Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niebywałe, co Roksana Węgiel wyprawiała za kulisami w Sopocie. Teraz błaga fanów o pomoc
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 25.05.2024 20:36

Niebywałe, co Roksana Węgiel wyprawiała za kulisami w Sopocie. Teraz błaga fanów o pomoc

Roksana Węgiel
fot. KAPIF

Roksana Węgiel to bez wątpienia jedna z najbardziej utalentowanych i popularnych młodych artystek w Polsce. Podczas swojego pobytu na Polsat Hit Festiwal 2024 w Sopocie wzbudziła jednak spore zamieszanie nie swoją twórczością... a apelem do fanów. Gwiazda w środku nocy potrzebowała wykrywacza metalu.

Roksana Węgiel dała się we znaki organizatorom Polsat Hit Festiwalu 2024

Choć mogłoby się wydawać, że podczas festiwalu wszystko będzie przebiegać bez zakłóceń, rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Roksana Węgiel zaskoczyła wszystkich, a organizatorzy imprezy nie byli przygotowani na ewentualność, którą zgotowała młoda gwiazda.

Roksana Węgiel postanowiła wykazać się niezależnością i bez konsultacji z organizatorami zmieniła podkład muzyczny do swojego występu. Jak donosi informator "Vogule Poland", artystka nie poinformowała nikogo o swojej decyzji, co wywołało spore zamieszanie. Kiedy realizatorzy odkryli zmiany, doszło do konfliktu. Roksana twierdziła, że nie wiedziała o różnicy w podkładzie, bagatelizując sprawę jako "różnicę paru nutek". Na dodatek, zmieniła także choreografię, o czym również nie uprzedziła ekipy.

Zmiany wprowadzone przez Roksanę nie spotkały się z aprobatą. Główny realizator kategorycznie nakazał powrót do pierwotnej wersji występu. Mimo tłumaczeń artystki, organizatorzy nie dali się przekonać, co spowodowało dodatkowe napięcia za kulisami. W sieci z kolei pojawiło się mnóstwo głosów, że młoda wokalistka zaczyna gwiazdorzyć i z czasem współpraca z nią może stać się coraz bardziej nieznośna.

Roksana Węgiel broni Dagmary Kaźmierskiej. Wielu Polaków będzie wściekłych

Roksana Węgiel zaczyna gwiazdorzyć? To działo się podczas Polsat Hit Festiwalu 2024

Jakby problemów było mało, na backstage'u doszło do kolejnego incydentu z udziałem Roksany Węgiel i jej męża. Kevin Mglej... zgubił swoją obrączkę ślubną. Rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania z udziałem wielu "randomowych ludzi". Zrozpaczona artystka zaapelowała nawet na swoim InstaStories o pomoc w znalezieniu wykrywacza metalu.

A całym koncercie, na backstagu było wielkie poszukiwanie obrączki Kevina, bo robiąc jakieś c**j wie, przewrót czy salto, spadła mu z palca. Panowie z łopatami tak kopali, grabili, my - czyli randomowy ludzie z latarkami xD Z tego co wiem, to chyba Roxy dodała jakiś tam post, że szuka wykrywacza metalu - to właśnie dlatego xD - czytamy w relacji "Vogule Poland".

Afera z Roksaną Węgiel
fot. Instagram: @vogule.poland

Wygląda na to, że Kevin Mglej długo nie nacieszył się swoją obrączką. Przypomnijmy, że zakochani dopiero niedawno potwierdzili swoje małżeństwo - podczas konferencji przed Polsat Hit Festiwal 2024 Roksana Węgiel dumnie prezentowała swoją obrączkę oraz pierścionek zaręczynowy. Ślub cywilny pary odbył się prawdopodobnie pod koniec marca, co wynika z ostatnich zmian we wpisie dotyczącym działalności gospodarczej młodej gwiazdy.

Kevin Mglej zgubił obrączkę. Długo się nią nie nacieszył

Pomimo młodego wieku, Roksana Węgiel zachowuje się jak prawdziwa gwiazda. Jej błyskawiczna kariera i ogromna popularność sprawiły, że w show-biznesie czuje się pewnie. Jednak incydenty w Sopocie pokazały, że może nawet nieco zbyt pewnie. Czasem działania Roksany Węgiel mogą przysparzać problemów, o czym dotkliwie przekonali się organizatorzy festiwalu.

Zmiany w występie wprowadzone przez artystkę w ostatniej chwili oraz zamieszanie z obrączką Kevina Mgleja sprawiły, że osoby odpowiedzialne za bezproblemowy przebieg wydarzenia będą długo wspominać pobyt nowożeńców w Sopocie. Miejmy nadzieję, że kolejne występy Roksany będą przebiegać bez takich niespodzianek, a młoda gwiazda będzie mogła skupić się na tym, co robi najlepiej, a resztę pozostawi w rękach fachowców.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. KAPIF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. KAPIF