Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Najmłodszy syn Rozenek-Majdan ją zaskoczył. Zdjęcie prezentu rozczuliło fanów
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.05.2024 09:53

Najmłodszy syn Rozenek-Majdan ją zaskoczył. Zdjęcie prezentu rozczuliło fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. KAPIF

Dzień Matki to szczególna okazja, aby wyrazić wdzięczność i miłość dla matek na całym świecie. Nie inaczej było w domu Małgorzaty Rozenek-Majdan - głównie za sprawą niespodzianki przygotowanej przez jej najmłodszego syna, Henia. Czym zaskoczył znaną mamę?

Tak Małgorzata Rozenek-Majdan spędziła dzień matki

Małgorzata Rozenek-Majdan, która regularnie dzieli się swoim życiem na mediach społecznościowych, nie zapomniała udokumentować tego szczególnego dnia. Jej trzej synowie - Stanisław, Tadeusz i najmłodszy Henio - złożyli jej wyjątkowe życzenia. Choć każdy z nich przygotował coś specjalnego, to prezent od Henia wzbudził największe emocje - szczególnie u internautów.

Na dobry początek dnia, Małgorzata Rozenek-Majdan została powitana bukietami kwiatów, które wręczyli jej synowie oraz mąż, Radosław Majdan. To z pewnością wzruszyło "Perfekcyjną Panią Domu", ale niespodzianka przygotowana przez małego Henia rozczuliła ją do głębi. 

Marcin Hakiel znów zostanie ojcem. Tak zareagowała Katarzyna Cichopek

Najmłodszy syn zaskoczył Małgorzatę Rozenek-Majdan osobistym prezentem

Czterolatek przygotował dla niej własnoręcznie zrobioną kartkę, na której znalazł się rysunek przedstawiający celebrytkę. Malec starał się wiernie odwzorować swoją mamę, nie zapominając o jej "znakach rozpoznawczych".

Masz długie włosy i obcasy - powiedział chłopiec, wręczając jej obrazek.

Ten prosty, ale jakże wzruszający gest, pokazał, jak dobrze Henio zna i docenia swoją mamę. Dzień Matki dla Małgorzaty Rozenek-Majdan nie ograniczał się tylko do otrzymania prezentów. Spędziła go również na wspólnej zabawie z Heniem na placu zabaw, którą oczywiście udokumentowała na swoim Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan spędziła dzień matki z rodziną. Wkrótce jej najstarszy syn wyfrunie z gniazda

Wśród licznych relacji i postów Małgorzaty Rozenek-Majdan, uwagę internautów zwrócił film, na którym synowie składają jej życzenia. Niektórzy użytkownicy zwrócili uwagę na strój najstarszego syna, Stanisława, który miał na sobie czapkę z daszkiem. Ta drobna kwestia wywołała falę komentarzy dotyczących kultury i dobrych manier. Małgorzata Rozenek-Majdan szybko stanęła w obronie swojego syna, podkreślając, że jej dzieci mogą składać jej życzenia w dowolnym stroju.

Oprócz radości z prezentów i rodzinnych chwil Małgorzata Rozenek-Majdan przeżywała również trudniejsze momenty. Jej najstarszy syn, Stanisław, planuje wyprowadzkę z domu, aby kontynuować edukację za granicą. Dla każdej matki moment, w którym dzieci usamodzielniają się i opuszczają dom rodzinny, jest wyjątkowo trudny... i "Perfekcyjna Pani Domu" nie jest w tym przypadku żadnym wyjątkiem. Choć rozumie potrzebę samodzielności swojego syna, to sama myśl o jego wyjeździe łamie jej serce.

Dzień Matki w domu Małgorzaty Rozenek-Majdan był pełen wzruszających momentów i wyjątkowych gestów, a mały Henio swoim prostym, ale bardzo osobistym prezentem, przypomniał wszystkim, jak ważne są drobne gesty.

Małgorzata Rozenek-Majdan i syn Tadeusz Majdan
fot. KAPIF
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
fot. KAPIF