Rozrywka.Goniec.pl > Łukasz Golec

Łukasz Golec

Edyta Golec
01.07.2024 22:30 Edyta Golec dodała wyjątkowe zdjęcie. Fani od razu to wychwycili

Edyta Golec nie ukrywa, że rodzina i miłość są u niej na pierwszym miejscu. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że z okazji urodzin córki nostalgicznie wspominała, jak dziewczyna, która obecnie stała się dorosłą kobietą, była niemowlęciem. Przy okazji pokazała uroczy kadr.

Golec uOrkiestra
02.06.2024 15:17 Paweł Golec wywołał skandal mówiąc o koniach na Morskim Oku. Teraz gęsto się tłumaczy

W ostatnim czasie ponownie zrobiło się głośno na temat koni, które przewożą turystów na Morskie Oko. Głos w sprawie zabrał Paweł Golec. Jego wypowiedź obiła się szerokim w mediach i spotkała z licznymi negatywnymi opiniami. Bracia Golec postanowili zatem wystosować specjalne oświadczenie.

Łukasz i Paweł Golec
24.05.2024 22:00 Sopot Festiwal 2024. Bracia Golec pokazali zdjęcia ze swoich wesel

Na scenie Sopot Hit Festiwal nie brak emocji. Widzowie dostali solidną dawkę wrażeń już od pierwszych chwil programu, kiedy na scenę w kroczyli bracia Golec. Bliźniacy najpierw zwrócili się do swojej mamy, następnie do swoich małżonek. Niedługo później mogli zobaczyć je na scenie i przed nią, a dodatkowo muzycy pokazali nie publikowane wcześniej sceny z ich wesel. 

Łukasz Golec
24.05.2024 20:45 Bracia Golec ze sceny zwrócili się do swojej mamy. Nagle cała Polska usłyszała jej głos

W Sopocie nie brak dziś muzycznych wrażeń. Właśnie ruszył Sopot Hit Festiwal 2024, którego jedną z głównych atrakcji są występy zespołu Golec uOrkiestra. Sławni bracia już od pierwszych chwil programu zaskoczyli wszystkich widzów – nagle zwrócili się do ukochanej mamy. 

Edyta i Łukasz Golcowie
21.05.2024 17:41 Edyta Golec przekazała szczęśliwe wieści. "Jest ekscytacja"

Edyta Golec jest bardzo aktywna w social mediach i chętnie zamieszcza materiały na swoim Instagramie. Tym razem opublikowała swoje zdjęcie, wspominając jednocześnie o ekscytacji, która przepełnia ją od pewnego czasu. Zdradziła, że z niecierpliwością wypatruje piątku.

Edyta Golec
28.04.2024 15:20 Nietypowe wyznanie Edyty Golec. Ujawniła, co się niedawno stało

Edyta Golec była o krok od domowego nieszczęścia. Żona Łukasza Golca zdradziła swoim fanom, że o mały włos nie doprowadziła do pożaru. Wszystko przez to, że za bardzo odpłynęła w marzenia i zapomniała o obiedzie. Na szczęście do katastrofy nie doszło, a wierni fani muzyczki szybko podnieśli ją na duchu.

Edyta Golec
12.04.2024 13:57 Edyta Golec zamieściła w sieci nagranie. Zwróciła się do fanów

Edyta Golec łączy pasję, miłość i pracę w jedno. Należy do ekipy zespołu Golec uOrkiestra, gdzie występuje wraz z mężem oraz jego bratem bliźniakiem. Formacja rozpoczęła świętowanie 25-lecia na scenie, przygotowując się jednocześnie do koncertów uświetniających tę okoliczność. Przy okazji wokalistka zwróciła się do swoich fanów.

Edyta i Łukasz Golcowie
12.03.2024 09:44 Edyta Golec nie gryzła się w język. Wprost narzeka na męża

Edyta Golec jest nie tylko żoną Łukasza, ale także artystką, prężnie działającą w rodzinnym zespole Golec uOrkiestra, z którym występuje już od wielu lat. W mediach co jakiś czas pojawiały się informacje o rzekomych problemach małżeńskich pary artystów, którzy ostatecznie dementowali te pogłoski. Tym razem wokalistka postanowiła publicznie skomentować zachowanie swojego sławnego męża.

Edyta i Łukasz Golcowie
28.09.2023 09:31 Edyta Golec potwierdziła, to nie były plotki. Pomogła mu się wyprowadzić

Nadszedł czas na ogromne zmiany w domu Edyty i Łukasza Golców. Ta informacja od jakiś czas krążyła pomiędzy fanami zespołu muzyków, a teraz wszystko zostało potwierdzone. W grę wchodzi wyprowadzka, artystka sama pomogła mu jeszcze w niej.

Edyta i Łukasz Golcowie
16.09.2023 19:47 Edyta i Łukasz Golcowie podzielili się z fanami swoim szczęściem. Posypały się gratulacje

Edyta i Łukasz Golcowie pochwalili się ostatnio bardzo radosną wiadomością - obchodzili właśnie 23. rocznicę ślubu. Z tej okazji postanowili wybrać się na romantyczny wyjazd, a kadrami z tych wojaży podzielili się z internautami. Przy okazji żona muzyka zdecydowała się na zamieszczenie emocjonującego wpisu dotyczącego ich relacji. Fani artystów są niezwykle poruszeni.

Łukasz i Edyta Golcowie
25.06.2023 15:40 Prawda o małżeństwie Łukasza i Edyty Golców wyszła na jaw. "To jest jednak kobieciarz"

Łukasz i Edyta Golcowie tworzą zgrany duet nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Para jest ze sobą na dobre i na złe już od ponad dwudziestu lat. Okazuje się jednak, że początki ich związku wcale nie były łatwe.

Maja Golec
09.06.2023 12:20 Córka Łukasza Golca ma już 20 lat. Dosięgła ją rodzinna "klątwa"

Paweł i Łukasz Golec (47 l.) od lat tworzą popularny zespół Golec uOrkiestra, z którym na przełomie wieków podbili polską scenę muzyczną. Muzykalni bliźniacy byli bezsprzecznie jednymi z największych gwiazd w kraju, którym popularnością dorównywali jedynie takie tuzy jak zespół Ich Troje i nieco zapomniany już Stachursky.

Łukasz i Paweł Golcowie
01.06.2023 10:54 Wydało się, czego bracia Golec oczekują na koncertach. Dzieje się za kulisami

Łukasz i Paweł Golcowie od wielu lat są na scenie. Zgromadzili wierną rzeszę fanów. Przed braćmi teraz intensywny czas pracy - kalendarz górali pęka w szwach od zaplanowanych koncertów, które odbędą się pod chmurką. W rozmowie z plejadą bracia Golcowie zdradzili, jakich zapisów oczekują na umowach.

Łukasz Golec z żoną
28.05.2023 16:04 Prawda o małżeństwie Łukasza i Edyty Golców wyszła na jaw. "Nie wchodzimy do siebie"

Łukasz i Edyta Golcowie uchodzą za doskonale dobrane małżeństwo, które dogaduje się nie tylko na scenie, ale także w domu. Jaka jest recepta na to obopólne porozumienie? Edyta Golec zdradziła, jakich trików używa, by ta miłość z biegiem lat była jeszcze większa. 

None
09.03.2023 18:58 Żona Pawła Golca dawno nie była tak oburzona. Padły mocne słowa o Polakach

Bracia Golec to jedni z najpopularniejszych muzyków w naszym kraju. Żona Łukasza aktywnie działa w ich zespole, natomiast wybranka Pawła raczej stroni od blasku fleszy. Tym razem jednak dała się ponieść emocjom w mediach społecznościowych.

golec uorkiestra prezydent USA
20.01.2023 12:23 Prezydent USA zacytował dzieło Golec uOrkiestra. To nagranie stało się hitem

Prezydent USA, George W. Bush zacytował kiedyś piosenkę zespołu Golec uOrkiestra podczas przemówienia. Ta później stała się hitem wśród amerykańskich żołnierzy. Nie ma się czemu dziwić - to jeden z największych polskich przebojów.

bracia golec
21.10.2022 14:20 Bracia Golec w końcu się pogodzą? Żona jednego z muzyków zdradziła, że ich rodzina planuje duże spotkanie. „Będzie się działo”

Bracia Golec, bazując na tekście ich największego przeboju, gdy widzą słodycze, to kwiczą. Niestety, kiedy spotykają się nawzajem, nie są już tak skorzy do wygłupów. Częstotliwość tych mityngów spadła do zera po tym, jak w wakacje stwierdzili, że chcą od siebie odpocząć. O tykającej bombie i sporym napięciu panującym pomiędzy bliźniakami dowiedziała się ich matka. Czy rodzicielka doprowadzi do zgody? W najbliższym czasie szykuje się bowiem uroczystość, która być może stanie się płaszczyzną porozumienia pomiędzy zwaśnionymi braćmi.

Łukasz Golec Paweł Golec
06.10.2022 20:06 Bracia Golec już nie żyją w zgodzie? Poróżniła ich córka Pawła, zaskakujące informacje

Bracia Golec oprócz tego, że są niemal identycznymi bliźniakami, uchodzą za dobrze dobraną parę muzycznych talentów. Sielanka w ich relacjach najprawdopodobniej należy już do przeszłości. Sporem konfliktu liderów Golec uOrkiestra stała się córka jednego z nich, a dokładniej jej wokalne zapędy.

Paweł Golec Katarzyna Golec
07.08.2022 16:11 Paweł Golec pochwalił się zdjęciem z rodzinnych wakacji. Jego córki są już prawie dorosłe

Żona Pawła Golca Katarzyna postanowiła udokumentować rodzinne wakacje pamiątkowym zdjęciem, którym podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Pierwszy raz od dawna mogliśmy zobaczyć córki małżonków. Dziewczynki bardzo wyrosły i jako prawie dorosłe już kobiety wzbudziły zachwyt internautów.

EN 01447341 0085
12.06.2022 12:28 Edyta Golec wciąż myli męża ze szwagrem. Rozbrajające wyznanie gwiazdy Golec uOrkiestry

Paweł i Łukasz Golcowie należą do grona najbardziej znanych polskich bliźniaków. Pomimo upływu lat muzycy, tworzący rodzinny zespół Golec uOrkiestra, są niemal nie do rozróżnienia, co potwierdziła żona Łukasza Golca. Edyta Golec przyznała, że do dzisiaj zdarza jej się pomylić męża ze szwagrem.Edyta i Łukasz Golcowie poznali się w liceum, a małżeństwem są już od przeszło 20 lat. Para wspólnie wychowuje troje dzieci: 18-letniego Bartosza, 16-letnią Antoninę i 14-letniego Piotra. Golcowie strzegą jednak prywatności i raczej unikają pokazywania dzieci w mediach.