Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel pokazała nagranie z narzeczonym. Przykre, co ją spotkało
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 28.09.2023 13:02

Roksana Węgiel pokazała nagranie z narzeczonym. Przykre, co ją spotkało

Roksana Węgiel
KAPIF

Relacja Roksany Węgiel z Kevinem Mglejem wzbudza duże kontrowersje wśród jej fanów. Mężczyzna jest starszy od młodej wokalistki, do tego posiada dziecko z poprzedniego związku, a to nie wszystkim się podoba. Zakochani starają się jednak nie brać do siebie nieprzychylnych słów. Ostatnio piosenkarka zamieściła zabawne nagranie, podczas którego widać, jak dobrze bawi się z narzeczonym. Pomimo tego, pod filmem znalazło się wiele negatywnych komentarzy.

Roksana Węgiel dojrzewała na naszych oczach

O Roksanie Węgiel zrobiło się głośno, gdy wzięła udział w pierwszej edycji “The Voice Kids”, którą wygrała. Od tego momentu jej kariera zaczęła nabierać niemal szalonego tempa. Zwyciężyła także w finale Eurowizji Junior 2018. Nagrała również dwie płyty. 

Gdy pojawiła się w show-biznesie, miała zaledwie 12 lat, dlatego też mogliśmy być świadkami jej przemiany z dziecka w młodą kobietę. Wiele osób nie mogło sobie poradzić z tym, że ich idolka dorasta, decyduje się na odważny makijaż oraz śmiałe kreacje. Wciąż widzieli w niej dziecko.

Skandaliczne sceny na antenie TVP. "Pan jest chamem"

Roksana Węgiel zaręczyła się ze starszym od siebie mężczyzną, co wywołało hejt

Oliwy do ognia dolał fakt, ze Roksana Węgiel zaczęła spotykać się ze starszym od siebie mężczyzną. Ukochany gwiazdy, Kevin Mglej, ma 26 lat oraz syna z poprzedniego związku, dlatego też wielu fanów artystki było zdania, że nie pasują oni do siebie. Gdy artystka pochwaliła się w social mediach, że zaręczyła się, wylał się na nią ogromny hejt.

Wielu internautów było przekonanych, że Roksana Węgiel jest pod ogromnym wpływem Kevina, a tak poważne decyzje podjęte w młodym wieku, są ogromnie niepoważne. Pomimo tych nieprzychylnych komentarzy, młoda gwiazda wciąż jest z narzeczonym, co jakiś czas zamieszczając w social mediach zdjęcia i nagrania, podczas których udowadnia, że jest ogromnie szczęśliwa.

Zabawny film Roksany Węgiel spotkał się z hejtem

Roksana Węgiel jest bardzo aktywna w social mediach. Systematycznie zamieszcza także na TikToku nagrania, podczas których ewidentnie dobrze się bawi. Tym razem młoda gwiazda postanowiła pochwalić się, jak pomaga Kevinowi Mglejowi w przygotowaniach soku malinowego. Widać na nim, że obydwoje są bardzo szczęśliwi, a uśmiech nie schodził z ich twarzy. Nagranie nie spotkało się jednak z pozytywnym odbiorem, a internauci zamieścili pod nim wiele nieprzychylnych komentarzy. Nawiązywały one przede wszystkim do różnicy wieku zakochanych.

“Ładnie z tatą wyglądacie”, “A byłaś taka mała”, “Fajnie, że masz dobry kontakt z wujkiem”, “To, że wyglądają [ładnie razem - przyp. red.], nie znaczy, że pasują”, “”Długo to nie potrwa", “Do twarzy ci z wujkiem”, “To jest starszy brat?”, “Ale masz młodego tatę, wow” - możemy przeczytać.