Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel pokazała zdjęcie ze ślubu? W sieci sypią się gratulacje
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 18.05.2024 16:40

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie ze ślubu? W sieci sypią się gratulacje

Kevin Mglej i Roksana Węgiel
fot. KAPIF

Wokół Roksany Węgiel w ostatnim czasie jest wyjątkowo głośno. Popularna polska piosenkarka niedawno wyszła za mąż za ukochanego Kevina Mgleja, a teraz zaskoczyła fanów, publikując na Instagramie zdjęcie, które prawdopodobnie zrobiono podczas ceremonii. W komentarzach posypały się gratulacje.

Roksana Węgiel lubi zaskakiwać swoich fanów. Co tym razem zrobiła?

Informacje o związku Roksany Węgiel i Kevina Mgleja, a później zaręczynach, wzbudzały duże zainteresowanie mediów i fanów od samego początku. Młodzi zakochani są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Poznali się dwa lata temu w studiu nagraniowym podczas pracy nad albumem Roxie. Od pierwszego spotkania między nimi "zaiskrzyło", a w styczniu 2023 roku gwiazda postanowiła obwieścić światu, że jest szczęśliwie zakochana... a zaledwie cztery miesiące później gruchnęła wieść o zaręczynach.

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja budził pewne kontrowersje, głównie ze względu na różnicę wieku - producent jest bowiem osiem lat starszy od wokalistki. Dodatkowo ma on dziecko z poprzedniego związku. Nic dziwnego, że jego przeszłość była tematem licznych spekulacji i komentarzy. Wbrew "głosom rozsądku" internautów Roksana Węgiel zdecydowała się iść za głosem serca, ignorując rady i ostrzeżenia innych.

Ile dać do koperty na komunię? Roksana Węgiel postawiła sprawę jasno

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja śledzi cała Polska. Para jest już po ślubie?

Pierwsze plotki o tym, że gwiazdorska para jest już po ślubie cywilnym, pojawiły się kilka tygodni temu, kiedy w bazie przedsiębiorców CEIDG w działalności wokalistki przy jej nazwisku pojawił się drugi człon - "Mglej". Choć sama piosenkarka nie zaprzeczyła tym doniesieniom, wiele wskazywało na to, że para jest już po ślubie cywilnym, a ślub kościelny dopiero przed nimi. Potwierdzeniem tego miały być zdjęcia, na których Roksana Węgiel i Kevin Mglej zostali "przyłapani" przez paparazzi podczas mierzenia obrączek.

Ostatecznym dowodem na ślub cywilny było InstaStory Roksany, w którym pochwaliła się nowym biurem agencji marketingowej prowadzonej przez Kevina. Opisała filmik słowami: "Jestem dumna, mężu!", co niemal jednoznacznie potwierdziło, że para jest już po ślubie. To niewielkie, ale znaczące wyznanie dla wielu osób było ostatecznym dowodem na to, że wokalistka zmieniła stan cywilny.

obraz_2024-05-18_163255521.png
fot. Instagram: @roxie_wegiel

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie ze ślubu? Internauci gratulują!

Teraz wokalistka opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wygląda jakby zrobiono je w dniu ślubu. Widzimy na nim Roksanę Węgiel całującą się z Kevinem Mglejem. Wokalistka trzyma w ręku bukiet białych róż, a zakochani ubrani są dosyć odświętnie - co może potwierdzać, że zdjęcie zrobiono w dniu ślubu cywilnego pary. W komentarzach pojawiły się liczne gratulacje od wielbicieli Roksany Węgiel.

- "no to gratulacje", "jesteście najpiękniejszą parą", "szczęścia kochani", "wy razem jesteście tacy szczęśliwi", "wszystkiego, co najlepsze!!!" - czytamy w kilku z nich.

Nowożeńcom pozostaje jedynie życzyć powodzenia na nowej drodze życia!

Kevin Mglej i Roksana Węgiel
fot. KAPIF