Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Polsat SuperHit Festiwal 2022. Fani nie byli zachwyceni tym, jak wygląda Viki Gabor. Pokazali to w komentarzach
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 22.05.2022 19:39

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Fani nie byli zachwyceni tym, jak wygląda Viki Gabor. Pokazali to w komentarzach

viki gabor polsat superhit festiwal 2022
Polsat

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Viki Gabor wystąpiła dwukrotnie na sopockiej scenie. Występy młodej gwiazdy w duetach z Kayah i Gromeem nie zostały jednak przez wszystkich dobrze przyjęte. W komentarzach pod nagraniami z piosenek pojawiły się niepochlebne opinie. Zwrócono uwagę na wiek gwiazdy.

Viki Gabor wychodzi przed szereg i staje się bardziej popularna od swoich koleżanek występujących w Eurowizji - ostatnio o wiele mniej słychać o Roksanie Węgiel, a Sara James ma karierę dopiero przed sobą.

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Viki Gabor skrytykowana przez fanów. Poszło o jej wiek

Tegoroczny Polsat SuperHit Festiwal gościł na swojej scenie wielkie wielkich gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Jedną z najważniejszych osób podczas sobotniej odsłony była Doda, która świętowała 20-lecie swojej działalności artystycznej. Prócz niej na scenie wystąpili również jednak młodsi artyści.

Jedną z rozwijających skrzydła nowych gwiazd Polsatu jest Viki Gabor. Młoda wokalistka wystąpiła w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a wcześniej gościnnie zaśpiewała z Kayah w "Tańcu z gwiazdami" utwór, który pojawił się również podczas sobotniego koncertu, czyli "Ramię w ramię".

Prócz tego Viki Gabor w towarzystwie Gromeego zaśpiewała piosenkę "Worth It". Większości fanów oba jej występy się podobały, ale nie wszyscy byli zadowoleni z tego, co, przede wszystkim, zobaczyli.

- To jest Viki? Nie poznałem, tak ją odwalili - pytał w komentarzach jeden z fanów. Od razu dostał odpowiedź, która często przewijała się pod filmem.

- Ona ma 15 lat a wygląda na zrobiona 30 stkę - brzmiała odpowiedź jednego z mniej zachwyconych fanów.

- Szkoda 14-letniej dziewczyny, która ma tonę tapety - dodała inna komentująca. Wśród niezadowolonych pojawiały się również głosy świadczące o tym, że nie podobała im się również śpiewana część występu Gabor.

- Jak mnie strasznie irytuje ta Wiki wymalowała się i myśli, że jest dorosła, wkurza jej styl śpiewania - dodał inny.

Według nieoficjalnych informacji Viki Gabor na scenę wyszła z gorączką i zapaleniem gardła. Wokalistka oficjalnie nie potwierdziła jednak tych informacji.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl