zdrowia
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 02.10.2023 12:46

Magdalena Narożna poinformowała, że przeszła zabieg. Wokalistka skomentowała swój stan zdrowia

Magdalena Narożna
Instagram @madzia_pim

Fani Magdaleny Narożnej zwrócili ostatnio uwagę na to, że wokalistka “Pięknych i Młodych” znacznie ograniczyła swoja aktywność w sieci. Spowodowało to ogrom domysłów i przypuszczeń wśród internautów, którzy zastanawiali się, co jest tego przyczyną. Piosenkarka podczas jednego z ostatnich wywiadów zdradziła, że ma za sobą zabieg. 

Magdalena Narożna niespodziewanie zamilkła w sieci

Magdalena Narożna to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych wokalistek disco-polo. Wraz ze swoim byłym już mężem założyła zespół Piękni i Młodzi, który pomimo rozłamu w obsadzie, wciąż tworzy hity. Artystka dużo koncertuje, bywa na eventach i pozuje na ściankach, a także chętnie udziela wywiadów.

W ostatnim czasie Magdalena Narożna zaskoczyła swoich fanów, gdy pochwaliła się swoją nową, odchudzoną sylwetką. Jej metamorfoza była naprawdę spektakularna, aż fani artystki zaczęli się o nią martwić. 

- Troszeczkę bardziej wzięłam się za siebie. Postanowiłam, że znajdę czas dla siebie, że każdego dnia coś dla siebie zrobię. Wstaję rano, zaczynam od treningu, czuję się wtedy lepiej, komfortowo. Nie odchudzam się jakoś tak, że nic nie jem - powiedziała wokalistka w rozmowie z JastrząbPost.

ZOBACZ TAKŻE: Wiadomo, ile zarabia Dawid Kwiatkowski. Ta kwota może zwalić z nóg
 

Gdzie uciekł poszukiwany Sebastian Majtczak? Ten trop oznacza kłopoty

Magdalena Narożna ograniczyła swoją aktywność w sieci

W ostatnim czasie Magdalena Narożna widocznie ograniczyła swoją aktywność w social mediach, co zdecydowanie zaniepokoiło jej fanów. Byli oni przyzwyczajeni do tego, że artystka systematycznie zamieszcza filmy i nagrania w social mediach, stąd niepokój spowodowany niespodziewaną ciszą. Wokalistka postanowiła uspokoić internautów i zamieściła w sieci oświadczenie, w którym wyjaśniła powody swojego zniknięcia.

- Wspaniałej nocy Wam życzę. Dziękuję, że się o mnie martwicie. To bardzo miłe i bardzo to doceniam. Jesteśmy w trakcie urlopu, każdy spędza go w różny sposób. Ja odpoczywam od telefonu i po raz kolejny robię coś dla siebie. Ale pamiętajcie. Cały czas Was motywuję. Jesteście wielcy. Dobranoc, do usłyszenia - napisała Magdalena Narożna.

Magdalena Narożna wyjawiła, że przeszła zabieg

Magdalena Narożna wraz z zespołem “Piękni i Młodzi”  mieli okazję zagrać podczas niedawnego koncertu “Roztańczony PGE Narodowy”. Po występie wokalistka znalazła czas, by udzielić wywiadu dla Party. To właśnie podczas tej rozmowy piosenkarka zdradziła, że niedawno miała zabieg.

- Bardzo się cieszę, że w taki sposób ją [przerwę - przyp. red.] spędziłam. Rzeczywiście, miałam jakiś tam drobny zabieg, ale nic poważnego się nie dzieje. Dochodzę teraz do siebie, ale, jak widać, funkcjonuję, daję radę i to jest najważniejsze. Dbajcie o swoje zdrowie - powiedziała piosenkarka.