Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edyta Golec wciąż myli męża ze szwagrem. Rozbrajające wyznanie gwiazdy Golec uOrkiestry
Monika Majko
Monika Majko 12.06.2022 12:28

Edyta Golec wciąż myli męża ze szwagrem. Rozbrajające wyznanie gwiazdy Golec uOrkiestry

EN 01447341 0085
Jan Bielecki/East News

Paweł i Łukasz Golcowie należą do grona najbardziej znanych polskich bliźniaków. Pomimo upływu lat muzycy, tworzący rodzinny zespół Golec uOrkiestra, są niemal nie do rozróżnienia, co potwierdziła żona Łukasza Golca. Edyta Golec przyznała, że do dzisiaj zdarza jej się pomylić męża ze szwagrem.

Edyta i Łukasz Golcowie poznali się w liceum, a małżeństwem są już od przeszło 20 lat. Para wspólnie wychowuje troje dzieci: 18-letniego Bartosza, 16-letnią Antoninę i 14-letniego Piotra. Golcowie strzegą jednak prywatności i raczej unikają pokazywania dzieci w mediach.

Żona Łukasz Golca przyznała, ze czasem myli swojego męża z jego bratem bliźniakiem

Edyta Golec wraz z mężem i szwagrem tworzy zespół Golec uOrkiestra, w którym od lat gra na altówce i śpiewa. Choć artystka na co dzień przebywa więc w towarzystwie obu bliźniaków, okazuje się, że do dziś zdarza jej się pomylić Łukasza z jego bratem, Pawłem.

O to, jak radzi sobie z rozpoznawaniem braci żona Łukasz Golca zapytał jeden z internautów. Rozbrajająco szczera odpowiedź Edyty Golec rozbawiła fanów zespołu Golec uOrkiestra.

- A kto ich nie myli? - odpisała fanowi Edyta Golec, dodając zdjęcie z mężem i szwagrem.

golec
www.instagram.com/edytagolecofficial

Łukasz i Paweł Golec są do siebie bardzo podobni

Łukasz i Paweł Golec otwarcie przyznają, że wiele osób problem w ich rozróżnieniu, a w gronie tym nie brakuje także ich najbliższych. Bliźniacy od urodzenia są myleni, co doprowadziło już do wielu zabawnych sytuacji w ich życiu.

- Wiele osób nas myli, nie rozpoznaje. Nawet nasza najbliższa rodzina. Mało tego, nawet nasze dzieci też się czasami mylą i mówią do Pawła tata, a do mnie jego dzieci też tata - przyznał w rozmowie z "Faktem" Łukasz Golec.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl