Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wiadomo, ile zarabia Dawid Kwiatkowski. Ta kwota może zwalić z nóg
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 02.10.2023 12:12

Wiadomo, ile zarabia Dawid Kwiatkowski. Ta kwota może zwalić z nóg

Dawid Kwiatkowski
KAPIF

Dawid Kwiatkowski dzięki swojemu uporowi i talentowi zrobił niezwykłą karierę. Młody artysta chętnie udziela wywiadów i jest aktywny w social mediach. Dużo koncertuje, a podczas tych imprez porywa do wspólnej zabawy zgromadzonych fanów. Wiadomo, jaką kwotę otrzymuje za jeden występ - może ona zwalić z nóg.

Dawid Kwiatkowski zrobił oszałamiającą karierę

Dawid Kwiatkowski jest nie tylko piosenkarzem, ale także kompozytorem i autorem znakomitych tekstów. Swoim zachwycającym głosem i przyjaznym usposobieniem zjednał sobie wierną rzeszę fanów. Przez długi czas był jurorem w “The Voice Kids”, gdzie trenował młodych podopiecznych. Niestety jakiś czas temu, ku zaskoczeniu swoich fanów, pożegnał się z programem. 

- Moje muzyczne plany i cele na przyszłe lata będą wymagały ode mnie większego skupienia na komponowaniu muzyki, co oznacza, że moja drużyna nie miałaby trenera na wyciągnięcie ręki tak, jak dotychczas, a ja jestem ostatni do robienia czegoś na pół  gwizdka - napisał w social medaich Dawid Kwiatkowski.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna poinformowała, że przeszła zabieg. Wokalistka skomentowała swój stan zdrowia
 

Gdzie uciekł poszukiwany Sebastian Majtczak? Ten trop oznacza kłopoty

Dawid Kwiatkowski jeździ drogim samochodem

Dawid Kwiatkowski na co dzień porusza się naprawdę luksusowym autem. Jak informuje ShowNews, piosenkarz po ulicach przemieszcza się spektakularnym BMW X6 w wersji xDrive30d. Cena samochodu może jednak zwalić z nóg. Jak informuje Mariusz Michalak z Motofakty.pl, by stać się właścicielem takiego auta, trzeba zapłacić minimum 415 tysięcy złotych. To nie koniec. Dziennikarz zdradził portalowi, że samochód Dawida Kwiatkowskiego jest oklejone specjalną folią w kolorze czerni, za co wokalista musiał dodatkowo dopłacić. 

- Oklejenie takiego auta folią to wydatek rzędu 10-15 tysięcy złotych. Cenę znacznie mogą podnieść także inne przeróbki, które możliwe, że też były wykonane - powiedział Mariusz Michalak.

Tyle zarabia Dawid Kwiatkowski. Kwota zwala z nóg

Wielu fanów Dawida Kwiatkowskiego było zainteresowanych informacją dotyczącą zarobków muzyka. Okazuje się, że zarabia on naprawdę duże kwoty, których nie ukrywa. Opowiadał o nich, chociażby w podcaście “Dwa Światy”. Dzięki talentowi i uporowi kariera Dawida Kwiatkowskiego poszybowała w górę, a on z tego powodu stał się milionerem. Jak informuje ShowNews, artysta może liczyć na stawki, których wysokość jest naprawdę zaskakująca - wynoszą one około 50 tysięcy złotych za jeden koncert. Oznacza to, że podczas dobrze zorganizowanego sezonu imprezowego, piosenkarz może zarobić nawet kilka milionów.