Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Bracia Golec już nie żyją w zgodzie? Poróżniła ich córka Pawła, zaskakujące informacje
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 06.10.2022 20:06

Bracia Golec już nie żyją w zgodzie? Poróżniła ich córka Pawła, zaskakujące informacje

Łukasz Golec Paweł Golec
Pawel Wodzynski/East News

Bracia Golec oprócz tego, że są niemal identycznymi bliźniakami, uchodzą za dobrze dobraną parę muzycznych talentów. Sielanka w ich relacjach najprawdopodobniej należy już do przeszłości. Sporem konfliktu liderów Golec uOrkiestra stała się córka jednego z nich, a dokładniej jej wokalne zapędy.

Bracia Golec są nierozłączni? I tak i nie

Kariera pochodzących z Żywca muzyków rozpoczęła się w 1998 roku. Od tego czasu ich przygoda z estradą trwa nieprzerwanie, a liczne sukcesy dowiodły, czy sympatyczni panowie mogą pochwalić się nie tylko mocnymi głosami, ale także artystyczną intuicją, bowiem wciąż poszerzają grono swoich fanów.

Okazuje się, że bracia spędzają wspólnie czas tylko na scenie, a nie w życiu prywatnym. Katarzyna, żona Pawła, w rozmowie z „Na żywo” tak określiła łączącą ich relację:

- Ludzie cały czas postrzegają Pawła i Łukasza jako jedność. Że razem mieszkają, że nie mają swoich prywatnych żyć, że każdą chwilę spędzają razem. A prawda jest taka, że jak wracają z trasy koncertowej, każdy z nich skupia się na swojej rodzinie. My nawet na wakacje jeździmy osobno. Oddech od siebie też jest im potrzebny. Każdy z nas ma inny charakter, często mamy odmienne zdanie na różne tematy – zasygnalizowała w czasopiśmie.

Konflikt braci Golec

Znamienne słowa lubej Golca okazały się preludium rodzącego się konfliktu pomiędzy piosenkarzami. Istotą rzekomego sporu ma być córka Pawła, Maja. Nastolatka po zdanej maturze postanowiła kontynuować wykształcenie, idąc w ślady popularnego ojca.

- Realizuje swoje marzenia, pięknie śpiewa i trzymamy za nią kciuki – chwalili się dumni rodzice.

Latorośl jednego z autorów przeboju „Górą Ty” spełnia się jako tiktokerka i youtuberka. Swoich obserwujących raczy coverami znanych piosenek. Czy rzeczywiście odziedziczyła muzyczny talent?

Niestety, Łukasz podejrzewa, że finał tych poczynań będzie złamaniem braterskiej obietnicy, jaką przed laty sobie przyrzekli. O tych niepokojach bliżej opowiedziała zaufana osoba z jego otoczenia, która na co dzień współpracuje z zespołem. W „Na żywo” ujawniła:

- Kiedyś bracia ustalili, że nie będą całej rodziny wprowadzać do zespołu, by nie było niepotrzebnych niedomówień i sporów. Paweł, choć nie mówi wprost, nie ma nic przeciwko, aby jego córka, jeśli tylko będzie chciała, zasiliła szeregi Golec uOrkiestra – poinformowała.

Córka Pawła poróżni bliźniaków?

Przypuszczenia wobec brata być może nie są pozbawione racji, gdyż Paweł pojawił się wraz z córką na prezentacji ramówki Telewizji Polskiej oraz na gali wręczenia Fryderyków. Widać więc, że powoli wprowadza ją w świat show-biznesu. Jego żona zdradziła również, że tata widzi dla Mai miejsce w zespole. „Były takie propozycje” – przyznała tajemniczo.

Czy brat dotrzyma obietnicy i nie sprawi, że do Golec uOrkiestry zawita kolejny członek jego rodziny? Co z przyszłością zespołu, jeśli jednak tak się stanie? Pytań jest wiele, niestety, póki co pozostaje nam czekać na rozstrzygnięcie niesnasek panujących w ich familii. Mamy nadzieję, że bracia Golec dojdą do porozumienia. Nie chcą chyba, by po ich działalności scenicznej zostało jedynie tytułowe „Ściernisko”…

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Gwiazdy WP, Goniec