Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel broni Dagmary Kaźmierskiej. Wielu Polaków będzie wściekłych
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 25.05.2024 18:20

Roksana Węgiel broni Dagmary Kaźmierskiej. Wielu Polaków będzie wściekłych

Roksana Węgiel i Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

W świecie show-biznesu skandale i kontrowersje nie są niczym nowym, ale czasami relacje, które się w nim rodzą, potrafią zaskoczyć. Tak było w przypadku Roksany Węgiel, która szybko odnalazła wspólny język z Dagmarą Kaźmierską. Polubiła ją tak bardzo, że publicznie broni celebrytki, której przeszłość niedawno zrujnowała karierę.

Roksana Węgiel zaprzyjaźniła się z Dagmarą Kaźmierską podczas "Tańca z gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska zdobyła popularność dzięki swoim występom w programie "Królowe życia". Jej udział w programie "Taniec z gwiazdami" tylko zwiększył jej rozpoznawalność. Na jej nieszczęście portal Goniec.pl postanowił przyjrzeć się szczegółom jej kryminalnej przeszłości. Okazało się, że celebrytka nie tylko była skazana za stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji, ale dopuszczała się wobec swoich "pracownic" okrutnych rzeczy.

Roksana Węgiel, która zaprzyjaźniła się z Kaźmierską podczas "Tańca z gwiazdami", publicznie wyraziła swoje poparcie dla celebrytki. W rozmowie z "Party" zaznaczyła, że Dagmara Kaźmierska nigdy nie ukrywała swojej przeszłości i nie rozumie, dlaczego teraz nagle wszyscy są nią oburzeni.

To jest przykre. Ja jej współczuję, bo ona nigdy tego nie ukrywała. Nie mówię o szczegółach, bo tak naprawdę nikt z nas nie wie, co było prawdą, co nie było prawdą. Ale kiedy ktoś już odsiedział swoją karę, pokutował za swoje winy, to nie powinno się do tego wracać - stwierdziła piosenkarka.

Jeschke i Żudziewicz mieli wypadek w drodze do Sopotu. Auto doszczętnie spłonęło

Roksana Węgiel broni Dagmary Kaźmierskiej. "Ona ma naprawdę dobre serce"

Roksana Węgiel podkreśliła również, że zna Dagmarę Kaźmierską prywatnie i jest świadoma wielu dobrych rzeczy, które ta robi, często poza światłem reflektorów.

Ona bardzo dużo dobrego robi, może to są rzeczy, o których ona nie mówi publicznie – pomaga dzieciom, ludziom, którzy tego potrzebują. Uważam, że ona ma naprawdę dobre serce - broniła starszą koleżankę wokalistka.

Warto zaznaczyć, że jeszcze przed rozpoczęciem tanecznego show 19-latka nie ukrywała w wywiadach, że w przeszłości Dagmara Kaźmierska była jej idolką i z wypiekami na twarzy oglądała kolejne odcinki show z jej udziałem. Na planie programu się zbliżyły i nadal darzą się sympatią, choć ostatnio od "Królowej życia" odwrócili się niemal wszyscy - włącznie ze stacjami telewizyjnymi. 

Roksana Węgiel apeluje, aby dać Dagmarze Kaźmierskiej drugą szansę

Wypowiedzi Roksany Węgiel wzbudziły mieszane reakcje. Na platformach społecznościowych pojawiły się liczne komentarze, zarówno wspierające, jak i krytyczne wobec stanowiska młodej wokalistki. Mimo to gwiazda jest skłonna dać Dagmarze Kaźmierskiej drugą szansę i apeluje o to do innych. Żona Kevina Mgleja wierzy, że ludzie mogą się zmieniać i nie należy ich pochopnie oceniać bez pełnej wiedzy o ich życiu. "Ludzie się zmieniają" - podkreśliła w wywiadzie, zachęcając do większej empatii i zrozumienia.

Jak dalej potoczy się sprawa Kaźmierskiej i jak długo Roksana Węgiel będzie w stanie bronić swojej starszej koleżanki, pokaże czas. Jedno jest pewne: temat ten jeszcze długo będzie budzić emocje i wywoływać gorące dyskusje wśród fanów i krytyków obu celebrytek.

Roksana Węgiel
fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF