Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dziś zna go cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu z młodości?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 08.06.2023 09:42

Dziś zna go cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu z młodości?

Tomasz Kammel
Instagram @tomaszkammel

Niejednokrotnie widząc czyjeś zdjęcie z młodości, zastanawiamy się kto to jest. Gwiazdy lubią udostępniać zdjęcia z młodych lat, na których często wyglądają zupełnie inaczej niż obecnie. Tym razem jeden z polskich dziennikarzy postanowił pochwalić się fotografią zrobioną przed laty. Kto znajduje się na zdjęciu? Odpowiedź jest zaskakująca.

Kto znajduje się na zdjęciu?

Na social mediach możemy trafić nie tylko na aktualne zdjęcia gwiazd, ale również na takie z przeszłości. Często zdarza się, że te fotografie są jeszcze czarno-białe, a rozpoznanie osoby znajdującej się na niej jest niemałą zagadką. Tak było i tym razem. Swego czasu zdjęciem z młodych lat postanowił pochwalić się jeden z polskich prezenterów telewizyjnych. Okazuje się, że rozpoznanie go nie jest wcale takie łatwe. Czy już wiesz, kto to jest? 

AoFktkpTURBXy81YWExMTU1YmQ4NjllYTJjZDU5NTkzOGVhYjM2ZTIyZS5qcGeSlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCww.jpg
źródło: Instagram @tomaszkammel

 

Była pracownica cateringu ujawniła prawdę o szpitalnym jedzeniu. "Dolewanie wody do zupy na porządku dziennym"

Zaskakujące zdjęcie sprzed lat. Kto się na nim znajduje?

Pewnie już udało Ci się zgadnąć, kto jest na tym zdjęciu. Tak, to Tomasz Kammel. Prezenter telewizyjny, producent, scenarzysta. 51-latek postanowił zaskoczyć swoich obserwatorów, zamieszczając swoją fotografię z przeszłości. To nie jest pierwszy raz, gdy tak zrobił. Tomasz Kammel jest bardzo aktywny na Instagramie, udostępnia zdjęcia i nagrania nie tylko z obecnej chwili, ale także sprzed wielu lat, ku uciesze fanów. 

Gwiazdy chętnie pokazują swoje zdjęcia z przeszłości

Gwiazdy chętnie udostępniają swoje zdjęcia z dawnych lat. Zaskakują swoich fanów swoją kolosalną zmianą w wyglądzie, lub wręcz przeciwnie, pokazują, że wcale się nie nie zmieniły. 

Do grona gwiazd, które chętnie wracają wspomnieniami do dawnych fotografii, jest między innymi Doda, która niedawno pochwaliła się takim zdjęciem.

Kolejną osobą, która na social mediach chętnie zamieszcza fotografie zrobione przed wieloma laty jest Katarzyna Dowbor.

Monika Olejnik również zaskoczyła ostatnio swoich obserwatorów, zamieszczając zdjęcie sprzed ponad 30 lat.