Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Polsat Hit Festiwal. Baron wykrzyczał wszystko ze sceny. Właśnie został ojcem
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 25.05.2024 21:39

Polsat Hit Festiwal. Baron wykrzyczał wszystko ze sceny. Właśnie został ojcem

Aleksander Milwiw-Baron
fot. kadr z programu “Polsat Hit Festiwal”, prod. Polsat

Podczas ostatniego występu zespołu Afromental na Polsat Hit Festiwal w Sopocie, Aleksander Milwiw-Baron zaskoczył fanów ogłaszając, że jego żona, Sandra Kubicka, właśnie urodziła. To była niezwykła chwila, która dodała emocji do już energetycznego koncertu zespołu.

Sandra Kubicka niedawno zniknęła z mediów społecznościowych. Fani zaczęli się martwić

Sandra Kubicka, znana modelka i influencerka, przeżywała ostatnio bardzo intensywny okres. Niedawno poślubiła muzyka Aleksandra Milwiwa-Barona, a ich życie wypełniły przygotowania na narodziny pierwszego dziecka.

Mimo radosnych chwil ostatnie tygodnie były pełne niepewności i trosk. Modelka, która wcześniej regularnie dzieliła się szczegółami z życia codziennego i przebiegiem ciąży, nagle zamilkła na ten temat, co wywołało falę spekulacji i zmartwienia wśród fanów. 24 maja Kubicka przerwała milczenie, publikując poruszający wpis:

Widzę Wasze wszystkie wiadomości. Widzę troskę, zmartwienie i masę wsparcia. Niedługo wrócę do Was i wytłumaczę wszystko, obiecuję. Przechodzę przez najtrudniejszy okres w moim życiu. Potrzebuję jeszcze troszkę czasu, aby się pozbierać. Żyję, dziękuję, doceniam, kocham - napisała enigmatycznie Sandra Kubicka na swoim InstaStory.

Sandra Kubicka wpis
fot. Instagram: @sandrakubicka
Niebywałe, co Roksana Węgiel wyprawiała za kulisami w Sopocie. Teraz błaga fanów o pomoc

To już! Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron zostali rodzicami!

Fani zaczęli spekulować na temat możliwych problemów, zwłaszcza że Kubicka miała zaplanowany pobyt w szpitalu od 36. tygodnia ciąży z powodu powikłań związanych z łożyskiem przodującym. Wiadomo było, że planowane jest cesarskie cięcie, które zazwyczaj odbywa się między 38. a 39. tygodniem ciąży. Coraz więcej osób zaczęło poważnie obawiać się, że przyszli rodzice napotkali komplikacje.

Jak wynika z wieści przekazanych przez muzyka - wszystko skończyło się dobrze. Aleksander Milwiw-Baron zdecydował się na przekazanie radosnej nowiny ze sceny podczas koncertu. Jego ogłoszenie o narodzinach dziecka wywołało falę entuzjazmu i radości wśród publiczności oraz fanów pary. Było to moment pełen emocji, który na pewno zostanie zapamiętany na długo.

Sandra Kubicka urodziła! Aleksander Milwiw-Baron przekazał radosne wieści

Tuż po występie Aleksander Milwiw-Baron chwycił mikrofon i ogłosił, że na świat przyszedł jego syn. Chłopiec otrzymał imię Leonard, a dumny tata z pewnością nie może się doczekać, aż wróci do domu i zajmie się tacierzyństwem na pełen etat.

Mam bardzo ważny komunikat dla mnie, mam nadzieję, że dla was również. Chciałem was serdecznie wszystkich zaprosić do powitania na świecie i zrobienia wielkiego hałasu dla naszego syna Leonarda Milwiw-Barona oraz najdzielniejszej mamy świata, Sandry Milwiw-Baron. Kocham was bardzo! - powiedział świeżo upieczony ojciec.

Fani z niecierpliwością czekają na powrót modelki do mediów społecznościowych i wyjaśnienie trudnych chwil, o których wspominała. My z kolei życzymy rodzinie Kubickiej i Barona dużo szczęścia, zdrowia i spokoju w tych wyjątkowych momentach ich życia.

Aleksander Milwiw-Baron z zespołem Afromental
fot. kadr z programu “Polsat Hit Festiwal”, prod. Polsat
Aleksander Milwiw-Baron i Sandra Kubicka
fot. KAPIF