Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Łukasza Golca ma już 20 lat. Dosięgła ją rodzinna "klątwa"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 09.06.2023 12:20

Córka Łukasza Golca ma już 20 lat. Dosięgła ją rodzinna "klątwa"

Maja Golec
TRICOLORS/East News

Paweł i Łukasz Golec (47 l.) od lat tworzą popularny zespół Golec uOrkiestra, z którym na przełomie wieków podbili polską scenę muzyczną. Muzykalni bliźniacy byli bezsprzecznie jednymi z największych gwiazd w kraju, którym popularnością dorównywali jedynie takie tuzy jak zespół Ich Troje i nieco zapomniany już Stachursky.

Bracia Golec od lat należą do największych gwiazd w Polsce

Bracia Golec nadal są powszechnie rozpoznawani i regularnie koncertują, często też pojawiając się w publicznej telewizji. Nie da się jednak ukryć, że ich zespół lata świetności ma już za sobą i dawno nie stał się autorem wielkiego hitu. Mimo wszystko utwory takie jak "Lornetka" "Ściernisco" i "Słodycze" znają niemal wszyscy Polacy. Jak się okazuje, muzyczne geny w rodzinie Golców są na tyle silne, że dopadły również córkę Pawła. 20-letnia dziś kobieta odziedziczyła po ojcu talent i dzięki niemu podbija TikToka.

Bracia Golec stworzyli zespół muzyczny Golec uOrkiestra w 1998 roku i nagrane wówczas hity do dziś zna cała Polska. Ogromna rozpoznawalność sprawiła, że do dziś często są zapraszani na wszelkiej maści eventy - najczęściej z inicjatywy TVP. Bliźniacy, oprócz zawrotnej kariery, mogą pochwalić się również udanym życiem osobistym, gdyż obaj od lat są szczęśliwymi mężami i ojcami.

Dziś zna go cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu z młodości?

Założyciele Golec UOrkiestry mają udane życie prywatne

Łukasz Golec prywatnie jest mężem Edyty (z domu Mędrzak), którą fani zespołu doskonale znajdą z występów. Artystka gra na altówce, a jej głos mogliśmy wielokrotnie usłyszeć w utworach Golec uOrkiestry. Para doczekała się dwóch synów - Bartłomieja (ur. 2004) i Piotra (ur. 2008) oraz córki Antoniny (ur. 2006).

Paweł Golec z kolei od 2001 roku jest szczęśliwym mężem Katarzyny (z domu Kułaczewska), z którą ma dwie córki: urodzoną Maję (ur. 2003) i Annę (ur. 2013). Starsza pociecha rodziców zaliczyła z nimi kilka wyjść na ściankę, ale od tamtej pory minęło wiele lat i wyrosła z niej prawdziwa kobieta. Maja Golec ma już 20 lat i coraz chętniej pokazuje światu swój talent.

Córka Pawła Golca jest gwiazdą TikToka i Instagrama

Młoda artystka odziedziczyła po rodzicach zarówno urodę, jak i miłość do muzyki. Na swoim profilu na Instagramie dziewczyna wrzuca covery znanych utworów - jednym z nich była piosenka "Valerie", a nagraniem pochwaliła się zachwycona córką Katarzyna Golec. Całkiem niedawno dziewczyna postanowiła również spróbować swoich sił w branży muzycznej i wydała debiutancki numer "Ty wiesz", a zaraz po nim opublikowała piosenkę "Na szczyt".

Użytkownicy TikToka i Instagrama są zgodni i uważają, że córka Pawła ma niesamowity talent i przepiękny głos, co sprawia, że pod jej filmikami zawsze znaleźć można mnóstwo pozytywnych komentarzy. Jak oceniacie głos młodej wokalistki?