Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Bracia Golec niespodziewanie pokazali swoją mamę. Mieli ważny powód
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 02.04.2024 18:54

Bracia Golec niespodziewanie pokazali swoją mamę. Mieli ważny powód

paweł i łukasz golcowie
Fot. Kapif

Muzycy Golec uOrkiestra udostępnili w mediach społecznościowych zdjęcie bardzo ważnej dla nich osoby. Wszystko w związku z wyjątkową okazją – ich mama, pani Irena, właśnie skończyła 85 lat. Paweł i Łukasz Golec złożyli jej wzruszające życzenia, a zaraz po nich zrobili to oczarowani internauci. 

Muzycy Golec uOrkiestra zaskoczyli swoich fanów

Nie jest tajemnicą, że bracia Paweł i Łukasz Golec chętnie dzielą się kulisami swojej pracy w mediach społecznościowych. Informują na nich fanów o swoich najnowszych, artystycznych dokonaniach, a o wiele rzadziej zabierają głos w prywatnych sprawach. Tym razem postanowili zrobić wyjątek.

Burza po wielkanocnym koncercie Polsatu. Widzowie nie kryją oburzenia

Bracia Golec udostępnili zdjęcie swojej mamy

Muzycy opublikowali na Instagramie zdjęcie swojej mamy. Mieli ku temu ważny powód – pani Irena obchodziła tego dnia 85. urodziny. W poście zamieścili wzruszające słowa dla swojej rodzicielki.

Dzisiaj szczególny dzień w kalendarzu! Swoje 85 urodziny świętuje nasza ukochana Mama Irena. Dziękujemy Ci Mamo, za to, że jesteś! Życzymy Ci dużo zdrowia, sił i tej nieustającej góralskiej radości, którą emanujesz na co dzień i zarażasz innych. Wszystkiego najlepszego życzą Synowie oraz cała Golec uOrkiestra! – napisali Paweł i Łukasz Golcowie.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje dziennikarka. Przez lata pracowała w TVP i “Pytaniu na śniadanie”

Mama braci Golec oczarowała internautów

Użytkownicy Instagrama pośpieszyli z życzeniami dla pani Ireny. Zdjęcie zostało zasypane wieloma miłymi słowami w stosunku dla mamy muzyków z zespołu Golec uOrkiestra.

Wszystkiego najlepszego dla mamy. Zdrówka, szczęśliwych chwil, uśmiechu na co dzień i 200 lat życia – napisała jedna z osób.

Wszystkiego najlepszego dla mamusi, dużo zdrowia szczęścia pomyślności – wtórowała kolejna.

Źródło: Fakt.pl