Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edyta i Łukasz Golcowie podzielili się z fanami swoim szczęściem. Posypały się gratulacje
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 16.09.2023 19:47

Edyta i Łukasz Golcowie podzielili się z fanami swoim szczęściem. Posypały się gratulacje

Edyta i Łukasz Golcowie
KAPIF

Edyta i Łukasz Golcowie pochwalili się ostatnio bardzo radosną wiadomością - obchodzili właśnie 23. rocznicę ślubu. Z tej okazji postanowili wybrać się na romantyczny wyjazd, a kadrami z tych wojaży podzielili się z internautami. Przy okazji żona muzyka zdecydowała się na zamieszczenie emocjonującego wpisu dotyczącego ich relacji. Fani artystów są niezwykle poruszeni.

Edyta i Łukasz Golcowie są małżeństwem od 23 lat

Edyta wraz z Łukaszem i Pawłem Golcami już od wielu lat współtworzy kultowy zespół Golec uOrkiestra. Wokalistka swojego przyszłego męża poznała jeszcze jako licealistka, a ich relacja trwa do dzisiaj. Zakochani w 2000 roku stanęli na ślubnym kobiercu i doczekali się trójki dzieci: Bartłomieja, Antoniny i Pawła, które są dla nich niezwykle ważne. 

Jakiś czas temu Edyta Golec zdradziła w rozmowie z Pomponikiem, jak udaje im się zachować równowagę w związku, biorąc pod uwagę fakt, że nie tylko są rodzina, ale także razem pracują, co sprawia, że mnóstwo czasu spędzają razem.

- Mamy dla siebie takie chwile prywatności. Mąż ma swój świat, ja nie wchodzę w jego świat. Ma chwilę dla siebie, czy nawet jak pracuje sam w studiu. Generalnie, jak jesteśmy poza trasą, każdy pracuje w swoim biurze. Nie wchodzimy do siebie, staramy się po prostu uszanować swoją prywatność - zdradziła żona Łukasza Golca. Dodała także, że fakt, że może pracować wraz z mężem, jest dla niej wielkim błogosławieństwem.

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Edyta i Łukasz Golcowie świętują 23. rocznicę ślubu

Niedawno na Instagramie Edyty Golec pojawiły się zdjęcia z wyjazdu do Łomży. To tam zakochani muzycy postanowili spędzić 23. rocznicę ślubu. Oprócz kadrów z wyjazdu wokalistka zdecydowała się na szczere słowa, w których opisywała relację, w jakiej znajduje się z mężem. Okazało się, że pomimo upływu lat, Edyta i Łukasz Golcowie cały czas świata poza sobą nie widzą.

- Ten miły Gość z @golecuorkiestra porwał w mnie "w nieznane" dokładnie 23 lata temu… i tak to sobie trwa i niech trwa. Z tej okazji zasmakowaliśmy pięknych widoków, smacznych lodów, pysznej kawy w mieście, gdzie mój Tata odbywał służbę wojskową swego czasu, czyli Łomży. Wdzięczna za miłość, którą zesłał nam Stwórca, pozdrawiam Was cieplutko - napisała Edyta Golec.

Fani Edyty i Łukasza Golców ślą im szczere życzenia

Informacja dotycząca 23. rocznicy ślubu, o której wspomniała Edyta Golec, niezwykle ucieszyła internautów. Fani zespołu Golec uOrkiestra postanowili w komentarzach złożyć zakochanym najserdeczniejsze życzenia z tej okazji. Przy okazji pogratulowali im szczerej, prawdziwej i nieustannej miłości. Słowa internautów zapewne wprowadziły Edytę i Łukasza Golców we wzruszenie. 

“I niech ta chwila trwa. Choć patrząc na was, trwa nieustannie. Wszystkiego wspaniałego na kolejne wspólne lata”, “Pomyślności na następne lata wam życzę, pozdrawiam serdecznie”, “Kochani, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu”, “Wszystkiego najlepszego na kolejne lata w miłości, zdrowiu i szczęściu” - możemy przeczytać.