Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel pokazała zbyt wiele? Nagranie wywołało burzę w sieci, ruszyła fala komentarzy
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 02.10.2023 10:39

Roksana Węgiel pokazała zbyt wiele? Nagranie wywołało burzę w sieci, ruszyła fala komentarzy

Roksana Węgiel
KAPIF

Roksana Węgiel od dobrych kilku lat należy do najpopularniejszych wokalistek w Polsce i zgromadziła w tym czasie wielu fanów. Niestety, wielu z nich nie potrafi pogodzić się z faktem, że artystka nie ma już 14 lat i od niedawna jest pełnoletnia. Widać to doskonale w reakcjach internautów pod najnowszym postem gwiazdy, która postanowiła pokazać trochę więcej ciała.

Roksana Węgiel podzieliła internautów swoim najnowszym nagraniem

Nie da się ukryć, że gdy jedni docenili wdzięki rozebranej do pasa Roksany Węgiel, inni zaczęli martwić się, że artystka stała się zbyt wyuzdana i na siłę próbuje pokazać, że jest już dorosła. Wielu fanów nie potrafi pogodzić się z tym, że nie mamy już do czynienia z 14-letnim dzieckiem, a młodą kobietą.

W komentarzach pod najnowszym filmikiem Roksany Węgiel na TikToku internauci piszą, że "nie zapowiadało się, że to pójdzie w tę stronę", a młodej wokalistce za bardzo spieszy się do dorosłości.

Odkąd Roksana Węgiel ukończyła 18-lat, nie przestaje zaskakiwać fanów. Wraz z osiągnięciem pełnoletności, artystka stała się bardziej wulgarna i coraz śmielej odsłania swoje wdzięki - doszło do tego, że stała się ambasadorką marki bieliźnianej, która reklamuje produkty na własnym ciele. Z pewnością wielu fanów zgrabnej artystki jest tym faktem zachwycona... ale nie brak też osób, które wciąż widzą w Roksanie Węgiel 14-letnią dziewczynkę i uważają, że zachowuje się nieodpowiednio.

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Orłoś bez litości uderzył w Marylę Rodowicz i Edytę Górniak. Pójdzie im w pięty
 

Gdzie uciekł poszukiwany Sebastian Majtczak? Ten trop oznacza kłopoty

Młoda wokalistka opublikowała w sieci filmik w dość niekompletnym stroju

Roksana Węgiel z pewnością miała dość wizerunku dziecięcej gwiazdy i obecnie przechodzi "okres buntu", w którego trakcie chce udowodnić, że jest już dorosła. Wokalistka wybiera coraz to odważniejsze stylizacje, chętnie odsłania ciało, przeklina w piosenkach i zaręczyła się ze swoim partnerem. Jednym z elementów nowego "dorosłego" wizerunku, jest także jej współpraca z marką bieliźniarską.

Roksana Węgiel pochwaliła się na TikToku zapowiedzią kampanii promującej nową kolekcję bielizny, publikując filmik w wysadzanym cekinami staniku. 18-latka miała na sobie również pasujące do zestawu majtki, których paski wystawały z nisko opuszczonych spodni. Młoda wokalistka, reklamując kampanię, wije się przed lustrem w rytm piosenki "Paint The Town Red" z repertuaru Doja Cat.

- Ona jest diabłem. Ona jest mała s*ką, jest buntowniczką. Daje gaz do dechy. Dużo zajmie, nim się ustatkuję - słyszymy w refrenie piosenki, którą wokalistka wybrała nieprzypadkowo. Roksana Węgiel od pewnego czasu próbuje nas przekonać, że stała się zadziorną kobietą i okres dziecięcej gwiazdy ma już dawno za sobą.

Roksana Węgiel wije się w staniku przed lustrem. Internauci podzieleni

Najnowsze nagranie podzieliło internautów. Część z nich, najczęściej płci męskiej, jest zachwycona nowym wizerunkiem Roksany Węgiel i chętnie podziwia jej wdzięki w Internecie. Z drugiej strony są najwierniejsi fani gwiazdy, którzy śledzą jej karierę od początku... im z kolei nie podoba się tak radykalna zmiana w zachowaniu ulubionej wokalistki.

- Ona nadal dla mnie ma 14 lat, nie mogę na to patrzeć - napisała jedna z internautek, a wiele osób z pewnością może podpisać się pod jej słowami.

- Halo, ona jest dorosła. Nie rozumiem, skąd takie komentarze; Na piękną kobietę wyrasta. Roksano, nie przejmuj się hejtem - napisał z kolei inny internauta, który słusznie zauważa, że Roksana Węgiel nie ma już 14-lat i ma prawo robić ze swoim życiem to, co jej się żywnie podoba.

@roxiewegiel

Wypatrujcie mnie na banerach, bo już dziś rusza moja nowa kampania z Tezenisem!😍

♬ Paint The Town Red - Doja Cat