Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edyta Golec potwierdziła, to nie były plotki. Pomogła mu się wyprowadzić
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 28.09.2023 09:31

Edyta Golec potwierdziła, to nie były plotki. Pomogła mu się wyprowadzić

Edyta i Łukasz Golcowie
KAPIF

Nadszedł czas na ogromne zmiany w domu Edyty i Łukasza Golców. Ta informacja od jakiś czas krążyła pomiędzy fanami zespołu muzyków, a teraz wszystko zostało potwierdzone. W grę wchodzi wyprowadzka, artystka sama pomogła mu jeszcze w niej.

Edyta i Łukasz Golcowie są małżeństwem od 23 lat

Edyta i Łukasz Golcowie poznali się, będąc jeszcze w liceum. W 2000 roku zakochani wzięli ślub. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: urodzonego w 2004 roku Bartłomieja, Antoninę, która urodziła się w 2006 roku i Piotra, który przyszedł na świat w 2008 roku. 

- To moja oaza, tożsamość, mój kawałek świata, mój dom i przestrzeń. Najszczęśliwsza jestem, kiedy bliskich mam obok siebie - mówiła Edyta Golec podczas wywiadu z Anną Gębalską-Berekets dla Aleteia.

Artystkę z mężem łączy nie tylko uczucie, ale także praca. Wspólnie z Łukaszem Golcem i jego bratem bliźniakiem, Paweł, współtworzy zespół Golec uOrkiestra. 

A jak udaje się Edycie Golec łączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym i macierzyństwem? Okazało się, że wokalistka ma ogromną pomoc ze strony Łukasza Golca oraz swoich rodziców.

- W prowadzeniu domu i opiece nad dziećmi pomagają mi moi cudowni rodzice oraz mąż. Przydaje się też dobra logistyka. W domu, gdzie trójka nastolatków emanuje swoimi góralskimi charakterami pogodzenie roli muzyka, wokalistki, kompozytorki, żony artysty, sekretarki, asystentki itp. to nie lada wyzwanie - zdradziła artystka w wywiadzie dla Aleteia.

Skandaliczne sceny na antenie TVP. "Pan jest chamem"

Edyta Golec zdradza tajemnice udanego związku

Edyta Golec jest aktywna w social mediach i bardzo chętnie udziela wywiadów, podczas których opowiada o swojej pracy, która jest jednocześnie jej pasją. Chętnie też rozmawia o swoim małżeństwie z Łukaszem Golcem. W trakcie rozmowy z pomponikiem artystka wyjawiła swój sekret na szczęśliwy związek. Wbrew pozorom, okazał się on bardzo prosty. Według wokalistki najważniejsze jest to, by dawać sobie przestrzeń i nie spędzać ze sobą każdej wolnej chwili. Przy okazji Edyta Golec zdradziła, czy nie obawia się zdrady ze strony męża.

- Mąż jeszcze nigdy mi nie dał powodów do zazdrości. Gdyby miało do czegoś dojść, pewnie by już dawno do tego doszło, do jakiejś zdrady. Ale myślę, że to wspólne zaufanie, które nas łączy już jako małżeństwo ze stażem 23-letnim, myślę, że jest ugruntowane. Ja nawet się cieszę, że oni są nadal atrakcyjni i kobiety na nich zwracają uwagę. Nie dajemy sobie żadnych powodów do zazdrości, więc tutaj na tym polu ufamy sobie bardzo i nie ma takiej możliwości, żeby jedno mrugnięcie kogoś coś zawaliło - powiedziała Edyta Golec.

Poruszenie w domu Edyty i Łukasza Golców

Najstarszy syn Edyty i Łukasza, Bartłomiej, jest już pełnoletni, a w życiu jego, tak samo i jak i sławnych rodziców, nadchodzą poważne zmiany. Okazało się, że młody mężczyzna wyprowadza się z domu. Powód jest ogromnie ważny, ponieważ chłopak wybiera się na studia i to właśnie one przyczyniły się do tej poważnej decyzji. Edyta Golec niestety nie zdradziła, jaki kierunek wybrał jej syn oraz gdzie będzie teraz mieszkał. Pochwaliła się za to za pomocą social mediów, jak pomaga Bartłomiejowi podczas przeprowadzki - wybrała się z nim na zakupy, by wspólnie zakupić potrzebne mu rzeczy do nowego domu.