Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Paweł Golec pochwalił się zdjęciem z rodzinnych wakacji. Jego córki są już prawie dorosłe
Alicja Czepli
Alicja Czepli 07.08.2022 16:11

Paweł Golec pochwalił się zdjęciem z rodzinnych wakacji. Jego córki są już prawie dorosłe

Paweł Golec Katarzyna Golec
Pawel Wodzynski/East News

Żona Pawła Golca Katarzyna postanowiła udokumentować rodzinne wakacje pamiątkowym zdjęciem, którym podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Pierwszy raz od dawna mogliśmy zobaczyć córki małżonków. Dziewczynki bardzo wyrosły i jako prawie dorosłe już kobiety wzbudziły zachwyt internautów.

Paweł Golec zabrał rodzinę na wakacje

Paweł Golec jest jednym z najpopularniejszych muzyków w Polsce. Wspólnie z bratem tworzy formację Golec uOrkiestra. Pochodzący z gór autorzy największych przebojów polskich wesel mają jednak ostatnio przechodzić kryzys. Krążą plotki, że relacje między braćmi ostatnio się mocno pogorszyły.

Bracia, jako dorośli mężczyźni, założyli już własne rodziny i chcą prowadzić indywidualne życia. Paweł ponad 20 lat temu poślubił Katarzynę, z którą tworzy bardzo udaną relację. Niedawno wybranka muzyka przyznała w wywiadzie z Vivą, że początkowo bardzo mocno zastanawiała się nad przyjęciem oświadczyn - nie była pewna, czy chce wstępować w formalny związek z artystą. Ostatecznie jednak zdecydowała się dać szansę miłości.

Dziś wspólnie wychowują dwie córki - 19-letnią Maję oraz 10-letnią Annę. Choć Paweł Golec raczej nie jest typowym celebrytą i nie dzieli się każdym aspektem swojego życia prywatnego w mediach, to z pewnością część najzagorzalszych jego fanów pamięta czasy, gdy jego dzieci były jeszcze bardzo małe.

Niedawno cała rodzina udała się na wakacje do słonecznej Chorwacji, co żona artysty postanowiła uwiecznić na swoim profilu na Instagramie. Wielu internautów zobaczyło córki muzyka po długiej przerwie, nie spodziewali się takiej zmiany.

Internauci zachwyceni urodą córek Pawła Golca

- Spędziliśmy tydzień na katamaranie! Wolni i szczęśliwi. Na ląd schodziliśmy dosłownie na chwilkę, przeważnie na zjawiskowe [...] kolacyjki - pochwaliła się Katarzyna Golec.

Na zdjęciu możemy zobaczyć, jak cała rodzina pozuje na jednej z chorwackich uliczek. Główną uwagę jednak skupił nie popularny muzyk, a jego nastoletnie córki

Internauci szybko zauważyli, że dziewczynki bardzo wyrosły. Z jednej strony dorosła Maja przyciąga uwagę ogromną zmianą w wyglądzie, z drugiej jednak także Anna spowodowała niemałe zamieszanie. Wszystko przez to, że fani Pawła Golca zauważyli niesamowite podobieństwo do ojca.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl