Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kevin Mglej mówi o ślubie z Roksaną Węgiel. Zdradził szczegóły dotyczące przygotowań do uroczystości
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 29.09.2023 22:55

Kevin Mglej mówi o ślubie z Roksaną Węgiel. Zdradził szczegóły dotyczące przygotowań do uroczystości

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
KAPIF

Roksana Węgiel i Kevin Mglej już od kilku miesięcy są zaręczeni i najwidoczniej coraz śmielej myślą o ślubie. Okazuje się jednak, że planowanie tak ważnego wydarzenia nie jest łatwe, jak mogłoby się początkowo wydawać. Artystka i jej ukochany musieli z tego powodu skorzystać z pomocy. Wiadomo, co stoi na przeszkodzie.

Roksana Węgiel jest zakochana

O tym, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej są razem, media zaczęły informować rok temu. Niestety zakochani spotkali się z ogromną falą krytyki, która strumieniami się na nich wylewała. Wszystko za sprawą tego, że fanom piosenkarki nie podobało się, że związała się z mężczyzną, który jest starszy od niej o 8 lat, a ponadto ma dziecko z poprzedniego związku. Zakochani wydawali się być głusi na te komentarze i coraz śmielej zaczęli planować swoją wspólną przyszłość.

Robert Biedroń pokazał zdjęcia ze swojego ślubu. Udało mu się w Polsce poślubić partnera?

Roksana Węgiel zaręczyła się z Kevinem Mglejem

W maju Roksana Węgiel za pomocą Instagrama podzieliła się ze swoimi fanami radosną nowiną. Zdradziła wówczas, że od kilku miesięcy jest zaręczona z Kevinem Mglejem. Przy okazji pochwaliła się pięknym pierścionkiem, który otrzymała od ukochanego.

- Kilka miesięcy temu powiedziałam “TAK”. Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe... Dziękuję, że jesteś - napisała wokalistka.

Podczas rozmowy ze “Światem Gwiazd” Roksana Węgiel uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jak wyglądał ten wyjątkowy dla zakochanych moment. Okazało się, że Kevin Mglej zadbał o to, by piosenkarka zapamiętała tę chwilę do końca życia.

- To było piękne, kameralne miejsce i cieszę się, że to było takie nasze. Kevin to naprawdę cudownie zaplanował. Jest to jedno z najpiękniejszych wspomnień w moim życiu. To tak naprawdę jest moment, który kosztuje dużo emocji i zaangażowania. Pamiętam, że się popłakałam, moje emocje w tym momencie sięgnęły zenitu. To naprawdę było przepiękne - wyjawiła Roksana Węgiel. 

Roksana Węgiel i Kamil Mglej planują ślub?

Jakiś czas temu Roksana Węgiel podczas rozmowy ze “Światem Gwiazd” zdradziła, że już ma wybraną idealną suknię ślubną. W ogromnym skrócie zdradziła, jak będzie wyglądać.

- Mam już upatrzoną, wymarzoną suknię. Bardziej syrenka, ale nie chcę za dużo zdradzać - powiedziała piosenkarka.

Tymczasem okazuje się, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej mają już wyznaczoną datę ślubu, czym pochwalił się narzeczony gwiazdy podczas rozmowy z Cozatydzień. Ukochany wokalistki zdradził także, że rozpoczęły się już przygotowania do tego szczególnego dla nich dnia. Zakochani postanowili jednak skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy zawodowo zajmują się organizacją ślubów i wesel. Skąd taka decyzja?

- Jesteśmy bardzo zapracowani i, mimo że jest to dla nas najważniejszy dzień, to korzystamy z pomocy specjalistki - powiedział Kevin Mglej.