Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel potwierdza wielkie nowiny. "Na pewno ukażą się zdjęcia"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.05.2024 12:07

Roksana Węgiel potwierdza wielkie nowiny. "Na pewno ukażą się zdjęcia"

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. KAPIF

W ostatnim czasie w mediach pojawiły się plotki dotyczące rzekomego ślubu Roksany Węgiel z Kevinem Mglejem. Młoda artystka do tej pory nie chciała komentować tych doniesień, tłumacząc, że chce, by ceremonia ślubna została owiana tajemnicą. Tym razem wokalistka uchyliła jednak rąbka tajemnicy.

Roksana Węgiel wzięła ślub?

Niedawno w mediach pojawiły się pogłoski dotyczące ślubu Roksany Węgiel z Kevinem Mglejem. Młoda artystka nie ukrywała, że pragnie, by ukochany został jej mężem, jednak do tej pory nie podała konkretnej daty, kiedy miałoby dojść do ich ożenku. 

Emocje podsyciły informacje, które pojawiły się w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Można tam przeczytać, że w pod koniec marca w firmie, która zarejestrowana jest na Roksanę Węgiel została wprowadzona korekta dotycząca jej nazwiska - wówczas do jej panieńskiego dopisane zostało to, które nosi ukochany wokalistki.

Dodatkowo na dłoniach zakochanych można dostrzec biżuterię, która wyglądem przypomina obrączki, co niektórzy uznali za potwierdzenie tych wieści. Sama artystka jednak nie chciała komentować tych plotek.

Nic nie potwierdzam. Chcę zachować jak najwięcej dla siebie - ucięła Roksana Węgiel w rozmowie z “Jastrząb Post”.

Kim byli rodzice Krzysztofa Rutkowskiego? Ogromne zaskoczenie

Roksana Węgiel planuje ślub kościelny

Roksana Węgiel w wywiadach wielokrotnie podkreślała, że wiara jest dla niej bardzo ważna i na niej chce oprzeć swój związek. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że zakochani planują wziąć ślub kościelny. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się plotki, że do ceremonii dojdzie już podczas tegorocznych wakacji. 

Artystka wprawdzie niewiele mówi na temat ceremonii, jednak podczas wywiadu udzielonego serwisowi Jastrząb Post wyjawiła, że ruszyły przygotowania do tego ważnego dnia.

Dużo się dzieje. Przygotowania trwają, także jest co robić - wyjaśniła Roksana Węgiel.

ZOBACZ TAKŻE: Widzowie TVP ją kochali. Musiała zrezygnować z pracy w telewizji

Roksana Węgiel obiecała, że poinformuje fanów o swoim ślubie

Roksana Węgiel wprawdzie zdradziła, że trwają przygotowania do jej ślubu z Kevinem Mglejem, jednak nie chciała ujawnić więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia. Wyjaśniła, że chce zachować je dla siebie.

Nie powiem. Kochani, ja nie chcę nic zdradzać à propos ślubu. Tak jak mówiłam, to jest temat bardzo osobisty i tyle wystarczy. Biorę ślub, wszyscy o tym wiedzą - powiedziała w dalszej rozmowie wokalistka.

Roksana Węgiel wyjaśniła jednak, że choć chce możliwie najwięcej informacji zachować dla siebie, planuje później uchylić rąbka tajemnicy i pochwalić się swoim obserwatorom kadrami z tego szczególnego dnia.

Na pewno po ceremonii ukażą się jakieś zdjęcia - obiecała artystka.