Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Nowa para w "Dzień Dobry TVN"! Widzowie snują domysły, padły konkretne nazwiska. Doskonale ich znacie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.12.2023 19:17

Nowa para w "Dzień Dobry TVN"! Widzowie snują domysły, padły konkretne nazwiska. Doskonale ich znacie

Dzień dobry TVN
Nowa para w "Dzień Dobry TVN"! Fot. Kapif / mat. reklamowe TVN

Giełda nazwisk prezenterów, którzy mają zasilić obsadę "Dzień Dobry TVN" wciąż jest otwarta. Gdy w sieci plotki i domysły przybierają na sile, stacja wydała specjalny komunikat dotyczący nowej pary. Kto to będzie? Informatorzy podali konkrety.

Kto poprowadzi "Dzień Dobry TVN"? Hubert Urbański był "pewniakiem"

Rewolucja kadrowa w "Dzień Dobry TVN" sprzed kilku miesięcy przeszła już do historii. Od tej pory producenci poddali testom kilka nowych twarzy, jednak posadę w śniadaniówce miano proponować także dobrze znanym gwiazdom. 

Na wygodnej kanapie warszawskiego studia w roli gospodarza miał rozsiąść się Hubert Urbański. Gdy wszystko wskazywało, że da się poznać widzom w nowej roli, niespodziewanie zrezygnował. 

Decyzja o zatrudnieniu Urbańskiego zapadła i wyznaczono już datę debiutu nowej pary. Ostatecznie miała mu partnerować Dagmara Kaczmarek-Szałkow. W ostatniej chwili Hubert zmienił zdanie i oświadczył, że jednak nie wystąpi - dowiedział się portal ShowNews. 

Kto zatem pozostaje "na placu boju"?

"Napad szaleństwa". Nie do wiary, co Prokop zrobił z głową Wellman w "Dzień Dobry TVN"

Nowa para w "Dzień Dobry TVN" zadebiutuje już w niedzielę

Wierni widzowie "Dzień Dobry TVN" mają swoje typy, chociaż równie dobrze można je nazwać życzeniami. Gdy w mediach społecznościowych pojawiła się radosna i wyczekiwana nowina, że już 3 grudnia, w niedzielę o 7:45 na ekranach pojawią się nowi prezenterzy, w sekcji komentarz zawrzało. 

Już jutro chwila, na którą czekali nasi widzowie. W studiu "Dzień Dobry TVN" powitamy nową parę prowadzących. To wyjątkowy duet, który dzięki swojej energii, pasji i doświadczeniu będzie doskonałym uzupełnieniem naszego porannego pasma. Bądźcie z nami w niedzielę od 7:45, by dowiedzieć się, kto dołączy do Doroty, Marcina, Pauliny, Damiana, Krzysztofa i Ewy - poinformowano. 

Kogo wirtualna społeczność spodziewa się zobaczyć?

Kto dołączy do obsady "Dzień Dobry TVN"? Możliwe niespodzianki

Fani "Dzień Dobry TVN" spekulują, że do grona prowadzących może dołączyć ktoś z wcześniej zwolnionych lub dziennikarze, którzy mają za sobą tzw. nagrania testowe.

  • Ja poproszę Tomasza Stockingera. Lubię na niego patrzeć.
  • A ja spodziewam się Agnieszki Woźniak-Starak.
  • Chcę Gabi Drzewiecką i Mateusza Hładkiego.
  • Oby był to ktoś fajny, z kim poranek będzie przyjemny - czytamy na Instagramie.

Nieoficjalnie źródła również nie ustają w typowaniach. Mówi się, że w ostatniej chwili na prowadzenie w walce o posadę w porannym paśmie pojawiła się… Kinga Rusin. Żurnalistka pojawiała się przed kamerami tamże od 2005 do 2020 roku. Gdy pożegnała się z tą pracą, zaczęła spełniać się jako obieżyświat i bizneswoman, więc jej powrót byłby sporą niespodzianką. Pewną wskazówką podzielił się tajny informator ShowNews.

Stacja chce wrócić do starych, sprawdzonych twarzy. Będzie kuszenie Kingi Rusin, być może Marcina Mellera, pod uwagę brany jest również Piotr Kraśko. Do powrotu będą chcieli przekonać też Magdę Mołek, ale to będzie ciężkie. Nowa gwardia się nie sprawdza - przekonywał jakiś czas temu. 

Jak sądzicie, ostateczne kto pojawi się w "Dzień Dobry TVN" o poranku w niedzielę?

Źródło: ShowNews