Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Tak naprawdę wygląda praca w "Nasz nowy dom". Zdumiewające słowa
Maja Szewczak
Maja Szewczak 29.02.2024 19:42

Tak naprawdę wygląda praca w "Nasz nowy dom". Zdumiewające słowa

Nasz nowy dom
fot. KAPIF, mat. prasowe; Tak naprawdę wygląda praca w "Nasz Nowy Dom"

“Nasz nowy dom” to jeden z najbardziej lubianych programów, który pomaga rodzinom i daje im szansę na zupełnie nowe życie. Do pewnego czasu prowadzącą była Katarzyna Dowbor, natomiast niedawno zastąpiła ją Elżbieta Romanowska. Architektka pracująca z ekipą remontową powiedziała, jak naprawdę wygląda praca w programie. Wspomniała o obecnej prowadzącej. 

Nowa prowadząca "Nasz nowy dom"

Wiadomo już, że jakiś czas temu Edward Miszczak postanowił zwolnić Katarzynę Dowbor. Jej miejsce zajęła aktorka Elżbieta Romanowska, którą, jak twierdzi Miszczak, wypatrzył sobie już dawno. Podkreślił, że zdecydowanie miał prawo do zmian i nowości. 

Dyrektor programowy TVN wytłumaczył, że nie pojawił się żaden konflikt z byłą prowadzącą i wyznał, że jest pewien podziwu dla Dowbor, jak szybko potrafi sobie poradzić po utracie pracy. 

Podziwiam ją za to, jak potrafi zadbać o swoją karierę. To nie byłonic złego, gdyby było coś złego, to nazwisko Dowbor zniknęłoby z Telewizji Polsat, a jest ciągle naszym tytułowym nazwiskiem - wyjaśnił Miszczak w rozmowie z “Faktem”.

Muzyk Kultu oskarżony. Przerwał milczenie po głośnym skandalu

Elżbieta Romanowska wyznała, jak radzi sobi w programie "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska to nowa prowadząca program “Nasz nowy dom”. Ostatnio wyznała, jak się czuje w nowej roli. Stwierdziła, że ekipa jest zgrana i współpracuje ze sobą już dziesięć lat, dlatego ona sama musi postarać się, by idealnie się do nich dograć.

Mam nadzieję, że nie zawiodę, że to będzie coś nowego, ale równie wartościowego - powiedziała w rozmowie z “Deccoria”.

Dodała też, że na planie musi mierzyć się z pewnymi trudnościami, a mianowicie ze swoją wrażliwością podczas emocjonujących momentów. 

Pamiętam pierwszy dzień w pracy. Poznałam pierwszą rodzinę  i pierwszą osobą, która się rozpłakała…byłam ja - przyznała w wywiadzie z “Deccoria”.

fot.KAPIF; Elżbieta Romanowska nową prowadząca

Architektka powiedziała, jak wygląda praca w "Nasz nowy dom"

Martyna Kupczyk od dawna już współpracuje z programem “Nasz nowy dom” w roli architektki. Jej metamorfozy domów i mieszkań od lat robią ogromne wrażenie na widzach i uczestnikach. Gwiazda jest również aktywna na portalach społecznościowych i dzieli się z fanami swoją codziennością. 

Ostatnio do sieci trafił filmik, który ujawnia, jak naprawdę wygląda praca w programie. Na oficjalnym profilu “Nasz nowy dom” na Instagramie pojawiło się wideo, a w nim Martyna Kupczyk, która odpowiada na pytanie, jak wygląda praca na planie i co jest najtrudniejsze. Bez zawahania powiedziała, że najtrudniej jest się jej dogadać z ekipą budowlaną, ponieważ nie zawsze się jej słuchają. Dodała również komentarz  na temat nowej prowadzącej. 

Do tego no tutaj Ela, która po prostu przejęła dowodzenie i zaczyna mi po prostu wchodzić w moją pracę - powiedziała Kupczyk z uśmiechem na twarzy.

W czasie gdy to mówiła, przed kamerą pojawiła się sama Romanowska i pokręciła głową, aby zaprzeczyć temu, co architekta powiedziała. Wszystko oczywiście było powiedziane z uśmiechem na twarzy, a po chwili Martyna przyznała szczerze, że najbardziej nie sprzyja im czasem pogoda. Poza tym bardzo dobrze czuje się na planie i kocha to, co robi. 

fot.KAPIF; Oberwało się Romanowskiej

Źródło: “Deccoria”