Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Rodzinka.pl" wróci na antenę TVP? Przełomowe doniesienia
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 20.04.2024 16:10

"Rodzinka.pl" wróci na antenę TVP? Przełomowe doniesienia

tvp
Fot. Kapif

Świętna wiadomość dla fanów ”Rodzinki.pl” – serial może powrócić z nowymi odcinkami. Od czasu zakończenia 16. sezonu minęły już 4 lata, a Telewizja Polska miała już rozważyć reaktywację produkcji. Niektóre z gwiazd programu już zadeklarowały, że chciałyby wystąpić w kolejnej odsłonie przygód rodziny Boskich.

Hit TVP doczeka się nowych odcinków?

Rodzinka.pl” zawitała na ekranach widzów TVP w 2011 roku i od razu zebrała rzeszę fanów. Serial, dotyczący codziennych perypetii rodziny Boskich, doczekał się aż 16 sezonów i oficjalnie zakończył się w 2020 roku. Wiele wskazuje na to, że twórcy programu nie powiedzieli ostatniego słowa. Biuro prasowe Telewizji Polskiej co prawda na razie nie potwierdza informacji o nowych odcinkach ”Rodzinki.pl”, ale od kilku dni pojawiają się nieoficjalne informację o rozpoczęciu rozmów na temat reaktywacji serialu.

Baron pokazał swoją babcię. Mało kto wie, że to znana aktorka

Będą nowe odcinki ”Rodzinki.pl”

Decyzja o wznowieniu ”Rodzinki.pl” mogłaby okazać się strzałem w dziesiątkę dla Telewizji Polskiej  – serial cieszył się dużą popularnością w grupie wiekowej 16-59 lat, a powtórki jego odcinków wciąż są licznie oglądane. Jak przekonywał w rozmowie z ”Wirtualnymi Mediami” jeden z członków produkcji, nie bez znaczenia są także korzyści finansowe.

"Rodzinka.pl" będzie kosztować mniej niż drogie produkcje historyczne, które zleciło poprzednie kierownictwo TVP, a serial notował bardzo dobre wyniki – powiedział.

Jak donosi ”Fakt”, decyzja w sprawie reaktywacji serialu już zapadła. Niebawem mają ruszyć nagrania do 17. sezonu ”Rodzinki.pl”.

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kaźmierska powróci do "Tańca z Gwiazdami"? Produkcja wydała komunikat

Te gwiazdy powrócą w 17. sezonie ”Rodzinki.pl”

Niedawno Świat Gwiazd informował, że niektóre z gwiazd programu, w tym Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak i Julia Wieniawa, już wyraziły chęć powrotu na plan. Czy zobaczymy na ekranach rodzinę Boskich w pełnym składzie? To najprawdopodobniej okaże się już niebawem.

Źródło: Fakt.pl, swiatgwiazd.pl, wirtualnemedia.pl