Rozrywka.Goniec.pl > Paweł Golec

Paweł Golec

Agnieszka Woźniak-Starak i Paweł Golec
12.06.2024 08:19 Woźniak-Starak zabrała głos ws. słów Pawła Golca. Wymowne słowa

Jakiś czas temu Paweł Golec wyraził swoje zdanie na temat koni, które angażowane są do transportu ludzi nad Morskie Oko. Artysta stwierdził, że zwierzęta te od zawsze służyły swoim właścicielom i pomagały im w pracy, a jego wypowiedź została przez wielu internautów skrytykowana. Jego słowa postanowiła skomentować także Agnieszka Woźniak-Starak. Okazała się, że prezenterka ma zupełnie inne zdanie.

Golec uOrkiestra
03.06.2024 22:41 Bracia Golec w środku skandalu. Edyta Golec ma dość, pokazała wiadomość

Wypowiedź Pawła Golca na temat transportu konnego nad Morskie Oko wywołało liczne niepochlebne komentarze skierowane ku artyście. Choć bracia Golec postanowili wyjaśnić całą sytuację, zarzekając się, że są przeciwnikami złego traktowania zwierząt, niewiele to zmieniło w podejściu użytkowników sieci. Odczuła to również Edyta Golec, której przyszło zmierzyć się z hejtem.

Golec uOrkiestra
02.06.2024 15:17 Paweł Golec wywołał skandal mówiąc o koniach na Morskim Oku. Teraz gęsto się tłumaczy

W ostatnim czasie ponownie zrobiło się głośno na temat koni, które przewożą turystów na Morskie Oko. Głos w sprawie zabrał Paweł Golec. Jego wypowiedź obiła się szerokim w mediach i spotkała z licznymi negatywnymi opiniami. Bracia Golec postanowili zatem wystosować specjalne oświadczenie.

Marcin Prokop i Paweł Golec
02.06.2024 08:39 Paweł Golec zabrał głos ws. koni na Morskim Oku. Tego fani się nie spodziewali

Los koni, które zaangażowane są w ciągnięcie wozów wypełnionych turystami zmierzającymi nad Morskie Oko, już od dawna wzbudza skrajne emocje. W tym temacie wypowiedział się Paweł Golec, przyznając, że zwierzęta od zawsze pomagały ludziom, a zastąpienie ich elektrycznymi pojazdami nie należy do najlepszych pomysłów. Innego zdania jest Marcin Prokop, który wbił szpileczkę w muzyka zamieszczonym w sieci wpisem.

Łukasz i Paweł Golec
24.05.2024 22:00 Sopot Festiwal 2024. Bracia Golec pokazali zdjęcia ze swoich wesel

Na scenie Sopot Hit Festiwal nie brak emocji. Widzowie dostali solidną dawkę wrażeń już od pierwszych chwil programu, kiedy na scenę w kroczyli bracia Golec. Bliźniacy najpierw zwrócili się do swojej mamy, następnie do swoich małżonek. Niedługo później mogli zobaczyć je na scenie i przed nią, a dodatkowo muzycy pokazali nie publikowane wcześniej sceny z ich wesel. 

paweł i łukasz golcowie
02.04.2024 18:54 Bracia Golec niespodziewanie pokazali swoją mamę. Mieli ważny powód

Muzycy Golec uOrkiestra udostępnili w mediach społecznościowych zdjęcie bardzo ważnej dla nich osoby. Wszystko w związku z wyjątkową okazją – ich mama, pani Irena, właśnie skończyła 85 lat. Paweł i Łukasz Golec złożyli jej wzruszające życzenia, a zaraz po nich zrobili to oczarowani internauci. 

Paweł Golec Łukasz Golec Maja Golec
06.09.2023 09:51 Córka Pawła Golca ma już 20 lat. Piękna Maja Golec postawiła wszystko na jedną kartę

Paweł Golec jest nie tylko nieodłącznym muzycznym kompanem swoje brata, ale także szczęśliwym mężem i ojcem. Jego córka, Maja Golec, ma już 20 lat. Jak wygląda i czy zamierza pójść w ślady sławnego taty?

Katarzyna i Paweł Golec
23.07.2023 17:29 Żona Pawła Golca po latach wyjawiła prawdę o ich małżeństwie. Co za słowa

W mediach najczęściej mówi się o Edycie, żonie Łukasza Golca, która to współtworzy zespół Golec uOrkiestra. Żona Pawła jest zdecydowanie mniej znana, rzadziej również pojawia się publicznie. Za to chętnie relacjonuje swoje życie w social mediach. Katarzyna Golec postanowiła opowiedzieć o życiu przy boku znanego męża.

Maja Golec
09.06.2023 12:20 Córka Łukasza Golca ma już 20 lat. Dosięgła ją rodzinna "klątwa"

Paweł i Łukasz Golec (47 l.) od lat tworzą popularny zespół Golec uOrkiestra, z którym na przełomie wieków podbili polską scenę muzyczną. Muzykalni bliźniacy byli bezsprzecznie jednymi z największych gwiazd w kraju, którym popularnością dorównywali jedynie takie tuzy jak zespół Ich Troje i nieco zapomniany już Stachursky.

Łukasz i Paweł Golcowie
01.06.2023 10:54 Wydało się, czego bracia Golec oczekują na koncertach. Dzieje się za kulisami

Łukasz i Paweł Golcowie od wielu lat są na scenie. Zgromadzili wierną rzeszę fanów. Przed braćmi teraz intensywny czas pracy - kalendarz górali pęka w szwach od zaplanowanych koncertów, które odbędą się pod chmurką. W rozmowie z plejadą bracia Golcowie zdradzili, jakich zapisów oczekują na umowach.

golec uorkiestra prezydent USA
20.01.2023 12:23 Prezydent USA zacytował dzieło Golec uOrkiestra. To nagranie stało się hitem

Prezydent USA, George W. Bush zacytował kiedyś piosenkę zespołu Golec uOrkiestra podczas przemówienia. Ta później stała się hitem wśród amerykańskich żołnierzy. Nie ma się czemu dziwić - to jeden z największych polskich przebojów.

Żona Pawła Golca
26.12.2022 10:57 Żona Pawła Golca pozuje na świątecznej fotografii. Kobieta rzadko pokazuje się publicznie

Żona Pawła Golca zapozowała w świątecznej sesji wraz z mężem, jego bratem i szwagierką. Katarzyna Golec, która zazwyczaj stroni od mediów, zaprezentowała się w stonowanej i bardzo eleganckiej kreacji.

Bracia Golec
11.11.2022 13:59 Bracia Golec odznaczeni przez prezydenta Andrzeja Dudę. "To suma dotychczasowych dokonań"

Z okazji narodowego Święta Niepodległości prezydent Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe. Ordery trafiły między innymi w ręce braci Pawła i Łukasza Golców - założycieli zespołu Golec uOrkiestra.

bracia golec
21.10.2022 14:20 Bracia Golec w końcu się pogodzą? Żona jednego z muzyków zdradziła, że ich rodzina planuje duże spotkanie. „Będzie się działo”

Bracia Golec, bazując na tekście ich największego przeboju, gdy widzą słodycze, to kwiczą. Niestety, kiedy spotykają się nawzajem, nie są już tak skorzy do wygłupów. Częstotliwość tych mityngów spadła do zera po tym, jak w wakacje stwierdzili, że chcą od siebie odpocząć. O tykającej bombie i sporym napięciu panującym pomiędzy bliźniakami dowiedziała się ich matka. Czy rodzicielka doprowadzi do zgody? W najbliższym czasie szykuje się bowiem uroczystość, która być może stanie się płaszczyzną porozumienia pomiędzy zwaśnionymi braćmi.

Łukasz Golec Paweł Golec
06.10.2022 20:06 Bracia Golec już nie żyją w zgodzie? Poróżniła ich córka Pawła, zaskakujące informacje

Bracia Golec oprócz tego, że są niemal identycznymi bliźniakami, uchodzą za dobrze dobraną parę muzycznych talentów. Sielanka w ich relacjach najprawdopodobniej należy już do przeszłości. Sporem konfliktu liderów Golec uOrkiestra stała się córka jednego z nich, a dokładniej jej wokalne zapędy.

Paweł Golec Katarzyna Golec
07.08.2022 16:11 Paweł Golec pochwalił się zdjęciem z rodzinnych wakacji. Jego córki są już prawie dorosłe

Żona Pawła Golca Katarzyna postanowiła udokumentować rodzinne wakacje pamiątkowym zdjęciem, którym podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Pierwszy raz od dawna mogliśmy zobaczyć córki małżonków. Dziewczynki bardzo wyrosły i jako prawie dorosłe już kobiety wzbudziły zachwyt internautów.

Piosenkarze
04.08.2022 20:11 Michał Wiśniewski, Krystian Ochman, a może Łukasz Golec? Trenerka głosu sprawdza, kto jest najlepszym wokalistą w Polsce

Michał Wiśniewski, Krystian Ochman, a może Łukasz Golec? Trenerka głosu prowadząca na YouTubie popularny kanał postanowiła sprawdzić, którzy polscy wokaliści mogą pochwalić się najlepszym warsztatem wokalnym, a którym wiele w tej materii brakuje.Gusta są różne - jedni postawią na muzykę operową, drudzy wybiorą się na koncert disco polo. To nie oznacza jednak, że przedstawiciele tych gatunków muszą być dobrymi lub kiepskimi wokalistami. Jak wskazuje youtuberka, mężczyźni w naszym kraju radzą sobie ze śpiewaniem lepiej niż kobiety. Śpiewać każdy może? Gosia Sacała jest trenerką głosu, nauczycielką śpiewu i pedagogiem wokalnym. Dodatkowo prowadzi na YouTube kanał, w którym opowiada o umiejętnościach polskich wykonawców. Jej filmy cieszą się dużą oglądalnością i choć niełatwo przebić się przez nieco drażniącą manierę prowadzącej, często można wyciągnąć z nich naprawdę ciekawe informacje. W jednym z ostatnich nagrań autorka wzięła na tapet polskich wokalistów. Youtuberka postanowiła wskazać, którzy z nich wyróżniają się pod względem technicznych umiejętności wokalnych, a którzy nie są warci funta kłaków. Do swojej analizy wykorzystała nagrania live z występów kilkudziesięciu polskich piosenkarzy. Gosia Sacała pogrupowała ich w kilka kategorii - począwszy od tej najbardziej zaszczytnej, "Superman", przez "Bardzo dobry skill", "Daje radę", "Bez szału", aż po "Hę???", w której znaleźli się piosenkarze, którzy nie mogą pochwalić się zbyt wyszukanym warsztatem. Ranking, w którym nie brakuje zaskoczeń Wielu polskich piosenkarzy może być zaskoczonych miejscem, jakie przypadło im w rankingu. Inni ucieszą się, że trafili do tej najwyższej, w której znaleźli się m.in. Krzysztof Zalewski, Tomson, czy Janusz Radek. - Janusz Radek jest supermanem, jest takim supermanem, że słuchasz go i myślisz sobie – kim on jest, jakiś alien chyba! - zachwycała się Gosia Sacała. Co ciekawe, w jego towarzystwie nie odnajdziemy tegorocznego polskiego kandydata na Eurowizję, Krystiana Ochmana. Youtuberka podkreślała, że jest świetnym wokalistą, ale brakuje mu odpowiednich umiejętności, by zyskać miano "supermana". Niezadowoleni będą też fani Michała Wiśniewskiego, Macieja Maleńczuka, czy Kamila Bednarka. Żaden z nich nie wkradł się w łaski Gosi Sacały i wszyscy wpadli do najniższej z kategorii. Powód do radości mają natomiast bracia Golec. Nauczycielka śpiewu uznała, że mogą pochwalić się naprawdę dobrą techniką wokalną. Trafili do działu "Bardzo dobry skill", gdzie towarzyszą im m.in Kuba Badach, Ralph Kamiński czy Stanisław Sojka. YouTube.com GOSIA SACAŁA TRENER GŁOSUArtykuły polecane przez Goniec.pl:Joanna Racewicz rozważa publikację „zdjęcia z kibla”. Wszystko przez jeden komentarzZenek Martyniuk ufunduje niesfornemu synowi drugi ślub? Gwiazdor udzielił zaskakującej odpowiedzi"Doda. 12 kroków do miłości". Polsat pokazał zwiastun programu. Takiej Dody jeszcze nie widzieliśmyŹródło: goniec.pl