Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Internauta zadrwił z narzeczonego Roksany Węgiel. Kevin natychmiast odpowiedział
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 19.09.2023 08:26

Internauta zadrwił z narzeczonego Roksany Węgiel. Kevin natychmiast odpowiedział

Kevin Mglej i Roksana Węgiel
fot. Instagram @kevinmglej

Związek Roksany Węgiel z Kevinem Mglejem wywołuje wiele emocji wśród internautów. W sieci pojawiają się zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze na ich temat. Jak radzi sobie z hejtem chłopak wokalistki? Pod jednym z postów na Instagramie błyskotliwie odpowiedział na uszczypliwy komentarz. Co dokładnie napisał?

Związek Roksany Węgiel budzi spore kontrowersje

Roksana Węgiel tworzy udany związek z Kevinem Mglejem, co budzi w sieci spore kontrowersje. Jest to głównie spowodowane tym, że ukochany gwiazdy jest od niej sporo starszy. Zakochanym jednak zupełnie to nie przeszkadza, co widać po ich kolejnych poczynaniach, takich jak chociażby zaręczyny. Wkrótce para stanie na ślubnym kobiercu, a teraz możemy zobaczyć co u nich słychać, śledząc ich media społecznościowe, gdzie oboje na bieżąco publikują kadry z ich życia codziennego.

Niespodziewane sceny w TVP. Widzowie mogli zobaczyć nietypowy komunikat

Zamieszanie pod zdjęciem Roksany Węgiel. Kevin błyskotliwie odpowiedział na hejt

Roksana Węgiel na początku lutego dodała na swój Instagram post, w którym zamieściła kilka zdjęć z ukochanym. - Tak się poznaliśmy i niech tak zostanie... Kochani, życzę wam dużo miłości do innych i do samych siebie. Kocham cię najmocniej Kevin. Dziękuję, że jesteś. Mam nadzieję, że każdy z was pozna swoją bratnią duszę i doświadczy prawdziwej miłości - oznajmiła w opisie postu.

Nie zabrakło uszczypliwych komentarzy skierowanych do Kevina. - Tani Bedoes - napisał jeden z hejterów, porównując ukochanego Węgiel do jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce. Partner wokalistki nie mógł przejść obojętnie obok tego stwierdzenia i postanowił odpowiedzieć. - To oksymoron, ale nie wiem, czy wiesz co to znaczy - napisał.

Fani stanęli w obronie związku Roksany Węgiel

Pod wspomnianym postem oprócz nieprzychylnych komentarzy, pojawiły się także słowa wsparcia. - Czytam te komentarze i przychodzi mi tylko jedno do głowy, trzeba być potwornym pustakiem, żeby oceniać wartość człowieka po wyglądzie. Wam zakochani życzę szczęścia i niewdawania się w dyskusje z hejterami. Nie są warci sekundy waszego czasu; - Nie rozumiem tej zawiści w was. Są szczęśliwi, nic wam do tego. Szczęścia kochani; - Roxi wyglądacie cudownie razem. Twój partner na zdjęciach przypomina młodego Johnny'ego Deppa - piszą fani młodej gwiazdy.