Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Żona Pawła Golca pozuje na świątecznej fotografii. Kobieta rzadko pokazuje się publicznie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.12.2022 10:57

Żona Pawła Golca pozuje na świątecznej fotografii. Kobieta rzadko pokazuje się publicznie

Żona Pawła Golca
KAPiF

Żona Pawła Golca zapozowała w świątecznej sesji wraz z mężem, jego bratem i szwagierką. Katarzyna Golec, która zazwyczaj stroni od mediów, zaprezentowała się w stonowanej i bardzo eleganckiej kreacji.

Żona Pawła Golca świętuje

Żona Pawła Golca, czyli Katarzyna Golec bardzo różni się pod względem medialnym od jego szwagierki Edyty. Ukochana Łukasza jest częścią zespołu, często pozuje więc na ściankach i udziela wywiadów, a jej media społecznościowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów.

Małżonka Pawła zazwyczaj stara się stronić od rozgłosu i wspiera męża pozostając w jego cieniu. W wywiadach podkreśla jednak wielokrotnie, że miała duży wpływ na sukces znanego muzyka.

Paweł i Katarzyna są małżeństwem od 2001 r. Dwa lata po ślubie urodziła im się pierwsza córka, a kolejna przyszła na świat 10 lat później. Kobieta jest z wykształcenia aktorką, a specjalizuje się w lalkarstwie.

W związku z tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia żonę Pawła Golca mogliśmy podziwiać na wyjątkowej fotografii opublikowanej w mediach społecznościowych zespołu.

Świąteczna fotografia braci Golec

Na fotografii zamieszczonej na oficjalnym Instagramie Golec uOrkiestry zobaczyć możemy Pawła i Łukasza Golców w towarzystwie żon - Edyty i Katarzyny. Druga z wymienionych pań zaprezentowała się w bardzo stylowej kreacji będącej połączeniem elegancji i wygody.

- Kochani, z okazji świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam zdrowia, spokoju i radości! Miejcie dobry czas w gronie osób, które Was kochają - czytamy w opisie zdjęcia.

Rodzina wygląda na bardzo zadowoloną z wzajemnego towarzystwa. Zgromadzona przy świątecznym stole na tle przepięknej choinki miała z pewnością okazję do wielu rozmów i wspólnie przeżywanej radości.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi: Paweł Golec