Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel tak wyszła na scenę, wszyscy patrzyli tylko na jedno. W sieci rozpętała się burza
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 25.05.2024 09:35

Roksana Węgiel tak wyszła na scenę, wszyscy patrzyli tylko na jedno. W sieci rozpętała się burza

Roksana Węgiel
Fot. Screen youtube.com/watch?v=kb7B1luzxj4

Trwa tegoroczny Polsat Hit Festiwal. Wydarzenie rozgrzewa opinię publiczną nie tylko za sprawą kwestii muzycznych, ale także gwiazd, które pojawiły się w Sopocie i ich stylizacji. Burzę w sieci rozpętał między innymi strój Roksany Węgiel. Co założyła młoda gwiazda?

Wielkie gwiazdy w Sopocie

Tegoroczny Polsat Hit Festiwal odbywa się weekend od 24 do 25 maja. Miejscem organizacji wydarzenia jak zwykle jest kultowa Opera Leśna w Sopocie. W trakcie pierwszego dnia koncertów widzowie mieli okazję zobaczyć jubileusze zespołu Golec uOrkiestra oraz Andrzeja Piasecznego.

Koncertem, który dostarczył widzom najwięcej muzycznych doznań był jednak “Radiowy Przebój Roku”. W jego trakcie na sopockiej scenie zaprezentowały się takie gwiazdy jak Doda, Dawid Kwiatkowski czy Roksana Węgiel. Ta ostatnia przykuła uwagę widzów nie tylko swoim występem, ale także strojem, w którym się pojawiła. 

Polsat Hit Festiwal. Po tych słowach Andrzej Piaseczny zalał się łzami na scenie

Roksana Węgiel na sopockiej scenie

Roksana Węgiel pojawiła się na scenie Opery Leśnej, aby zaprezentować swój przebój “Miasto”, który okupował radiowe listy przebojów w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Młoda wokalistka wystąpiła na scenie wraz z zespołem tanecznym, z którym wykonała skomplikowaną choreografię. 

ZOBACZ: Krzysztof Ibisz nagle uciszony przez publiczność. Ludzie skandowali tylko jedno

Cały występ utrzymany był w futurystycznym klimacie miasta, co nawiązywało do utworu wokalistki. Ta nawet pojawiła się w dużym, świecącym sześcianie, który stanowił główny element scenografii.

Tym, co najbardziej przykuło uwagę widzów, był jednak kostium piosenkarki. Pojawiła się ona w czarnych krótkich spodenkach eksponujących jej nogi oraz w topie z wyciętym dekoltem.

Fala krytyki po występie Roksany Węgiel

Stylizacja młodej wokalistki nie przypadła jednak do gustu telewidzom, którzy szturmem ruszyli na media społecznościowe, aby wyrazić niezadowolenie z wyglądu młodej gwiazdy. Wśród komentarzy pojawiła się zarówno merytoryczna krytyka jak i hejt w stronę wokalistki.

Ten kusy strój, wyuzdane ruchy... gdzie klasa która powinna towarzyszyć festiwalowi? Okropnie to wygląda;

Masakra, nie na taką scenę! Do nocnego lokalu!;

Do nocnego klubu! może by chciał kto zobaczyć taki występ;

Słabo bardzo słabo - pisali rozgoryczeni internauci.

ZOBACZ: Bracia Golec ze sceny zwrócili się do swojej mamy. Nagle cała Polska usłyszała jej głos

Telewidzowie zarzucili piosenkarce również problemy wokalne. Część z nich jednak zwróciła uwagę, że wykonywała ona skomplikowaną choreografię, co mogło utrudniać wydobywanie z siebie w pełni czystych dźwięków.

Więcej tańca niż śpiewu... Słabo przerost formy nad treścią;

Czy tylko ja mam wrażenie że ona śpiewa nie w rytm muzyki?;

Nieudana piosenka i wykonanie takie sobie - komentowali widzowie.

Przypomnijmy, że utwór “Miasto”, z którym Roxie Węgiel pojawiła się na sopockiej scenie pochodzi z jej ostatniego albumu “13+5”. Kawałek znalazł się na 7. miejscu najchętniej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych i pokrył się platyną.

KAPIF_oryginal_K1208766F.jpg
Fot. KAPIF