Rozrywka.Goniec.pl

Polsat SuperHit Festiwal - dzień 3. Kto wystąpi w niedzielę na scenie w Operze Leśnej 22 maja?

20 Maja 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Polsat SuperHit Festival 2022 startuje w piątek 20 maja. W malowniczej scenerii sopockiej Opery Leśnej codziennie będą pojawiać się topowi artyści polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Festiwal będzie trwał przez 3 dni. Kto wystąpi w niedzielę na Polsat SuperHit Festival? Przedstawiamy szczegółowy program na ostatni dzień wydarzenia.

W piątek (20 maja) startuje Polsat SuperHit Festival. Jednocześnie rozpoczyna się tegoroczny sezon letnich festiwali muzycznych w Polsce. Organizatorzy zadbali, żeby w Operze Leśnej wystąpiły największe gwiazdy sceny muzycznej. Koncertowe wydarzenia będą w piątek i sobotę, natomiast w niedzielę goście będą mieli okazję na dużą dawkę śmiechu w towarzystwie kabaretów.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Wykonawcy - kto wystąpi w niedzielę 22 maja?

Poznaliśmy pełny harmonogram tegorocznej edycji Polsat SuperHit Festiwal. Na deskach Opery Leśnej świętowane będą w piątek jubileusze dwóch zespołów. T.LOVE zagra dla widzów z okazji 30-lecia wydania kultowego albumu „King", a LemON wystąpi w ramach 10-lecia istnienia zespołu. W piątek Polsat SuperHit Festiwal poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, w sobotę - Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka i Maciej Dowbor, a w niedzielę Adrianna Borek oraz Robert Korólczyk.

- Zapraszam Państwa na najlepszy festiwal nad Bałtykiem, zarówno do Opery Leśnej, jak i przed telewizory. Osobiście czekam bardzo na Muńka Staszczyka i T .Love oraz na Ralpha Kaminskiego, który po raz pierwszy wystąpi na festiwalu w Sopocie. Jego utwór "Autobusy” podbił od razu moje serce, podobnie jak płyta KORA, złożona w hołdzie artystce - zachęca Nina Terentiew, dyr. Programowa Polsatu Nina Terentiew.

SOPOCKI HIT KABARETOWY

  • Kabaret Moralnego Niepokoju

  • Kabaret Skeczów Męczących

  • Kabaret Ani Mru Mru

  • Kabaret Nowaki

  • Kabaret Paranienormalni

  • Kabaret K2

  • Kabaret 4 fala

  • Jerzy Kryszak

  • Zespół Torres Brothers

Polsat SuperHit Festiwal 2022: bilety

Bilety na trzeci dzień Polsat SuperHit Festiwal 2022 cały czas są dostępne. Ceny zaczynają się od 69 złotych do kilkuset złotych, w zależności od dnia i tego, gdzie znajduje się dane miejsce. Wejściówki można kupić m.in. na stronie biletyna.pl/Polsat-SuperHit-Festiwal.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: materiały prasowe

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >
Sandra Gozdur

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]