Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel nie kryje radości. Dodała wymowne zdjęcie, a wszystko potwierdził jej partner
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 25.09.2023 15:15

Roksana Węgiel nie kryje radości. Dodała wymowne zdjęcie, a wszystko potwierdził jej partner

Roksana Węgiel
Instagram @roxie_wegiel

Roxie Węgiel ponownie zaskoczyła swoich fanów. Udostępniła na Instagramie wymowne zdjęcie i nie kryje już swojej radości i szczęścia. Wszystko potwierdził jej narzeczony, Kevin Mglej. Co nowego się u nich wydarzyło? Już wszystko jasne. 

Roksana Węgiel zyskuje coraz większą popularność

Roksana Węgiel robi karierę od najmłodszych lat i coraz śmielej zaznacza swoją obecność w polskim show-biznesie. Od dłuższego czasu jej nazwisko nie schodzi z nagłówków portali plotkarskich, a gwiazda zdaje się być tym faktem bardzo usatysfakcjonowana. Udziela licznych wywiadów i chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, co rusz wrzucając zdjęcia podgrzewające i tak gorącą wokół niej atmosferę. 

Instagram @roxie_wegiel
Znany architekt odnowił dom Jerzego Połomskiego. "W tym domu nie ma drzwi, są same okna"

Piosenkarka zaręczyła się w tym roku z o 10 lat starszym Kevinem Mglejem

Od dłuższego czasu najgłośniejszym tematem w mediach jest jej związek z o 10 lat starszym Kevinem Mglejem, producentem muzycznym. Para tworzy jedną z najpopularniejszych relacji w rodzimym show-biznesie i nic nie wskazuje na to, aby miało się to w najbliższym czasie zmienić. 

Instagram @roxie_wegiel

18-letnia wokalistka wykazuje się dużą charyzmą i silną osobowością, a jej talent muzyczny przyciąga do niej coraz liczniejsze grono fanów. Roxie utrzymuje z nimi regularny kontakt w mediach społecznościowych, dzieląc się swoimi artystycznymi dokonaniami oraz fragmentami codzienności. Często mówi także o swoich emocjach i przeżyciach. 

Instagram @roxie_wegiel
Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel odniosła ogromy sukces. Wszystkim podzieliła się na Instagramie

Ten rok dla Roksany Węgiel należy z całą pewnością do bardzo udanych. W styczniu świętowała 18. urodziny, zdała maturę, wydała płytę, a także, co być może najważniejsze, zaręczyła się ze swoim ukochanym. Jest jeszcze jeden ważny powód do radości i dumy. Piosenkarka wylansowała hit “Miasto”, który bardzo przypadł do gustu jej fanom. 

Ponadto jej twórczość została obficie doceniona przez publikę. Utwory artystki zyskały milionowe wyświetlenia na YouTube, a ona sama otrzymała mnóstwo pochwał i komplementów. To jeszcze nie wszystko. Roksana Węgiel została nagrodzona złotą płytą za singiel promujący krążek. Nie kryła z tego powodu radości i szczęścia i swoimi emocjami podzieliła się na Instagramie. Do jej słów odniósł się Kevin Mglej i wszystko potwierdził. 

- ZŁOTO ZA MIASTO!!! Ogromnie dziękuję przede wszystkim Wam, którzy chcecie słuchać mojej muzyki. To dla Was warto spędzać setki godzin w studiu i cały czas się rozwijać, dziękuję, że jesteście ze mną od lat! Jesteście najlepsi!!! KOCHAM WAS – napisała cała w emocjach pod zamieszoną fotografią. - Czy to już power couple? Złoto! Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu! - potwierdził jej słowa Kevin Mglej.