Rozrywka.Goniec.pl > Polsat Super Hit Festiwal

Polsat Super Hit Festiwal

Polsat Hit Festiwal 2024
27.05.2024 17:33 Ledwie zakończyli festiwal w Sopocie, a teraz takie wieści. Polsat może świętować

Choć wielu internautów negatywnie skomentowało tegoroczny “Polsat Hit Festiwal”, stacja po minionym weekendzie święci triumfy. Oglądalność była niezwykle wysoka, a największym zainteresowaniem cieszył się szeroko komentowany koncert zorganizowany na część Zbigniewa Wodeckiego.

Edward Miszczak/Krzysztof Ibisz/Katarzyna Cichopek
26.05.2024 15:07 Polsat pod ostrzałem, widzowie grzmią o oszustwie. Wielka afera po festiwalu w Sopocie

Tegoroczny “Polsat Hit Festiwal 2024” spotkał się z licznymi opiniami krytycznymi. Widzowie najpierw pokazali swoje niezadowolenie po “Wodecki Twist”, a teraz wygląda na to, że występy nie były emitowane na żywo, choć pojawił się komunikat, z którego wynikało coś zupełnie innego.

Edyta Golec, Golec uOrkiestra
25.05.2024 14:58 Na jubileuszu Golec uOrkiestry zabrakło ważnej osoby. Edyta Golec zdradziła rodzinne kulisy

Podczas tegorocznego Polsat Hit Festiwalu zespół Golec uOrkiestra świętuje 25-lecie działalności. Po jubileuszowym koncercie Edyta Golec udzieliła kilku wywiadów, w których opowiedziała o swoim weselu oraz odniosła się do stanu zdrowia teściowej. Wiemy, jak mama założycieli zespołu czuje się po operacji.

Kayah, Golec uOrkiestra
25.05.2024 10:32 Kayah zaskoczyła wszystkich, tak wyszła na scenę w Sopocie. To przejdzie do historii

Za nami pierwszy dzień Polsat Hit Festiwal. Wydarzenie obfitowało w wiele emocji i jubileuszów wielkich artystów. Podczas 25-lecia Golec uOrkiestra na scenie niespodziewanie pojawiła się Kayah. Jej wyjątkowe wejście przejdzie do historii. Co tam się wydarzyło?

Roksana Węgiel
25.05.2024 09:35 Roksana Węgiel tak wyszła na scenę, wszyscy patrzyli tylko na jedno. W sieci rozpętała się burza

Trwa tegoroczny Polsat Hit Festiwal. Wydarzenie rozgrzewa opinię publiczną nie tylko za sprawą kwestii muzycznych, ale także gwiazd, które pojawiły się w Sopocie i ich stylizacji. Burzę w sieci rozpętał między innymi strój Roksany Węgiel. Co założyła młoda gwiazda?

Andrzej Piaseczny
25.05.2024 08:34 Polsat Hit Festiwal. Po tych słowach Andrzej Piaseczny zalał się łzami na scenie

Zakończył się pierwszy dzień tegorocznego Polsat Hit Festiwal. Wydarzenie jak zwykle obfitowało w muzyczne nowości oraz jubileusze wielkich artystów. Tym razem swoje 30-lecie świętował Andrzej Piaseczny. Artysta w trakcie swojego występu zalał się łzami. 

Jubileusz braci Golec. Polsat Hit Festiwal
24.05.2024 22:33 Krzysztof Ibisz nagle uciszony przez publiczność. Ludzie skandowali tylko jedno

Podczas tegorocznego Polsat Hit Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie swoją okazję do świętowania jubileuszu działalności artystycznej mieli bracia Golcowie z Golec uOrkiestry. Rodzinna formacja górali z Milówki świętuje 25-lecie swojego debiutu płytowego, a wydarzenie to zostało uczczone z rozmachem, który na długo pozostanie w pamięci zarówno artystów, jak i publiczności. Entuzjazm widzów zaskoczył nawet Krzysztofa Ibisza.

Kuba Badach i Zbigniew Wodecki
24.05.2024 21:22 Sopot Festiwal 2024. Jubileusz Golec uOrkiestra, nagle na ekranie pojawił się Zbigniew Wodecki

Podczas tegorocznego Polsat Hit Festiwal w Sopocie publiczność była świadkiem niezwykłych i wzruszających wydarzeń. Na scenie doszło do nieoczekiwanych scen, które na długo pozostaną w pamięci widzów. W trakcie występu Kuby Badacha, który wykonał utwór "Lornetka" z repertuaru Golec uOrkiestra, na scenie pojawił się nieodżałowany Zbigniew Wodecki.

Sara James
28.05.2023 09:24 Sara James szczerze o relacji z mamą. Z ust młodej gwiazdy padły wymowne słowa

Jednym z najgorętszych występów na festiwalu Polsat SuperHit 2023 był koncert Sary James. W piątkowy wieczór artystka dała prawdziwy popis zdolności wokalnych i swoim występem skradła serce publiczności. Przy tej okazji Pomponik postanowił zadać piosenkarce kilka pytań – w tym te o jej relacje z mamą. Sara zdradziła, jakie łączą je stosunki i jaką rolę odgrywa kobieta w jej życiu i karierze.

Doda
26.05.2023 21:08 Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie

Polsat Superhit Festiwal 2023 rozpoczął się piątkowego wieczoru i za sprawą debiutującej w roli prowadzącej Dody od samego początku zapewnił widzom duże przeżycia.  Doda zrealizowała bowiem swoje zamiary i na scenie pojawiła się w oprawie, której nawet Lady Gaga i inne gwiazdy zza oceanu mogłyby jej pozazdrościć. 

Michał Szpak
26.05.2023 16:04 Michał Szpak planuje coś specjalnego. Ma odważny pomysł na występ w Sopocie

Michał Szpak lubi zaskakiwać, jednak podczas Polsat Superhit Festiwal 2023 zaplanował coś wyjątkowego. Piosenkarz zapowiedział metaforycznie, że prosto ze sceny "włoży kij w mrowisko". Co autor miał na myśli? Odważny pomysł Michała Szpaka nie wszystkim się spodoba. 

Edward Miszczak
09.05.2023 13:14 Najpierw zwolnienie Katarzyny Dowbor, a teraz takie wieści. Nowe porządki w Polsacie, nie wszyscy są zachwyceni

Doda dostała nową propozycję współpracy z telewizją Polsat. Już niebawem ponownie zagości na antenie. W jakim charakterze? W takim wydaniu fani jeszcze jej nie widzieli.

beata kozidrak polsat superhit festiwal 2022
22.05.2022 21:37 Polsat SuperHit Festiwal 2022. Beata Kozidrak skrytykowana po występie. Fani nie mieli litości

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Beata Kozidrak wystąpiła w trzech utworach podczas tegorocznego festiwalu w Sopocie organizowanego przez Polsat - pojawiła się dwa razy solo i raz u boku Dody. Jej występy nie spodobały się jednak wszystkim fanom. Część z nich stwierdziła, że wokalistka wypadła już z formy i może lepiej zastanowić się nad emeryturą. Inni wciąż jednak zaciekle jej bronili.

viki gabor polsat superhit festiwal 2022
22.05.2022 19:39 Polsat SuperHit Festiwal 2022. Fani nie byli zachwyceni tym, jak wygląda Viki Gabor. Pokazali to w komentarzach

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Viki Gabor wystąpiła dwukrotnie na sopockiej scenie. Występy młodej gwiazdy w duetach z Kayah i Gromeem nie zostały jednak przez wszystkich dobrze przyjęte. W komentarzach pod nagraniami z piosenek pojawiły się niepochlebne opinie. Zwrócono uwagę na wiek gwiazdy. Viki Gabor wychodzi przed szereg i staje się bardziej popularna od swoich koleżanek występujących w Eurowizji - ostatnio o wiele mniej słychać o Roksanie Węgiel, a Sara James ma karierę dopiero przed sobą.

kayah polsat superhit festiwal 2022
22.05.2022 19:01 Polsat SuperHit Festiwal 2022. Kayah zwróciła się do reporterów z wulgarnym tekstem. Wszystko się nagrało

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Kayah była jedną z gwiazd, która na krótko pojawiła się na festiwalowej scenie, by zaśpiewać wspólnie z Viki Gabor. Gwiazda za kulisami nie zachowała się jednak najlepiej. Gdy próbowała uciec przed reporterami, poczęstowała ich wulgarną odzywką. Wszystko się nagrało.Jak dotąd festiwal obył się bez większych kontrowersji, pomijając narzekanie Dody na TVN. Tym razem jednak sprawa nie była absolutnie wyreżyserowana.

doda tvn
22.05.2022 12:44 Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda ostro o TVN, wspomniała o cenzurze w stacji

W minioną sobotę Doda hucznie świętowała 20-lecie swojej kariery artystycznej na scenie Polsat SuperHit Festiwalu 2022. Wokalistka zagrała recital, podczas którego nie zabrakło występów z zaproszonymi gośćmi oraz prywatnych wspomnień i przemyśleń artystki. Piosenkarka wykorzystała ten moment, by przypomnieć o swoim konflikcie z TVN i trwającej od niemal 10 lat cenzurze jej osoby na antenie tej stacji.Półgodzinny jubileuszowy recital Dody obfitował w emocje. Piosenkarka aż dwukrotnie publicznie wyśmiała TVN, a wszystko przez jej konflikt z gwiazdą stacji, Agnieszką Woźniak-Starak, który trwa już od wielu lat.Najpierw Doda podziękowała za zaproszenie do udziału w tegorocznym Polsat SuperHit Festiwalu wieloletniej dyrektor programowej Polsatu - Ninie Terentiew. Gwiazda wspomniała, że dzięki temu może świętować swój jubileusz "w jedynej stacji, która jej nie zbanowała", nawiązując tym samym do jej cenzury na antenie TVN oraz Telewizji Polskiej.

polsat
22.05.2022 10:19 Polsat SuperHit Festiwal 2022. Występ Darii zakończył się pocałunkiem z tancerzem

Podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwalu 2022 na scenie w sopockiej Operze Leśnej zaprezentowali się artyści, których przeboje królowały w tym roku w rozgłośniach radiowych. Podczas występu wokalistki Darii doszło do niespodziewanej sceny, bowiem jeden z tancerzy postanowił namiętnie pocałować piosenkarkę na scenie. Artystka sprawiała wrażenie zaskoczonej jego zachowaniem.Polsat SuperHit Festiwal 2022 rozpoczął się w piątek, 20 maja 2022 roku i potrwa do niedzieli. Na publiczność czekają jednak już tylko występy kabaretów, bowiem główne koncerty muzyczne odbyły się w czasie pierwszych dwóch dni festiwalu.

doda a
22.05.2022 08:28 Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda nagle zeskoczyła ze sceny. Miała wyjątkowy powód

W trakcie drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2022 widzowie zobaczyli recital Dody z okazji 20-lecia jej kariery scenicznej. Pod koniec koncertu wokalistka nagle rzuciła się w tłum pod sceną. Wyjątkowe podziękowania dla fanów zaskoczyły publiczność.Koncert pod hasłem "Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!" obfitował w emocje. 38-letnia wokalistka nie tylko zaśpiewała swoje największe hity, ale także zaprosiła do udziału w nim szereg znanych gości.

doda polsat superhit festiwal 2022
21.05.2022 22:22 Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda wyszła na scenę w czterech odsłonach. Oryginalna wokalistka założyła coś zaskakującego

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda podczas tegorocznego festiwalu w Sopocie świętuje 20-lecie swojej działalności scenicznej. Nim pojawiła się na scenie, zamiast niej wystąpiły jednak nieoczekiwanie trzy wokalistki. Doda pojawiła się ostatecznie w bardzo zaskakującej kreacji. Doda była najbardziej oczekiwaną gwiazdą drugiego dnia festiwalu. Zapowiedziała wspólne występy z Justyną Steczkowską, Michałem Wiśniewskim, Beata Kozidrak i Dawidem Kwiatkowskim.

Sopot
21.05.2022 10:32 Polsat SuperHit Festiwal 2022. W Sopocie zabrakło Pawła Domagały. Znamy powód

W tym roku na scenie Opery Leśnej w Sopocie po raz kolejny wystąpią artyści z całej Polski. Za nami pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2022 i choć w koncercie otwarcia udział wzięło wiele gwiazd, to zabrakło wśród nich Pawła Domagały. Fani artysty byli zdziwieni jego niezapowiedzianą nieobecnością na wydarzeniu.Pierwszy koncert tegorocznego Polsat SuperHit Festiwalu odbył się w piątek, 20 maja 2022 roku. Tego dnia na sopockiej scenie wystąpili m.in. artyści, których płyty w minionym roku pokryły się platyną.

malenczuk
21.05.2022 09:07 Polsat SuperHit Festiwal 2022. Maleńczuk pozdrowił ze sceny Lecha Wałęsę

Za nami otwarcie Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie, a jedną z gwiazd pierwszego dnia festiwalu był Maciej Maleńczuk. 61-letni wokalista pozdrowił ze sceny Lecha Wałęsę i wspomniał o rosyjskich wojskach oraz wojnie w Ukrainie.Maciej Maleńczuk znany jest z ciętego języka i bezkompromisowych opinii, których artysta nie boi się głośno wyrażać. Politycznych nawiązań nie zabrakło także podczas jego występu na scenie tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal.

Kabaret Ani Mru Mru
20.05.2022 16:10 Polsat SuperHit Festiwal - dzień 3. Kto wystąpi w niedzielę na scenie w Operze Leśnej 22 maja?

Polsat SuperHit Festival 2022 startuje w piątek 20 maja. W malowniczej scenerii sopockiej Opery Leśnej codziennie będą pojawiać się topowi artyści polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Festiwal będzie trwał przez 3 dni. Kto wystąpi w niedzielę na Polsat SuperHit Festival? Przedstawiamy szczegółowy program na ostatni dzień wydarzenia.W piątek (20 maja) startuje Polsat SuperHit Festival. Jednocześnie rozpoczyna się tegoroczny sezon letnich festiwali muzycznych w Polsce. Organizatorzy zadbali, żeby w Operze Leśnej wystąpiły największe gwiazdy sceny muzycznej. Koncertowe wydarzenia będą w piątek i sobotę, natomiast w niedzielę goście będą mieli okazję na dużą dawkę śmiechu w towarzystwie kabaretów.

Polsat SuperHit Festiwal
20.05.2022 15:33 Polsat SuperHit Festiwal - dzień 2. Kto wystąpi w sobotę na scenie w Operze Leśnej 21 maja?

Polsat SuperHit Festival 2022 startuje w piątek 20 maja. W malowniczej scenerii sopockiej Opery Leśnej codziennie będą pojawiać się topowi artyści polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Festiwal będzie trwał przez 3 dni. Kto wystąpi w sobotę na Polsat SuperHit Festival? Przedstawiamy szczegółowy program na drugi dzień wydarzenia.W piątek (20 maja) startuje Polsat SuperHit Festival. Jednocześnie rozpoczyna się tegoroczny sezon letnich festiwali muzycznych w Polsce. Organizatorzy zadbali, żeby w Operze Leśnej wystąpiły największe gwiazdy sceny muzycznej. Koncertowe wydarzenia będą w piątek i sobotę, natomiast w niedzielę goście będą mieli okazję na dużą dawkę śmiechu w towarzystwie kabaretów.

Enej
20.05.2022 14:27 Polsat SuperHit Festiwal. Enej szykuje prawdziwą niespodziankę. Na scenie wystąpi ktoś jeszcze

Polsat SuperHit Festiwal startuje w piątek, 20 maja 2022. W Operze Leśnej w Sopocie ponownie wybrzmi muzyka grupy Enej. Tym razem zespół szykuje jednak prawdziwą niespodziankę, a wszystko to w hołdzie walczącym Ukraińcom. To będzie wyjątkowe wydarzenie. Podczas występu Eneja na Polsat SuperHit Festiwalu pojawi się również ukraiński zespół, którego członkowie na co dzień walczą o swoją ojczyznę. Polsat SuperHit Festiwal. Enej ponownie zabłyszczy na scenie Polsat SuperHit Festiwal rozpocznie się już w piątek o godz. 20. Odbywać się będzie w Operze Leśnej w Sopocie, a transmisje z występów widzowie będą mogli oglądać w telewizji Polsat. Przed nimi aż trzy wieczory pełne najlepszej muzyki. Pierwszego dnia wydarzenie zostanie ubogacone występami popularnych zespołów i artystów polskiej sceny muzycznej. Na scenie pojawią się m.in. T. Love, Paweł Domagała, Cleo, Kwiat Jabłoni, czy Kamil Bednarek. Do Polsat SuperHit Festiwal powraca również Enej, który w ubiegłym roku świętował jubileusz dziesięciolecia istnienia zespołu. To właśnie piątkowy koncert grupy otworzy muzyczne wydarzenie. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Enej (@enejoficjalny) Jak przekazał w rozmowie z Polsat.pl członek Enej Piotr Sołoducha, będzie to wyjątkowy występ, do którego zaprosił swoich ukraińskich przyjaciół. Enej wystąpi z bratnim zespołemChoć grupa Enej ma na swoim koncie dziesiątki hitów, takich jak "Tak smakuje życie", czy "Kamień z napisem Love", które z pewnością chcieliby po raz kolejny usłyszeć jej fani, piątkowy koncert rozpoczęty zostanie od nowości, której dotąd nie mieliśmy okazji poznać. - Otwieramy piątkowy dzień nie naszym przebojem czy radiowym hitem, a wyjątkową piosenką pod tytułem „Brat za brata”, którą nagraliśmy z naszymi przyjaciółmi - powiedział Piotr Sołoducha. Chodzi o popularny ukraiński zespół Kozak System. Jego członkowie na co dzień zmagają się ze skutkami wojny w swoim kraju, ale na ten jeden wieczór pojawią się w Sopocie, choć niestety, tylko "wirtualnie". - Będziemy robić łączenie. To przepiękny ukłon w stronę całego ukraińskiego narodu w sytuacji, która się dzieje i w której ludzie oddają życie za swój kraj - poinformował muzyk grupy Enej. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:"Szczęśliwy" Marcin Hakiel wrzucił zdjęcia z wakacji. Fani zaniepokojeniIle Magda Gessler liczy sobie za drożdżówkę? Ta cena powalaNie żyje Vangelis. Muzyk miał 79 latŹródło: polsat.pl

Polsat SuperHit Festiwal
20.05.2022 13:53 Polsat SuperHit Festiwal. Kto wystąpi w piątek na scenie w Operze Leśnej?

Polsat SuperHit Festival 2022 startuje w piątek 20 maja. W malowniczej scenerii sopockiej Opery Leśnej pojawią się topowi artyści polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Festiwal będzie trwał przez 3 dni. Pierwsi artyści zaprezentują się w już dzisiaj o godz. 20. Kto wystąpi pierwszego dnia na Polsat SuperHit Festival? Przedstawiamy szczegółowy program.Już dzisiaj (20.05.2022) startuje Polsat SuperHit Festival. Jednocześnie rozpoczyna się tegoroczny sezon letnich festiwali muzycznych w Polsce. Organizatorzy zadbali, żeby w Operze Leśnej wystąpiły największe gwiazdy sceny muzycznej. Koncertowo będzie także w sobotę, 21 maja, a z kolei w niedzielę, za sprawą kabaretów, nie zabraknie dobrej dawki humoru.

Polsat SuperHit Festival 2022
17.05.2022 10:55 Polsat SuperHit Festival 2022. Kto wystąpi w Sopocie? Znamy pełną listę gwiazd

Polsat SuperHit Festival 2022 startuje 20 maja. W malowniczej scenerii sopockiej Opery Leśnej pojawią się topowi artyści polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Festiwal będzie trwał przez 3 dni. Pierwsi artyści zaprezentują się w piątek o godz. 20. Bilety do kupienia od 120 zł. Nadchodzi ulubiony czas dla wszystkich fanów koncertów. Polsat SuperHit Festival otworzy w piątek tegoroczny sezon letnich festiwali muzycznych w Polsce. Organizatorzy zadbali, żeby w Operze Leśnej wystąpiły największe gwiazdy sceny muzycznej. Wśród artystów między innymi: T.Love, LemON, Doda, Ralph Kaminski, Beata i BAJM, Dawid Kwiatkowski oraz Kortez. Koncertowe wieczory zaplanowano na 20 i 21 maja, a z kolei niedziela, za sprawą kabaretów, przepełniona będzie humorem.