Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niepokojące doniesienia o Roksanie Węgiel. Znajomi gwiazdy wszystko powiedzieli
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 21.09.2023 15:21

Niepokojące doniesienia o Roksanie Węgiel. Znajomi gwiazdy wszystko powiedzieli

Roksana Węgiel
fot. Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Jej poczynania często wywołują niemałe kontrowersje. Teraz informator jednego z portali przekazał niepokojące doniesienia o wokalistce, która rzekomo się zmieniła. Co sądzą znajomi Roxie o jej zachowaniu?

Roksana Węgiel zdobyła popularność w programie "The Voice Kids"

Roksana Węgiel szczególną popularność zdobyła jesienią 2019 roku dzięki temu, że wzięła udział w pierwszej edycji programu “The Voice Kids”. Tam dotarła do finału, wygrała show, a następnie podpisała kontrakt płytowy z Universal Music Polska.

Również w 2018 roku młoda artystka zwyciężyła w 16. Konkursie Eurowizji Junior. Jej konkursową piosenką został utwór “Anyone I Want to Be”. 

Mateusz Murański do dziś nie został pochowany? "Nie ma takiego miejsca"

Związek Roksany Węgiel wzbudza spore kontrowersje

Roksana Węgiel już od jakiegoś czasu tworzy udany związek z Kevinem Mglejem. Ukochany gwiazdy jest od niej o osiem lat starszy, przez co wokół ich relacji powstaje sporo kontrowersji. Zakochanym jednak zupełnie to nie przeszkadza. - Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami - moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem - mówiła Węgiel “Plejadzie”. Narzeczony Roxie jest także tatą 3-letniego Williama, który złapał świetny kontakt z partnerką taty. 

Roxie Węgiel podpadła własnym znajomym?

Informator portal “ShowNews” wyjawił, że Roksana Węgiel bardzo się zmieniła w ostatnim czasie i zaczęła irytować część swoich znajomych. - Sodówka uderzyła jej do głowy. Jej zachowanie irytuje coraz więcej osób - przekonuje źródło. 

Jak się okazuje, domniemany znajomy wokalistki wyznaje, że wszystkiemu winny jest ukochany Roxie. - Od kiedy Roxie jest w związku z Kevinem, coraz mniej liczy się dla niej zdanie tych, którzy pomagali jej stawiać pierwsze kroki w show-biznesie - twierdzi informator portalu “ShowNews”.