Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Pawła Golca ma już 20 lat. Piękna Maja Golec postawiła wszystko na jedną kartę
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 06.09.2023 09:51

Córka Pawła Golca ma już 20 lat. Piękna Maja Golec postawiła wszystko na jedną kartę

Paweł Golec Łukasz Golec Maja Golec
Kapi

Paweł Golec jest nie tylko nieodłącznym muzycznym kompanem swoje brata, ale także szczęśliwym mężem i ojcem. Jego córka, Maja Golec, ma już 20 lat. Jak wygląda i czy zamierza pójść w ślady sławnego taty?

Paweł Golec zakochał się od pierwszego wejrzenia

Paweł Golec i Katarzyna Golec wzięli ślub w 2001 roku i od tej pory tworzą zgrany małżeńskim duet. Chociaż dla wielu miłość od pierwszego wejrzenia jest tylko wydumaną iluzją, Paweł Golec przekonał się o jej sile na własnej skórze. 

- Gdy zobaczyłem Kasię po raz pierwszy, zwróciłem uwagę na jej przezroczyste niebieskie oczy i bardzo zgrabne nogi. Gdy się człowiek zakochuje, to nie chodzi o kolor oczu czy włosów. Mnie spodobał się jej temperament i charakter - wyznawał piosenkarz na łamach Twojego Stylu. Niedługo później na świat przyszły owoce tej miłości. 

Nie żył przez 23 minuty i twierdzi, że trafił do piekła. Wyznał, co zobaczył "po drugiej stronie"

Córka Pawła Golca ma już 20 lat

Paweł i Katarzyna Golcowie przez długi czas strzegli swojej prywatności, jednak coraz śmielej pokazują rodzinne kadry w mediach społecznościowych. Rozkoszne fotosy z wakacji, na których widać ich dwie córki - starszą Maję i młodszą Anię, są ochoczo komentowane przez internautów. 

Paweł Golec oficjalnie w towarzystwie swojej pierworodnej pojawił się w 2018 roku na gali Fryderyki. Dumny ojciec wraz z córką pozował "na ściance", a dziennikarze zainteresowali się debiutującą wówczas nastolatką. Okazuje się, że Maja Golec postawiła wszystko na jedną kartę i zamierza kontynuować muzyczną spuściznę po swoim ojcu. W tej kwestii poczyniła już pierwsze kroki. 

Czym zajmuje się 20-letnia Maja Golec?

20-letnia Maja Golec nie zamierza trzymać w sekrecie swojego wokalnego talentu. Na łamach TikToka co rusz publikuje autorskie interpretacje największych przebojów polskich i zagranicznych artystów, m.in. Maanam, Britney Spears,  Amy Winehouse, czy Harry'ego Styles'a. Wykonanie piosenki "Watermelon sugar" z repertuaru ostatniego ze wspomnianych piosenkarzy szczególnie przypadło do gustu jej obserwującym. 

@majjcia_ spontanicznie, watermelon sugar 🍉 #dlaciebie ♬ original sound - majjcia

Maja Golec nie tylko wykonuje covery, ponieważ na swoim koncie ma także dwie własne kompozycje. Córka Pawła Golca wydała utwory "Ty wiesz" i "Na szczyt". Nie ma zatem wątpliwości, że ma ochotę na solową karierę. Jak sadzicie, ma predyspozycje?

@majjcia_ backstage teledysku do piosenki „Ty Wiesz” ❤️ #tywiesz #dlaciebie #singing #dc #viral ♬ Ty wiesz - Maja Golec