Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Żona Pawła Golca dawno nie była tak oburzona. Padły mocne słowa o Polakach
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 09.03.2023 18:58

Żona Pawła Golca dawno nie była tak oburzona. Padły mocne słowa o Polakach

None
KAPiF

Bracia Golec to jedni z najpopularniejszych muzyków w naszym kraju. Żona Łukasza aktywnie działa w ich zespole, natomiast wybranka Pawła raczej stroni od blasku fleszy. Tym razem jednak dała się ponieść emocjom w mediach społecznościowych.

Paweł i Katarzyna Golcowie są małżeństwem pod ponad 20 lat

Paweł i Katarzyna Golcowie od ponad dwóch dekad tworzą szczęśliwe małżeństwo. Wspólnie wychowują dwie córki: urodzoną w 2003 roku Maję i o dziesięć lat starszą Annę. 

Niewiele osób wie jednak, że żona znanego polskiego muzyka również związana jest ze sztuką. Kobieta jest aktorką o specjalizacji lalkarstwo. Sama otwarcie przyznaje, że karierę zawodową poświęciła dla męża i dzieci. 

Pracownik Lidla pokazał co dzieje się w sklepie, gdy nikt nie widzi. Nie wszyscy są zadowoleni

Katarzyna Golec miała dużyw na sukces męża

Katarzyna Golec uważa, że mąż sporo jej zawdzięcza. W jednym z wywiadów zaznaczyła, że miała spory udział w sukcesie zespołu. - Nie chcę urazić mojego męża, ale na pewno motorem napędowym całej rodziny jestem ja - powiedziała w rozmowie z cozatydzien.pl.

Podczas rozmowy z tygodnikiem żona Pawła Golca wyznała, że ludzie często podziwiają ją za cierpliwość. Jej znajomi dziwią się, jak wytrzymuje z tak zajętym mężem, który z powodu obowiązków zawodowych rzadko bywa w domu.

- Czasem ludzie pytają: »Jak ty wytrzymujesz takie życie? Męża cały czas nie ma w domu«. Ale my nie znamy innego życia. Takie było od samego początku. Nasze życie tak po prostu wygląda - wyznała.
 

Wielkie poruszenie w domu Golców

Katarzyna Golec przemówiła ostatnio w mediach społecznościowych. Żona muzyka wybrała się z córkami do teatru. Na miejscu czekała ją niemiła niespodzianka. Kobieta oburzyła się z powodu bulwersującego zachowania niektórych osób w tego typu miejscu.

- W teatrze lalek obserwowałam dzieci, ale przede wszystkim rodziców. I strasznie to smutne, jak mała jest świadomość. Teatr to nie kino i nie plac zabaw - zaczęła. - Nie wierzę, że 5,6,7-letnie dziecko nie jest w stanie wytrzymać bez picia i jedzenia 40 minut...( jeśli tak jest, to nie jest jeszcze gotowe na wyjście do teatru). Nie wierzę, że rodzic nie może wytrzymać 40 minut bez sprawdzania non stop telefonu komórkowego ( jeśli tak, to nie jest gotowy na bycie w teatrze) - dodała Katarzyna. 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca .

Źródło: cozatydzien.pl