Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel znów zostanie ojcem. Tak zareagowała Katarzyna Cichopek
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 26.05.2024 22:35

Marcin Hakiel znów zostanie ojcem. Tak zareagowała Katarzyna Cichopek

Dominika Serowska, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek
Fot. KAPiF

Marcin Hakiel i jego ukochana Dominika spodziewają się dziecka. Para ogłosiła radosną nowinę podczas jednego z warszawskich eventów, a partnerka tancerza z dumą prezentowała zaokrąglony brzuszek. Nic dziwnego, że radosna nowina szybko obiegła media i z pewnością dotarła do byłej żony Marcina Hakiela, Katarzyny Cichopek. Jak na to zareagowała?

Marcin Hakiel wkrótce zostanie ojcem. Co na to Katarzyna Cichopek?

Marcin Hakiel i Dominika Serowska nie kryli swojego szczęścia, kiedy pojawili się na imprezie portalu Pudelek.pl. Przyszła mama pojawiła się na niej w przylegającym do ciała kostiumie, który eksponował jej zaokrąglony brzuch. Jest już pewne, że wkrótce dzieci tancerza doczekają się rodzeństwa.

Przyszły ojciec z pewnością rozmawiał ze swoimi pociechami o tym, że ich rodzina wkrótce się powiększy - można zatem założyć, że Katarzyna Cichopek o ciąży Dominiki dowiedziała się przed mediami. Była żona Marcina Hakiela, jak poinformował serwis ShowNews, postanowiła dochować dyskrecji i nie komentować publicznie ciąży jego obecnej partnerki. Jak ustalił portal, ponoć aktorka przyjęła tę wiadomość ze swego rodzaju ulgą, licząc, że Marcin Hakiel w końcu poukłada sobie życie i przestanie ją publicznie atakować.

Polsat Hit Festiwal. Baron wykrzyczał wszystko ze sceny. Właśnie został ojcem

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie mają najlepszych relacji? Słowa tancerza zaskakują

W jednym z wywiadów Marcin Hakiel został zapytany o to, czy jego była żona złożyła mu gratulacje. Tancerz był wyraźnie zmieszany i odpowiedział krótko: "Nie wiem, nie wiem. Nie mam kontaktu, także nie wiem". Słowa te sugerują, że relacje między byłymi małżonkami nie uległy w ostatnich miesiącach poprawie i brak jest bezpośredniej komunikacji między nimi.

Co ciekawe na wieść o ciąży Dominiki Serowskiej zareagowała również była żona Macieja Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz. W rozmowie z Plotkiem wyraziła swoje szczere gratulacje:

Cudowna, wspaniała, wzruszająca wiadomość, kiedy dzieci mogą się narodzić z miłości i w szczerej, partnerskiej relacji. Życzę zdrowia, ogromu miłości, szczęścia, spokoju i wzajemnego wsparcia z całego serca - gratulowała zachwycona "Kobieta Petarda".

Katarzyna Cichopek wiadomość o ciąży Dominiki przyjęła z ulgą?

Wszystko wskazuje na to, że Marcin Hakiel faktycznie ułożył sobie życie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Dominika Serowska, w rozmowie z Pudelkiem, zdradziła, że ciąża przebiega bez większych problemów zdrowotnych, a jej zachcianki to głównie lody i ogórki - nie poleca jednak takiego połączenia. Powodów możemy się jedynie domyślać.

Narodziny dziecka oznaczać będą kolejny etap we wspólnym życiu Marcina Hakiela i Dominiki Serowskiej. Śmiało można stwierdzić, że ich relacji kibicuje była partnerka tancerza, która liczyć, że jej były mąż skupi się na swojej nowej rodzinie i przestanie roztrząsać temat ich rozstania. Przyszłym rodzicom gratulujemy i życzymy powodzenia!

Dominika Serowska i Marcin Hakiel
fot. KAPIF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. KAPIF