Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kinga Rusin zniknęła z sieci. Fani bali się o jej zdrowie
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 07.05.2024 16:10

Kinga Rusin zniknęła z sieci. Fani bali się o jej zdrowie

Kinga Rusin
Fot. instagram.com/kingarusin

Fani martwili się o zdrowie Kingi Rusin. Prezenterka zniknęła z mediów społecznościowych, co wywołało niepokój u jej obserwujących. Gwiazda przerwała milczenie i zdradziła, skąd wynikała u niej przerwa. 

Kinga Rusin zniknęła z mediów społecznościowych

Fani gwiazdy od niemal miesiąca z niepokojem zaglądali na profil prezenterki w mediach społecznościowych. Niestety bezskutecznie. Jej zniknięcie z Instagrama wywołało wśród części z obserwatorów spory niepokój. Dziennikarka przyzwyczaiła bowiem swoich fanów do regularnej aktywności w social mediach. Teraz zdradza, z czego wynikał jej brak aktywności.

Nie żyje Jacek Zieliński. Współzałożyciel Skaldów miał 77 lat

Fani zaniepokojeni nieobecnością Kingi Rusin

Jak zdradza prezenterka, wielu z jej fanów pisało prywatne wiadomości z pytaniem o jej nagłe zniknięcie. Część nawet bała się o zdrowie dziennikarki. Okazało się jednak, że nie było ku temu powodów:

Zrobiłam sobie małą dietę — miesiąc bez social mediów. Przecież to nic wielkiego. Ale już po 10 dniach zaczęłam otrzymywać pytania typu "Gdzie jesteś?", "Co się u Ciebie dzieje? 

ZOBACZ: Lis wspomina małżeństwo z Kingą Rusin. “Obiady jadłem w stołówce”

Kinga Rusin dodała, że bardzo było jej miło, że fani zatroszczyli się o nią i jej zdrowie:

Po 20. dniach bardzo wiele zaniepokojonych osób zaczęło pytać o moje zdrowie. To było w sumie wzruszające. Bardzo serdecznie Wam dziękuję za miłą troskę.

Wielki powrót Kingi Rusin na Instagrama

Jak się finalnie okazało, dziennikarka ostatnie tygodnie spędziła w bardzo przyjemnych warunkach. Po wykonanej w Warszawie pracy postanowiła zrelaksować się na wakacjach we Włoszech.

Pytaliście też o relacje z naszych przygód i podróży. To był ciekawy miesiąc! Po dłuższej chwili w Warszawie (dziesiątki spotkań, bo jesteśmy tu rzadko), przenieśliśmy się do Włoch, żeby stąd pracować zdalnie.

ZOBACZ: Nie żyje legenda polskiej muzyki. Rodzina potwierdziła tragiczne informacje

Dziennikarka dodała także, że jednocześnie udało jej się odwiedzić znajomych i zwiedzić kilka urokliwych miejsc. W trakcie podróży prezenterka odwiedziła m.in. Toskanię, Abruzję czy Rzym. W komentarzach pod najnowszym postem fani postanowili pochwalić Rusin za detoks od mediów społecznościowych:

Też coraz częściej rozmyślam o diecie od ig. Zauważyłam u siebie objawy uzależnienia. Podziwiam look i silną wolę. Nic tylko brać przykład!

Pod koniec ubiegłego roku zrobiłam sobie 2,5 miesiąca beż IG i miałam podobnie do Ciebie z pytaniami czy wszystko w porządku. Polecam każdemu taki detoks, człowiek nagle ma dużo więcej czasu i czystszy umysł

Źródło: Radio ZET, instagram.com/kingarusin