Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie żyje aktor i komik znany z "Dzień dobry TVN". "Ciężko jest nam opisać ból"
Irmina Jach
Irmina Jach 19.04.2024 21:09

Nie żyje aktor i komik znany z "Dzień dobry TVN". "Ciężko jest nam opisać ból"

znicz
Fot. Pixabay

Nie żyje Norbert Bajan, aktor i komik, którego specjalnością była improwizacja. Widzowie stacji TVN pamiętają go z występu w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN". O nagłej śmierci artysty poinformował Resort Komedii.

Nie żyje Norbert Bajan

Z ogromnym bólem żegnamy naszego przyjaciela Norberta Bajana. Norbert był wspaniałym kolegą, uwielbianym nauczycielem, wiernym przyjacielem. Zawsze uśmiechnięty, zawsze z dobrym słowem, zawsze gotowy, aby wysłuchać, pogadać i pomóc. Od samego początku wspierał naszą scenę swoim talentem i ciężką pracą. Był zawsze podporą dla swoich współpracowników i nigdy nie szczędził czasu i zaangażowania dla projektów, w które wierzył — pisze Resort Komedii.

Norbert Bajan regularnie pojawiał się w telewizji, między innymi w programie "Dzień dobry TVN". Był nie tylko utalentowanym artystą, ale także aktywistą działającym na rzecz społeczności LGBTQ+. Prowadził galę organizowaną przez Kampanię Przeciw Homofobii "Korony Równości". Ze wpisu Resortu Komedii wnioskować można, że zmarł nagle.

Tyle Dagmara Kaźmierska miała zarobić w "Tańcu z gwiazdami". Ogromna kwota

Norbert Bajan zmarł nagle

Był wspaniałym kolegą, uwielbianym nauczycielem, wiernym przyjacielem. Zawsze uśmiechnięty, zawsze z dobrym słowem, zawsze gotowy, aby wysłuchać, pogadać i pomóc. Od samego początku wspierał naszą scenę swoim talentem i ciężką pracą. Był zawsze podporą dla swoich współpracowników i nigdy nie szczędził czasu i zaangażowania dla projektów, w które wierzył. Z zaangażowaniem i serdecznością wspierał też młodszych artystów i artystki, pomagając im w ich projektach. Był człowiekiem, którego niezwykłe ciepło i urok można było poczuć od razu — dodaje Resort Komedia.

Współpracownicy podkreślają, że Norbert Bajan był niezwykle zaangażowany w swoją pracę. Cechował go ogromny profesjonalizm i bezgraniczne zaangażowanie w każde zadanie, którego się podjął. - Choćby nie wiadomo jak opornie szło, Norbert miał moc uratowania każdego spektaklu — wspominają pogrążeni w żałobie koledzy.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle pieniędzy Edzia z "Królowych życia" chce za wywiad. Horrendalna kwota

"Ciężko jest nam opisać ból i pustkę"

Ciężko jest nam opisać ból i pustkę, jakiej doświadczamy jako środowisko. Odszedł młody człowiek, który mógł dać jeszcze tak wiele. Nie możemy się pogodzić z jego stratą. Będziemy go pamiętać zawsze. Norbert był prawdziwym artystą, głębokim idealistą i zawsze będziemy nasze wspólne wartości realizowali w naszej pracy, żyjąc z jego pamięcią — piszą współpracownicy zmarłego.

Resort Komedii zaapelował do obserwatorów, prosząc, by w momencie, w którym znajdą się w trudnej sytuacji, nie wstydzili się prosić o pomoc. - Bądźcie czujni na siebie samych i innych, aby nikt nie musiał już nigdy przeżywać tego, co nam przyszło przechodzić w tych dniach — prosi autor wpisu.